VW Dostawcze

Volkswagen Samochody Dostawcze

Poznaj nasze modele

Pojazdy dostawcze marki Volkswagen są stworzone dla każdego przedsiębiorcy, niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności. Zapewniają dużą przestrzeń ładunkową, umożliwiającą różnorodne formy zabudowy, dostosowane do indywidualnych potrzeb biznesowych. Wszechstronne rozwiązania, pozwalają na efektywną organizację przewozu towarów, co czyni pojazdy marki Volkswagen Samochody Dostawcze idealnym narzędziem dla różnych rodzajów działalności gospodarczej.

Crafter

Crafter Furgon

Crafter Furgon to wszechstronny, niezawodny i efektywny pojazd, idealny do różnorodnych zastosowań biznesowych. Wyposażony w zaawansowane systemy bezpieczeństwa i innowacyjne rozwiązania jest idealnym towarzyszem w codziennej pracy.

  • Duża przestrzeń ładunkowa: Posiada obszerny, dobrze zaprojektowany przedział ładunkowy, który może pomieścić duże ilości towarów.
  • Komfort prowadzenia: Ergonomicznie zaprojektowane wnętrze z wygodnymi siedzeniami i intuicyjnym układem deski rozdzielczej.
  • Efektywne silniki: Oferuje wydajne i oszczędne silniki, co przekłada się na ekonomiczne użytkowanie i mniejsze koszty paliwa.
Caddy Cargo

Caddy Cargo

Caddy Cargo to wyraz nowoczesnego podejścia do transportu. Dzięki swej zwrotności i zwinności oraz innowacyjnym systemom bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy, Caddy Cargo będzie niezastąionym narzędziem w biznesie.

  • Przestronność: Posiada przestronną przestrzeń ładunkową, idealną do transportu różnorodnych towarów.
  • Zróżnicowane konfiguracje: Oferuje różnorodne warianty konfiguracyjne, co umożliwia dopasowanie pojazdu do różnych potrzeb biznesowych.
  • Doskonała jakość wykonania: Volkswagen znany jest z solidnej jakości wykonania, co przekłada się na trwałość i niezawodność pojazdu.
ID. Buzz Cargo

ID. Buzz Cargo

ID.Buzz Cargo to elektryczny van zaprojektowany z myślą o nowoczesnej mobilności. Zastosowanie napędu elektrycznego oraz elastycznej przestrzeni ładunkowej czynią ID.Buzz Cargo idealnym wyborem dla biznesu, łączącym wydajność z zieloną mobilnością.

  • Innowacyjny design: Zestawia w sobie charakterystyczne elementy retro z nowoczesnymi rozwiązaniami, wyróżniając się na drodze.
  • Nowoczesne technologie: Wyposażony w zaawansowane technologie wspomagające jazdę, oraz zapewniające bezpieczeństwo.
  • Niska emisja hałasu: Elektryczny napęd oznacza mniejszą emisję hałasu podczas jazdy, co wpływa na komfort pracy kierowcy oraz otoczenie.

Poznaj również pozostałe wersje:

Wersje osobowe dla rodziny
i nie tylko

Pojazdy marki Volkswagen Samochody Dostawcze w wersji osobowej to doskonałe połączenie praktyczności samochodu dostawczego z wygodą i stylem osobowego auta. Oferują zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy oraz przestronne wnętrza z możliwością różnordnych konfiguracji, umożliwiając dostosowanie auta do różnorodnych potrzeb.

Kampery na podróże małe i duże

Kampery marki Volkswagen Samochody Dostawcze to mobilne domy, łączące niezawodność dostawczych modeli z wygodą podróży. Przygotowane do przygód, oferują komfort, funkcjonalność i niezapomniane doświadczenia podróżowania, zapewniając niezależność w odkrywaniu nowych miejsc.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html 
*5 letnim pakietem przeglądów serwisowych w standardzie objęte są tylko samochody z ceną z roku produkcji 2024, wyprodukowane w 2024 roku, limit przebiegu 50 000 km z możliwością rozszerzenia pakietu za dodatkową opłatą. Możliwe rozszerzenia limitu do 100 000 km za dopłatą 5000 zł netto (6150 zł brutto); 150 000 km za dopłatą 9000 zł netto (11 070 zł brutto); 200 000 km za dopłatą 13 000 zł netto (15 990 zł brutto); 250 000 km za dopłatą 19 000 zł netto (23 370 zł brutto). Podane ceny obowiązują dla wszystkich modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze, z wyłączeniem modelu ID. Buzz. Oferta dla modelu ID. Buzz to 3 letni pakiet przeglądów z limitem 90 000 km w standardzie. Możliwe rozszerzenie pakietu do 5 lat z limitem 150 000 km za dopłatą 1500 zł netto (1845 zł brutto).