Przedsiębiorcy przed samochodami dostawczymi Volkswagen

Centrum
Samochodów
Dostawczych

Rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnych i przyszłych Klientów, marka Volkswagen Samochody Dostawcze stworzyła sieć autoryzowanych salonów, które w ramach swojej działalności oferują szereg usług z zakresu sprzedaży i serwisu pojazdów dostawczych. Proponujemy sprawdzone rozwiązania mające na celu zminimalizowanie czasu wyłączenia pojazdu z użytkowania, pomoc w optymalizacji kosztów eksploatacji i zapewnienie mobilności.

 

Fachowość

Nasi doradcy ds. samochodów użytkowych służą radą przy znalezieniu najkorzystniejszych rozwiązań dostosowanych do Państwa potrzeb prywatnych jak i biznesowych. Odwiedzając Centrum Samochodów Dostawczych mogą Państwo liczyć na rzeczową rozmowę z naszymi ekspertami na temat możliwości transportowych naszych pojazdów, możliwych do wykonania modyfikacji we współpracy z firmami zabudowującymi oraz wsparcie w uzyskaniu atrakcyjnego indywidualnie dopasowanego do potrzeb finansowania.

W naszych salonach istnieje możliwość pozostawienia użytkowanego pojazdu w rozliczeniu – przekonaj się sam i podczas wizyty poproś o darmową wycenę użytkowanego obecnie pojazdu.

Dostępność

Na terenie salonów znajdują się specjalnie wydzielone obszary służące do prezentacji pełnej gamy pojazdów dostawcych w tym również pojazdów ze specjalistycznymi zabudowami. W każdym momencie istnieje możliwość skorzystania z jazd testowych modelami w różnych wersjach w celu poznania ich wszystkich funkcjonalności.

Centrum Samochodów Dostawczych to również szeroka oferta pojazdów używanych. Dzięki zachowaniu odpowiednich wymogów dotyczących weryfikacji stanu technicznego, pochodzenia oraz przebiegu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najlepsze dostawcze samochody z rynku wtórnego.

Serwis

Oprócz rozbudowanej oferty usług sprzedażowych, Centrum Samochodów Dostawczych zapewnia swoim klientom najwyższe standardy dotyczące obsługi serwisowej oraz blacharsko-lakierniczej. Każdy serwis wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt mechaniczny i diagnostyczny, który umożliwia pełną obsługę pojazdów o największych wymiarach zewnętrznych i maksymalnych masach całkowitych.

Wyszukiwarka
Centrum Samochodów Dostawczych

Sprawdź, jak dojechać do najbliższego Centrum Samochodów Dostawczych Volkswagen.

Może zainteresują Cię również:

Może zainteresują Cię również:

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.
  Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Informujemy, iż całkowita cena danego modelu wymaga dodatkowej weryfikacji i potwierdzenia z Autoryzowanym Dealerem marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Brak informacji o cenie niektórych elementów wyposażenia nie oznacza, że wchodzą one w skład wyposażenia standardowego. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Wszelkie informacje prezentowane w pliku pobranym z Konfiguratora lub jego wydruku są aktualne na dzień pobrania pliku. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze.
  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html
 • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km.
  Wszystkie powyższe wartości podano na podstawie świadectw homologacji typu, dla cyklu mieszanego. Wartości oparte na NEDC nie są porównywalne z wartościami opartymi na WLTP. Pojazdy z roku modelowego 2020 i 2021 uzyskały homologacje zgodnie z procedurą WLTP, więcej informacji na stronie: WLTP. Dane na podstawie świadectw homologacji typu: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html
  O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Volkswagen Samochody Dostawcze lub sprawdź na stronie vwdostawcze.pl
 • Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państw o na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html