Dlaczego ASO?

Wszędzie dobrze, ale w ASO najlepiej

Regularne serwisowanie samochodu to klucz do jego długotrwałego użytkowania, jak i bezpiecznej i komfortowej jazdy. Sprawdź jakie korzyści daje wybór Autoryzowanej Stacji Obsługi. Postaw na jakość  i profesjonalizm. Zyskaj pewność, że Twój samochód jest w najlepszych rękach.

--:--
 • Oryginalne części

  Pewność

  W Autoryzowanym Serwisie, używamy oryginalnych części zamiennych, zgodnych z wytycznymi producenta i spełniającymi jego surowe normy. Zastosowanie niewłaściwych części i materiałów może negatywnie wpłynąć na podzespoły auta, doprowadzić do ich awarii lub przyspieszyć zużycie, a w konsekwencji narazić właściciela na dalsze wydatki.

  W ASO oryginalne części są tożsame z częściami fabrycznymi zamontowanymi w Twoim samochodzie, korzystając z nich podtrzymujesz jakość swojego Volkswagena.

 • Spokój

  Spokój

  ASO funkcjonują według ściśle określonych przez koncern norm w zakresie obsługi klienta i procesu naprawy. Regularne audyty, badania satysfakcji klienta i nadzór koncernu sprawiają, że możesz liczyć na najwyższą jakość usług.

 • Gwarancja Mobilności

  Assistance

  Dzięki Gwarancji Mobilności otrzymasz pomoc w przypadku różnych zdarzeń na drodze. By być objętym wsparciem na kolejny rok lub do następnego przeglądu, wystarczy przeprowadzać przegląd okresowy wraz z zalecanymi czynnościami w autoryzowanym serwisie. O szczegóły zapytaj doradcę serwisowego.

 • Niezawodność

  Niezawodność

  Przeglądy i naprawy przeprowadzamy według ścisłych wytycznych określonych przez producenta, z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu i oprogramowania dedykowanego samochodom Volkswagen. Niezwykle ważne jest ciągłe szkolenie naszej kadry, ponieważ w nowych autach stosowane są coraz nowocześniejsze technologie. Specjalistyczna wiedza przyspiesza diagnozę oraz pomaga unikać błędów podczas napraw.

 • Mobilność

  Mobilność

  Za każdym razem, gdy oddajesz swoje auto w nasze ręce nie musisz obawiać się utraty mobilności. Nasz program aut zastępczych na czas serwisu z powodzeniem zaspokoi Twoje potrzeby.

 • Racjonalne koszty

  Racjonalne koszty

  Wysoka jakość obsługi i racjonalne koszty mogą iść w parze. To wszystko dzięki ofercie pakietów przeglądów dla samochodów nowych i używanych (do 12 lat!) a także programowi rabatowemu, dla aut starszych niż 3 lata.

 • Dostęp do informacji

  Dostęp do pełnej informacji

  Oferujemy przyjęcie bezpośrednie – możliwość obejrzenia samochodu na podnośniku wraz z doradcą serwisowym, co pozwala Tobie rozwiać wszelkie wątpliwości pojawiające się w trakcie eksploatacji. Pamiętaj, że nasze serwisy dysponują nieograniczonym dostępem do historii serwisowej Twojego auta, co oznacza lepsze planowanie prac serwisowych czy szybszą diagnozę usterek.

 • Wygoda

  Wygoda

  Poczekalnia, WiFi czy smaczna kawa – w taki sposób oczekujesz na realizację usług w autoryzowanych serwisach.

 • Wyższa wartość

  Opłacalność

  W ASO masz pewność, że książka serwisowa auta będzie prowadzona starannie i rzetelnie. Dzięki temu, jeśli zdecydujesz się na sprzedaż swojego samochodu, potencjalny nowy właściciel będzie mógł zapoznać się z całą jego historią i może być bardziej chętny do zakupu.

 • Gwarancja

  Gwarancja

  Wszystkie usługi i naprawy przeprowadzone w ASO, a także zakupione u nas części zamienne, podlegają 2-letniej gwarancji. Są one zawsze udokumentowane dowodem sprzedaży (paragon, faktura), dzięki czemu nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów.

 • Przejrzystość

  Przejrzystość

  Zawsze przed rozpoczęciem prac, przedstawiamy wycenę planowanych napraw, a po usłudze, wszelkie wydatki są przejrzyście przedstawiane na fakturze.

Pakiety Przeglądów

Zapoznaj się z ofertą Pakietów serwisowych dla samochodów dostawczych marki Volkswagen, przeznaczone dla pojazdów używanych.To gwarancja spokoju i najwyższej jakości obsługi. Dzięki nim masz pewność, że Twój samochód jest w dobrych rękach, a wszelkie koszty eksploatacji są przejrzysto określone w ramach wybranego pakietu.

Pakiety przeglądów
Service Pro

Program ServicePro

Twój samochód ma 3 lata lub więcej? Skorzystaj z programu zniżkowego ServicePro i korzystaj z usług Autoryzowanych Serwisów, na korzystnych warunkach.
Rabaty rosną wraz z wiekiem auta!

Oferty Sezonowe

Przekonaj się, jak bezpiecznie przygotować swój samochód do nadchodzącego sezonu i zapoznaj się z różnorodnym wyborem oryginalnych akcesoriów dostępnych dla Twojego samochodu.

Oferty sezonowe

Skontaktuj się z serwisem

Dowiedz się więcej o usłudze i jej cenie korzystając z formularza kontaktowego lub zadzwoń do swojego Autoryzowanego Serwisu Volkswagen Samochody Dostawcze.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html 
*5 letnim pakietem przeglądów serwisowych w standardzie objęte są tylko samochody z ceną z roku produkcji 2024, wyprodukowane w 2024 roku, limit przebiegu 50 000 km z możliwością rozszerzenia pakietu za dodatkową opłatą. Możliwe rozszerzenia limitu do 100 000 km za dopłatą 5000 zł netto (6150 zł brutto); 150 000 km za dopłatą 9000 zł netto (11 070 zł brutto); 200 000 km za dopłatą 13 000 zł netto (15 990 zł brutto); 250 000 km za dopłatą 19 000 zł netto (23 370 zł brutto). Podane ceny obowiązują dla wszystkich modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze, z wyłączeniem modelu ID. Buzz. Oferta dla modelu ID. Buzz to 3 letni pakiet przeglądów z limitem 90 000 km w standardzie. Możliwe rozszerzenie pakietu do 5 lat z limitem 150 000 km za dopłatą 1500 zł netto (1845 zł brutto).
*Warunki rabatowe na modele elektryczne marki Volkswagen Samochody Dostawcze: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/oferta-dla-samochodow-elektrycznych.html