• Cena katalogowaOd 119 430 zł netto
  • Moc silnika102-122 KM
  • Zużycie paliwa5,0 - 6,8 l
  • Liczba miejsc5
  • Liczba miejsc do spania2

Witamy w rodzinie
Caddy California

Odkryj na nowo wolność – poznaj nowy, ekscytujący design Caddy California i daj się zainspirować licznymi innowacjami, przemyślaną koncepcją wnętrza z pięcioma siedzeniami oraz wieloma innymi nowościami. Caddy California oferuje Ci wygodną przestrzeń do spania, wysuwaną minikuchnię i chowany składany stół z krzesłami, który w łatwy sposób można schować. Całość dopełnia przestronny namiot dla 4–6 osób – przedsionek doczepiany do samochodu, dostępny opcjonalnie w ofercie Oryginalnych Akcesoriów Volkswagen. Na życzenie namiot może być wolnostojący, co zapewni Ci dużą elastyczność. Nowoczesne systemy wspomagające kierowcę zapewnią Ci komfortową jazdę, cyfrowy kokpit najwyższej jakości (Digital Cockpit) przekaże przejrzyste informacje, a główny ekran dotykowy dostarczy zaawanasowanej technologicznie inforozrywki oraz mobilnych usług online (Innovision Cockpit).

Biwakuj przytulniej

Abyś miał jeszcze więcej miejsca i poczuł się jak prawdziwy obieżyświat, Caddy California ma dla Ciebie coś jeszcze: namiot przedsionek, w razie potrzeby wolnostojący, który błyskawicznie rozłożysz dzięki pompowanemu szkieletowi pneumatycznemu, z dużymi oknami i miejscem do spania dla 4–6 osób. Namiot możesz bez problemu powiększyć i doczepić do tylnej części pojazdu, możesz go jednak również odłączyć, wybierając się na wycieczkę. Dzięki temu zawsze możesz cieszyć się swobodą i elastycznością.

Gotuj, gdziekolwiek jesteś

Mała własna kuchnia1 w tylnej części Caddy California zapewni Ci praktyczną przestrzeń do przechowywania przedmiotów. Podczas przyrządzania przysmaków na jednopalnikowej kuchence gazowej dzięki dwóm prowadnicom będziesz miał zawsze pod kontrolą swoje sprzęty kuchenne. Przy otwartej klapie bagażnika wnęka kuchenna ma wysokość dwóch metrów, dzięki czemu w połączeniu z doczepionym namiotem będziesz dysponował osłoniętym i przytulnym miejscem do gotowania. Niezbędna do gotowania butla gazowa o masie ok. 1,85 kg (niewchodząca w zakres wyposażenia podstawowego) jest hermetycznie przechowywana w module.

Miej lepsze sny

Wyśpij się wreszcie i wstaniesz z uśmiechem na twarzy! Niezależnie od pozycji, wbudowane pod materacem sprężyny talerzowe zapewnią Ci duży komfort podczas leżenia i snu, a dwie kratki wlotu powietrza mocowane dodatkowo po stronie kierowcy i pasażera – dobrą wentylację. Łóżko opiera się na karoserii, dzięki czemu bardzo łatwo je rozłożyć i złożyć. Ponadto pod stelażem zyskasz dodatkowe miejsce na bagaże. W przestronnym i wygodnym łóżku tylnym Caddy California o wymiarach 1980 mm x 1070 mm będziesz miał mnóstwo miejsca do leżenia, odpoczynku i relaksu. Mając opcjonalnie dostępny przeszklony dach panoramiczny, będziesz mógł zasypiać pod rozgwieżdżonym niebem.

Przytulnie i romantycznie

W Caddy California podczas postoju lub po przybyciu do celu podróży będziesz mógł zawsze cieszyć się przytulną atmosferą. Łatwe w montażu firanki osłonią Cię przed ciekawskimi spojrzeniami, a dodatkową szczyptę romantyzmu we wnętrzu pojazdu zapewnią ściemniane lampy. Ciepłe białe światło dyskretnie, ale skutecznie rozświetli mieszkalną część samochodu.

Przyjemność siedzenia

Nie lubisz uciążliwego składania i rozkładania? Caddy California służy Ci pomocą – w schowku pod łóżkiem znajdziesz dwa składane krzesła i składany stół, dzięki którym zawsze będziesz mógł wygodnie usiąść i jeszcze bardziej delektować się przyrządzonym posiłkiem. Ruszając w drogę, będziesz mógł bezpiecznie schować meble kempingowe i kontynuować podróż.
--:--
2

Design

Intuicyjna obsługa

Wnętrze Caddy California zostało zaprojektowane całkowicie na nowo i wyposażone w wiele elementów cyfrowych. Po raz pierwszy minikamper jest opcjonalnie wyposażony w cyfrowe przyrządy – cyfrowy kokpit. Kokpit i systemy infotainment tworzą środowisko cyfrowe najnowszej generacji (Innovision Cockpit). Cyfrową postać otrzymało również wiele innych elementów obsługi:między innymi moduł przycisków sterujących funkcjami świateł i widoczności oraz przyciski bezpośredniego dostępu do różnych funkcji menu. Ponadto Caddy California może się pochwalić aktywną wentylacją przedziału pasażerskiego, wygodnymi ergonomicznymi fotelami i nowym układem siedzeń. Fotele w drugim rzędzie można bardzo prosto i szybko wymontować – w ten sposób w kilku prostych krokach będziesz miał jeszcze więcej miejsca na bagaże.

Technologia & Infotainment

Technologia & Infotainment

Systemy asystujące –  poznaj systemy wspomagające kierowcę, które podejmują działania zapobiegawcze w krytycznych sytuacjach, aby można mieć pewność, że każda podróż kończy się tak przyjemnie jak się zaczyna. 

Infotaiment – cyfrowy kokpit, wielofunkcyjna kierownica nawigacja czy interfejs smartfona? Dowiedz się więcej tutaj i bądź na bieżąco z rozwojem technologicznym w Twoim samochodzie.

Wersje wyposażenia

To również może Cię zainteresować:

Ikona najnowszego stanu techniki

Nieograniczona swoboda na czterech kołach

Odkryj niezwykłą wolność

To również może Cię zainteresować:

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Wyposażenie dodatkowe dostępne jako opcja za dopłatą.
2.
Prezentowany namiot jest ofertą firmy Volkswagen Zubehör GmbH i może różnić się od wersji seryjnej. Wyposażenie dodatkowe dostępne jako opcja za dopłatą.
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html 
*5 letnim pakietem przeglądów serwisowych w standardzie objęte są tylko samochody z ceną z roku produkcji 2024, wyprodukowane w 2024 roku, limit przebiegu 50 000 km z możliwością rozszerzenia pakietu za dodatkową opłatą. Możliwe rozszerzenia limitu do 100 000 km za dopłatą 5000 zł netto (6150 zł brutto); 150 000 km za dopłatą 9000 zł netto (11 070 zł brutto); 200 000 km za dopłatą 13 000 zł netto (15 990 zł brutto); 250 000 km za dopłatą 19 000 zł netto (23 370 zł brutto). Podane ceny obowiązują dla wszystkich modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze, z wyłączeniem modelu ID. Buzz. Oferta dla modelu ID. Buzz to 3 letni pakiet przeglądów z limitem 90 000 km w standardzie. Możliwe rozszerzenie pakietu do 5 lat z limitem 150 000 km za dopłatą 1500 zł netto (1845 zł brutto).