Centrum
Samochodów
Dostawczych

Rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnych i przyszłych Klientów, marka Volkswagen Samochody Dostawcze stworzyła sieć autoryzowanych salonów, które w ramach swojej działalności oferują szereg usług z zakresu sprzedaży i serwisu pojazdów dostawczych. Proponujemy sprawdzone rozwiązania mające na celu zminimalizowanie czasu wyłączenia pojazdu z użytkowania, pomoc w optymalizacji kosztów eksploatacji i zapewnienie mobilności.

 

Fachowość

Nasi doradcy ds. samochodów użytkowych służą radą przy znalezieniu najkorzystniejszych rozwiązań dostosowanych do Państwa potrzeb prywatnych jak i biznesowych. Odwiedzając Centrum Samochodów Dostawczych mogą Państwo liczyć na rzeczową rozmowę z naszymi ekspertami na temat możliwości transportowych naszych pojazdów, możliwych do wykonania modyfikacji we współpracy z firmami zabudowującymi oraz wsparcie w uzyskaniu atrakcyjnego indywidualnie dopasowanego do potrzeb finansowania.

W naszych salonach istnieje możliwość pozostawienia użytkowanego pojazdu w rozliczeniu – przekonaj się sam i podczas wizyty poproś o darmową wycenę użytkowanego obecnie pojazdu.

Dostępność

Na terenie salonów znajdują się specjalnie wydzielone obszary służące do prezentacji pełnej gamy pojazdów dostawcych w tym również pojazdów ze specjalistycznymi zabudowami. W każdym momencie istnieje możliwość skorzystania z jazd testowych modelami w różnych wersjach w celu poznania ich wszystkich funkcjonalności.

Centrum Samochodów Dostawczych to również szeroka oferta pojazdów używanych. Dzięki zachowaniu odpowiednich wymogów dotyczących weryfikacji stanu technicznego, pochodzenia oraz przebiegu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najlepsze dostawcze samochody z rynku wtórnego.

Serwis

Oprócz rozbudowanej oferty usług sprzedażowych, Centrum Samochodów Dostawczych zapewnia swoim klientom najwyższe standardy dotyczące obsługi serwisowej oraz blacharsko-lakierniczej. Każdy serwis wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt mechaniczny i diagnostyczny, który umożliwia pełną obsługę pojazdów o największych wymiarach zewnętrznych i maksymalnych masach całkowitych.

Wyszukiwarka
Centrum Samochodów Dostawczych

Sprawdź, jak dojechać do najbliższego Centrum Samochodów Dostawczych Volkswagen.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68
  • Safari od wersji 11
  • Firefox od wersji 61
  • Edge od wersji 42
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,
Zespół Volkswagen Samochody Dostawcze