Korzyści dla klientów biznesowych

Mając na uwadze spektrum potrzeb naszych Klientów, stworzyliśmy ofertę skierowaną do różnych typów i wielkości partnerów biznesowych i instytucjonalnych. Dzięki temu, mogą Państwo wybrać opcję najlepszą dla swojej firmy lub instytucji dopasowaną do jej standardów.

Oferta branżowa

Wyspecjalizowani doradcy flotowi pomogą wybrać z szerokiej gamy samochodów dostawczych marki Volkswagen, model najlepiej pasujący do profilu danej działalności. Dodatkowo przedstawią ofertę dodatkowego wyposażenia, ofertę finansowania i ofertę obsługi posprzedażnej.

  • Transport
  • Energetyka
  • Służby mundurowe
  • Kurierzy
  • Ochrona osób i mienia
  • Pomoc drogowa
  • Przewóz osób

Małe i średnie firmy

Wybór i dostosowanie floty do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa wymaga profesjonalnego i indywidualnego podejścia. Oferujemy unikalny charakter floty, wynikający z indywidualizacji produkcji i dedykowane rozwiązania finansowe. Wyspecjalizowani doradcy flotowi pomogą w dokonaniu wyboru, przedstawiając najlepsze wersje, dostępne w szerokiej gamie samochodów marki Volkswagen, a także optymalne wyposażenie, ofertę finansowania i oferty obsługi posprzedażnej.

Przedsiębiorstwa 50+

Wybór i dostosowanie floty dla potrzeb dużego przedsiębiorstwa wymaga profesjonalnego i indywidualnego podejścia. Oferujemy Państwu unikalny charakter floty, wynikający z indywidualizacji produkcji i dedykowane rozwiązania finansowe. Spełniamy potrzeby najbardziej wymagających przedsiębiorstw, wykorzystując zaawansowane rozwiązania techniczne dostępne właściwie dla każdej wersji wyposażenia i typu silnika.

Jednorazowy zakup

Zarządzanie przedsiębiorstwem to umiejętność wyszukiwania nadarzających się okazji, które pomagają wzmocnić jego pozycję na rynku. Oferujemy możliwość jednorazowego zakupu pojazdów Volkswagen do Twojej firmy na preferencyjnych warunkach. Jeśli działasz z rozmachem i kierujesz się strategią rozwoju, warto wziąć pod uwagę tę wyjątkową propozycję. Powiększ swoją flotę firmową o co najmniej 10 sztuk dostawczych Volkswagenów lub 5 modeli Volkswagen Crafter w atrakcyjnej cenie. Pomożemy Ci dobrać samochody idealnie dopasowane do potrzeb i możliwości Twojej firmy.

Wyszukiwarka salonów
Volkswagen Samochody Dostawcze

Sprawdź, jak dojechać do najbliższego dealera Volksagen Samochody Dostawcze.

Może zainteresują Cię również:

Może zainteresują Cię również: