Przedsiębiorcy przed samochodami dostawczymi Volkswagen
Przedsiębiorcy przed samochodami dostawczymi Volkswagen
Przedsiębiorcy przed samochodami dostawczymi Volkswagen

Centrum
Samochodów
Dostawczych

Rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnych i przyszłych Klientów, marka Volkswagen Samochody Dostawcze stworzyła sieć autoryzowanych salonów, które w ramach swojej działalności oferują szereg usług z zakresu sprzedaży i serwisu pojazdów dostawczych. Proponujemy sprawdzone rozwiązania mające na celu zminimalizowanie czasu wyłączenia pojazdu z użytkowania, pomoc w optymalizacji kosztów eksploatacji i zapewnienie mobilności.

 

Fachowość

Nasi doradcy ds. samochodów użytkowych służą radą przy znalezieniu najkorzystniejszych rozwiązań dostosowanych do Państwa potrzeb prywatnych jak i biznesowych. Odwiedzając Centrum Samochodów Dostawczych mogą Państwo liczyć na rzeczową rozmowę z naszymi ekspertami na temat możliwości transportowych naszych pojazdów, możliwych do wykonania modyfikacji we współpracy z firmami zabudowującymi oraz wsparcie w uzyskaniu atrakcyjnego indywidualnie dopasowanego do potrzeb finansowania.

W naszych salonach istnieje możliwość pozostawienia użytkowanego pojazdu w rozliczeniu – przekonaj się sam i podczas wizyty poproś o darmową wycenę użytkowanego obecnie pojazdu.

Dostępność

Na terenie salonów znajdują się specjalnie wydzielone obszary służące do prezentacji pełnej gamy pojazdów dostawcych w tym również pojazdów ze specjalistycznymi zabudowami. W każdym momencie istnieje możliwość skorzystania z jazd testowych modelami w różnych wersjach w celu poznania ich wszystkich funkcjonalności.

Centrum Samochodów Dostawczych to również szeroka oferta pojazdów używanych. Dzięki zachowaniu odpowiednich wymogów dotyczących weryfikacji stanu technicznego, pochodzenia oraz przebiegu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najlepsze dostawcze samochody z rynku wtórnego.

Serwis

Oprócz rozbudowanej oferty usług sprzedażowych, Centrum Samochodów Dostawczych zapewnia swoim klientom najwyższe standardy dotyczące obsługi serwisowej oraz blacharsko-lakierniczej. Każdy serwis wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt mechaniczny i diagnostyczny, który umożliwia pełną obsługę pojazdów o największych wymiarach zewnętrznych i maksymalnych masach całkowitych.

Wyszukiwarka
Centrum Samochodów Dostawczych

Sprawdź, jak dojechać do najbliższego Centrum Samochodów Dostawczych Volkswagen.

Może zainteresują Cię również:

Może zainteresują Cię również: