Caddy California z rozłożonym namiotem
1
Caddy California z rozłożonym namiotem
1
Caddy California z rozłożonym namiotem
1

Światowa premiera:
nowy Caddy California

Witamy w rodzinie
nowy Caddy California

Odkryj na nowo wolność – poznaj nowy, ekscytujący design nowego Caddy California i daj się zainspirować licznymi innowacjami, przemyślaną koncepcją wnętrza z pięcioma siedzeniami oraz wieloma innymi nowościami. Nowy Caddy California oferuje Ci wygodną przestrzeń do spania, wysuwaną minikuchnię i chowany składany stół z krzesłami, który w łatwy sposób można schować. Całość dopełnia przestronny namiot dla 4–6 osób – przedsionek doczepiany do samochodu, dostępny opcjonalnie w ofercie Oryginalnych Akcesoriów Volkswagen. Na życzenie namiot może być wolnostojący, co zapewni Ci dużą elastyczność. Nowoczesne systemy wspomagające kierowcę zapewnią Ci komfortową jazdę, cyfrowy kokpit najwyższej jakości (Digital Cockpit) przekaże przejrzyste informacje, a główny ekran dotykowy dostarczy zaawanasowanej technologicznie inforozrywki oraz mobilnych usług online (Innovision Cockpit).

--:--
1

Wczytaj zapisaną konfigurację

Dzięki Volkswagen Code możesz wczytać zapisaną konfigurację. Jeśli posiadasz kod konfiguracji, wprowadź go poniżej.

Biwakuj, kiedy tylko chcesz

Miej lepsze sny

Wyśpij się wreszcie i wstaniesz z uśmiechem na twarzy! Niezależnie od pozycji, wbudowane pod materacem sprężyny talerzowe zapewnią Ci duży komfort podczas leżenia i snu, a dwie kratki wlotu powietrza mocowane dodatkowo po stronie kierowcy i pasażera – dobrą wentylację. Łóżko opiera się na karoserii, dzięki czemu bardzo łatwo je rozłożyć i złożyć. Ponadto pod stelażem zyskasz dodatkowe miejsce na bagaże. W przestronnym i wygodnym łóżku tylnym nowego Caddy California o wymiarach 1980 mm x 1070 mm będziesz miał mnóstwo miejsca do leżenia, odpoczynku i relaksu. Mając opcjonalnie dostępny przeszklony dach panoramiczny, będziesz mógł zasypiać pod rozgwieżdżonym niebem.

Pozostałe cechy szczególne

Przytulnie i romantycznie

W nowym Caddy California podczas postoju lub po przybyciu do celu podróży będziesz mógł zawsze cieszyć się przytulną atmosferą. Łatwe w montażu firanki osłonią Cię przed ciekawskimi spojrzeniami, a dodatkową szczyptę romantyzmu we wnętrzu pojazdu zapewnią ściemniane lampy. Ciepłe białe światło dyskretnie, ale skutecznie rozświetli mieszkalną część samochodu.

Przyjemność siedzenia

Nie lubisz uciążliwego składania i rozkładania? Nowy Caddy California służy Ci pomocą – w schowku pod łóżkiem znajdziesz dwa składane krzesła i składany stół, dzięki którym zawsze będziesz mógł wygodnie usiąść i jeszcze bardziej delektować się przyrządzonym posiłkiem. Ruszając w drogę, będziesz mógł bezpiecznie schować meble kempingowe i kontynuować podróż.

Nowa generacja postępu

Intuicyjna obsługa

Wnętrze Caddy California zostało zaprojektowane całkowicie na nowo i wyposażone w wiele elementów cyfrowych. Po raz pierwszy minikamper jest opcjonalnie wyposażony w cyfrowe przyrządy – cyfrowy kokpit. Kokpit i systemy infotainment tworzą środowisko cyfrowe najnowszej generacji (Innovision Cockpit). Cyfrową postać otrzymało również wiele innych elementów obsługi:między innymi moduł przycisków sterujących funkcjami świateł i widoczności oraz przyciski bezpośredniego dostępu do różnych funkcji menu. Ponadto Caddy California może się pochwalić aktywną wentylacją przedziału pasażerskiego, wygodnymi ergonomicznymi fotelami i nowym układem siedzeń. Fotele w drugim rzędzie można bardzo prosto i szybko wymontować – w ten sposób w kilku prostych krokach będziesz miał jeszcze więcej miejsca na bagaże.

To również może Cię zainteresować: