Nowy Multivan

Światowa premiera:
Nowy Multivan

Rodzina Kamperów California

Każdy marzy o tym by spędzić wakacje lub swój czas wolny w kamperach na swój własny sposób: jedni lubią podróżować sami, inni z całą rodziną. Niektórzy potrzebują jedynie wygodnego łóżka. Inni docenią kuchnię lub dostęp do wody. Możesz mieć to wszystko na raz. Na szczęście nasze kampery California są dostępne w trzech różnych wielkościach – dla każdego coś dobrego. Co umożliwia wybór wyposażenia i wielkości samochodu idealnie dostosowanej do indywidualnych potrzeb. To właśnie oznacza: Wolność w każdym rozmiarze.

Sprawdź nowe samochody dostępne od ręki

Twój nowy Volkswagen już na Ciebie czeka. Sprawdź nasze aktualne oferty.

Oferta leasingu Autonajem Volkswagen Samochody Dostawcze

Korzystając z nowej ofety leasingu Autonajem Volkswagen Samochody Dostawcze, nie musisz spłacać całkowitej wartości auta, tak jak to jest w przypadku lasycznego leasingu. Dzięki temu miesięczna rata okazuje się wyjątkowo niska. Masz więc pod kontrolą budżet firmy, a do tego uzytkujesz auto, nie martwiąc się o serwis czy naprawy. W pakiecie otrzymujesz też opiekę specjalnego zespołu doradców.

Odwiedź nasz wirtualny showroom

VR Showroom pozwoli Ci obejrzeć wybrane auta bez wychodzenia z domu! Usiądź za kierownicą Craftera Kombi, poznaj udogodnienia Grand Californii, obejrzyj wnętrze Craftera Autobus i sprawdź możliwości, jakie oferuje Crafter Transport Międzynarodowy.

Elektromobilność

Świat Elektromobilności

Czysty i cichy transport, czyli marzenie każdego, komu ekologia nie jest obojętna, staje się rzeczywistością. Nie jest ważne, czy mamy do czynienia z ewolucją, czy też rewolucją. Istotne jest to, że ostatnich kilka lat oznacza dynamiczny rozwój elektromobilności.

Od ręki e‑Crafter dla biznesu 

Dostawczy e‑Crafter jest teraz dostępny od ręki z wyjątkowo niską ratą. Elektryk jest idealny do pracy w mieście w ramach dostaw tzw. „ostatniej mili”. To bezproblemowy załadunek, silnik elektryczny, moc i wydajność, a także możliwość korzystania z buspasów. Zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu z Centrum Elektromobilności Volkswagen Samochody Dostawcze pod numerem telefonu 690 406 322.

Zamów teraz i skorzystaj z ceny promocyjnej

Wybierając naszą ładowarkę ID. Charger, otrzymujesz nowoczesny system ładowania. System, który jest tak spersonalizowany, że zawsze znajdziesz idealny sposób jego zainstalowania spełniający Twoje potrzeby. ID. Charger jest jednocześnie tak przyszłościowy, że idealnie wpasuje się w Twoje codzienne życie.

Nie tylko e-samochód.
Możesz zazielenić swój dom!

Przestrzeganie zasad zrównoważonego rozwoju musi być łatwe. Dlatego oferujemy wszystko w jednym ekosystemie: od samochodu elektrycznego po energię elektryczną ze źródeł odnawialnych.

Sprawdź akcesoria do swojego samochodu

Sprawdź co możemy zaoferować

Poznaj szeroką ofertę modeli osobowych.

Oferty specjalne

Twój używany dostawczy Volkswagen pod najlepszą opieką

Sztuką jest mieć sprawdzonych fachowców pod ręką

Oferty specjalne

Skorzystaj ze zniżki na wybraną usługę

Wypełnij formularz i odbierz maila z voucherem na wybraną usługę.

Informacje dla Klientów dotyczące silników diesla

Działanie jest dla nas kwestią kluczową, dlatego opracowaliśmy rozwiązania techniczne dla wszystkich samochodów, których dotyczy poruszana problematyka emisji tlenków azotu. Skontaktujemy się indywidualnie z każdym Klientem. Podając numer identyfikacyjny samochodu, mogą Państwo sprawdzić, czy to zagadnienie dotyczy Państwa pojazd