Volkswagen Caddy Furgon Alltrack w lesie.

Rolnictwo i leśnictwo

Potężne jak sama natura

Nasze solidne pojazdy dostawcze z napędem na cztery koła 4MOTION są zaprojektowane specjalnie tak, aby sprostać wymogom dróg leśnych oraz środowiska rolniczego. Nie tylko poradzą sobie z niemal każdym terenem, ale także zapewnią Ci odpowiednio dużo miejsca do przechowywania dużych narzędzi czy maszyn. Co więcej, firmy zabudowujące, z którymi współpracujmy na codzień mogą zaproponować Tobie dodatkowe, specjalne rozwiązania, dostosowane do Twoich potrzeb.

Volkswagen Amarok na polu pszenicy.

Pojazdy dla rolnictwa

Działania rolnicze wymagają wszechstronnej floty. Oprócz ciągników niezbędne są solidne pojazdy użytkowe z napędem na cztery koła 4MOTION, dużą platformą ładunkową oraz solidnym hakiem holowniczym. Możesz wykorzystać pojazdy skrzyniowe oraz pick-upy Amarok w celu niezawodnego i bezpiecznego transportu plonów do magazynu albo dostarczać towary na stoiska.

Pojazdy dla leśnictwa

Pracujesz w leśnictwie? Oferujemy Ci solidne pojazdy w wersji skrzyniowej, Kombi oraz Furgon z napędem na cztery koła 4MOTION do prac leśnych — dostępne na życzenie z podwoziem przystosowanym do ciężkich warunków, ręczną blokadą mechanizmu różnicowego oraz ochroną podwozia. Samochody Użytkowe Volkswagen zostały zaprojektowane z myślą o wysokiej wytrzymałości oraz funkcjonalności, co czyni je idealnym wyborem dla myśliwych. Wszystkie te pojazdy zapewniają mnóstwo miejsca na sprzęt łowiecki, niezbędne materiały budowlane lub zimowy pokarm.

Modele dla rolnictwa i leśnictwa

Caddy.

Caddy w wersji Furgon oraz Kombi

Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, które wymagają szybkich i profesjonalnych rozwiązań. Caddy Furgon i Caddy Kombi to dwa kompaktowe modele, które zapewnią Ci najlepsze wsparcie w niemal każdej sytuacji. Jeśli często przewozisz ciężkie lub duże towary, na pewno docenisz wysoką ładowność użytkową oraz dużą objętość przestrzeni ładunkowej modelu Caddy Maxi Furgon. Dzięki opcjonalnemu napędowi na cztery koła 4MOTION Caddy świetnie  sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Gama modeli Volkswagen Transporter.

Transporter w wersji Furgon, Kombi oraz Skrzyniowy

Jedyny w swoim rodzaju: sprawdzona jakość auta, idealna do zadań w obszarze leśnictwa i rolnictwa. Został zaprojektowany tak, aby codziennie dostarczać przekraczające oczekiwania osiągi — zarówno na obszarach leśnych, polnych czy podczas prac ogrodniczych oraz kształtowania krajobrazu. Transporter jest jedynym pojazdem w swojej klasie dostępnym z opcjonalnym napędem na cztery koła 4MOTION oraz opcjonalną 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG. Dzięki temu ma najlepsze właściwości terenowe, a także oferuje największą gamę wariantów w swojej klasie. Znajdź najlepszą konfigurację swojego Transportera.

Dowiedz się więcej o Transporter Furgon

Dowiedz się więcej o Transporter Kombi

Dowiedz się więcej o Transporter 6.1 Skrzyniowy

Volkswagen Crafter w wersji Furgon oraz Skrzyniowy.

Crafter w wersji Furgon oraz Skrzyniowy

Crafter to samochód użytkowy inne niż wszystkie. Oferuje ekonomiczne rozwiązania transportowe zorientowane na klienta. Crafter został zaprojektowany tak, aby odpowiadać na potrzeby i wymagania różnorodnej  grupy użytkowników co sprawiło, że jest najlepszym samochodem użytkowym w swojej klasie. Opcjonalny fabryczny napęd na cztery koła 4MOTION sprawia, że Crafter gotowy jest na najtrudniejsze wyzwania – również w branży leśnictwa oraz rolnictwa.

Dowiedz się więcej o Crafter Furgon

Dowiedz się więcej o Crafter Skrzyniowy

Volkswagen Amarok.

Amarok

Bezpieczeństwo na niemal każdym terenie: Nowy Amarok jako jedyny pickup w swojej klasie jest seryjnie wyposażony w system automatycznego hamowania po kolizji, 17-calowy układ hamulcowy z przodu i 16-calowy układ hamulcowy z tyłu. Co więcej, system stabilizacji przyczepy maksymalnie zapobiega jej przechyleniu.

Dowiedz się więcej o Amarok

Specjalne nadwozia i zabudowy dla rolnictwa i leśnictwa

Zabudowa Volkswagen Transporter skrzynia/wywrotka na podwoziu.

Transporter skrzynia/wywrotka na podwoziu

Czy przewozisz materiały i paczki o dużych rozmiarach? Nadwozie wywrotki ze stali ocynkowanej jest idealnym wyborem dla Ciebie. Jest sterowane zdalnie z kabiny. Podłoga została wykonana z odpornych na zużycie stalowych blach z wbudowanymi zaczepami mocującymi. Przednią ścianę oraz burty wykonano z profili z anodyzowanego aluminium o wysokości 400 mm. Ściany boczne można złożyć, a tylna ściana jest składana i montowana wahadłowo. Wszystko to dla łatwego załadunku i rozładunku.

Dowiedz się więcej

Volkswagen Crafter 35 Skrzyniowy z podwójną kabiną.

Crafter Skrzyniowy z podwójną kabiną

Standardowe wyposażenie Craftera Skrzyniowego przykładowo obejmuje 4-miejscową kanapę w drugim rzędzie, 2-miejscową kanapę Komfort Plus z przodu ze składanym oparciem, a także przednią szybę wykonaną ze szkła termoizolacyjnego. Opcjonalnie można doposażyć go w dodatkowy schowek czy uchwyty na kubki. Lane Assist, skrzynia oraz platforma ze składanymi aluminiowymi burtami sprawiają, że Twój nowy Crafter jest zawsze gotowy na duże wyzwania.

Zbliżenie na osłonę silnika „Desert” w Volkswagen Amarok.

Amarok z osłoną silnika „Desert”

Uszczelniona osłona silnika została wykonana z aluminium o grubości 5 mm  Chroni silnik, obudowę mechanizmu różnicowego osi przedniej, a także punkty obrotu wahacza poprzecznego. Osłona została zaprojektowana tak, aby spełniać wymagania takich branż jak leśnictwo czy rolnictwo.

Może zainteresują Cię również: