Mój plan przeglądów

Autoryzowany Serwis.
Korzystne rozwiązanie dla posiadaczy samochodów dostawczych.

Jesteś właścicielem pojazdu marki Volkswagen Samochody Dostawcze? Korzystaj z usług Autoryzowanych Serwisów i miej pewność, że Twoje auto jest w rękach profesjonalistów.

Co zyskujesz, wykonując przeglądy w naszych Autoryzowanych Serwisach? Te benefity mówią same za siebie! 

  • Utrzymujesz gwarancję producenta na samochód.
  • Przedłużasz Gwarancję Mobilności (usługi assistance m.in. naprawa na miejscu zdarzenia, holowanie, samochód zastępczy tej samej klasy).
  • Oddajesz swojego Volkswagena w ręce certyfikowanych profesjonalistów, którzy posługują się specjalistycznym sprzętem i narzędziami.
  • Masz pewność, że podczas przeglądu zastosowano wyłącznie oryginalne części.
  • Zyskujesz gwarancję sprawności technicznej, mniejszą awaryjność i wyższą wartość pojazdu przy odsprzedaży.

Częstotliwość przeglądów uzależniona jest od modelu i rocznika oraz intensywności eksploatacji pojazdu.

Umów wizytę w serwisie i zapytaj o voucher

Rodzaje obsługi technicznej

W razie wątpliwości dopytaj Twój Autoryzowany Serwis Volkswagen Samochody Dostawcze.

Tryb Longlife

W tym trybie przebiegi pomiędzy kolejnymi przeglądami są zmienne i zależą od sposobu eksploatacji samochodu. Sterownik zestawu wskaźników na podstawie warunków pracy silnika wylicza stopień zużycia oleju silnikowego. W ten sposób ustala, kiedy należy wykonać Przegląd okresowy / Przegląd z wymianą oleju / Wymianę oleju.

W trybie Longlife można obsługiwać tylko te samochody, które zostały do tego fabrycznie przystosowane. To przystosowanie jest widoczne w danych samochodu jako odpowiedni kod wyposażenia.

Tryb stały

W tym trybie przebiegi pomiędzy kolejnymi przeglądami są stałe. Termin wykonania przeglądu zależy tylko od przebiegu samochodu i od czasu – nie zależy od warunków pracy silnika. W trybie stałym są obsługiwane samochody, które fabrycznie nie zostały przystosowane do trybu Longlife. W tym trybie obsługuje się także te samochody, które są przystosowane do Longlife, ale są eksploatowane w szczególnie trudnych warunkach lub gdy klient zdecydował się na taki sposób obsługi.

Rodzaje przeglądów

Jeździsz dostawczym Volkswagenem nie starszym niż 8 lat o przebiegu do 210 tyś. km z udokumentowaną historią przeglądową w ASO?

Zgłoś się do programu testów warsztatowych, w ramach którego Twój pojazd przejdzie przegląd serwisowy, a Ty będziesz się cieszył jego obniżonym kosztem! Dowiedz się więcej na stronie Przegląd serwisowy - z nami taniej! - DEKRA.Opens an external link

Jak możemy pomóc?

Zajmujemy się wszelkimi pracami pielęgnacyjnymi, konserwacyjnymi i naprawami Twojego samochodu dostawczego Volkswagen. Od kontroli bezpieczeństwa po profesjonalne usuwanie zadrapań, wgnieceń i uszkodzeń powypadkowych. Dzięki nam Twój pojazd jest w najlepszych rękach. Zaufaj nam i naszym partnerom serwisowym!