Grand California

Odkryj niezwykłą wolność

Niektórzy nazywają to „tęsknotą za dalekim światem”. Inni „chęcią przeżycia przygody". Obojętne, jak to nazwiesz: Dzięki Grand Californii, zaspokoisz swoją tęsknotę za nieznanymi miejscami i pełną niezależnością. To jest dokładnie to, co California oznacza od dziesięcioleci. Jej starszy brat oferuje ci teraz trochę więcej wszystkiego z w pełni wyposażonym domem na wakacje. Więcej przestrzeni. Większy komfort. Więcej wolności.

 • Widok na kabinę Grand California 680. Starsza para podróżuje kamperem.
  Widok na kabinę Grand California 680. Starsza para podróżuje kamperem.
 • Elastyczna kuchnia Grand California w szczegółach. Po złożeniu osłony i otwarciu szuflad można zobaczyć kuchenkę gazową i praktyczną przestrzeń do przechowywania.
  Elastyczna kuchnia Grand California w szczegółach. Po złożeniu osłony i otwarciu szuflad można zobaczyć kuchenkę gazową i praktyczną przestrzeń do przechowywania.
 • Mała dziewczynka stoi w łazience Grand California. Myje zęby swojemu misiowi.
  Mała dziewczynka stoi w łazience Grand California. Myje zęby swojemu misiowi.
 • Dwoje dzieci leży na opcjonalnym łóżku na antresoli w Grand California 600. Czytają razem książkę.
  Dwoje dzieci leży na opcjonalnym łóżku na antresoli w Grand California 600. Czytają razem książkę.
 • Zbliżeniowe ujęcie łazienki Volkswagena Pojazdy użytkowe Grand California. Dopasowywana umywalka jest rozłożona. Wewnątrz znajduje się główka prysznica, szczoteczka do zębów dla dzieci i kolorowa zabawka.
  Zbliżeniowe ujęcie łazienki Volkswagena Pojazdy użytkowe Grand California. Dopasowywana umywalka jest rozłożona. Wewnątrz znajduje się główka prysznica, szczoteczka do zębów dla dzieci i kolorowa zabawka.

Poczuj się jak w domu – nieważne, gdzie jesteś

 • Widok na kabinę Grand California 680. Starsza para podróżuje kamperem.
  Widok na kabinę Grand California 680. Starsza para podróżuje kamperem.

Samotne wioski górskie. Opuszczone plaże. Położone na uboczu szlaki turystyczne. Ekscytujące podróże są jeszcze bardziej przyjemne, gdy wiesz, że możesz polegać na swoim towarzyszu podróży w każdym miejscu i o każdej porze. Systemy nawigacyjne w Grand California zabiorą Cię niezawodnie do miejsca docelowego - nawet jeśli sam go jeszcze nie znasz. Odpowiednia ścieżka dźwiękowa i dobra rozrywka w pakiecie.

Przemyślany w każdym szczególe

Wszystkie cechy
Grand marzenia
Grand dom
Grand komfort
Grand rozrywka
Grand wsparcie
Znakomite osiągnięcia
Der Grand California fährt durch eine imposante Berglandschaft. Auf dem Bild ist das Logo des Connected Car Award 2019 zu sehen.

Zwycięzca: nowa Grand California

Wielki sukces Grand California: Nowa Grand California wygrała w kategorii „Transporter" w plebiscycie czytelników „Connected Car Award 2018" organizowanym przez COMPUTER BILD i AUTO BILD.

Der Grand California fährt durch Wissen voll Wildblumen. Auf dem Bild ist das Logo des Resemobile des Jahres 2019 Logo mit dem Vermerk „3. Platz“ zu sehen.

Trzecie miejsce dla Grand California

Nowa Grand California zajęła trzecie miejsce w kategorii „Busy kempingowe z łazienkami" w wyniku głosowania wśród czytelników magazynów „Promobil" i „Caravaning".

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

 • Chrome od wersji 68
 • Safari od wersji 11
 • Firefox od wersji 61
 • Edge od wersji 42
 • Opera od wersji 55
 • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,
Zespół Volkswagen Samochody Dostawcze