Caddy California z rozłożonym namiotem
1

Światowa premiera:
Nowy Caddy California

Rata Autonajmu już od
1442zł bez VAT2
Rata CarePort Leasing 101,9% już od
2224zł bez VAT2
Promocyjne stawki ubezpieczeń już od
1,90%

Witamy w rodzinie
nowy Caddy California

Odkryj na nowo wolność – poznaj nowy, ekscytujący design nowego Caddy California i daj się zainspirować licznymi innowacjami, przemyślaną koncepcją wnętrza z pięcioma siedzeniami oraz wieloma innymi nowościami. Nowy Caddy California oferuje Ci wygodną przestrzeń do spania, wysuwaną minikuchnię i chowany składany stół z krzesłami, który w łatwy sposób można schować. Całość dopełnia przestronny namiot dla 4–6 osób – przedsionek doczepiany do samochodu, dostępny opcjonalnie w ofercie Oryginalnych Akcesoriów Volkswagen. Na życzenie namiot może być wolnostojący, co zapewni Ci dużą elastyczność. Nowoczesne systemy wspomagające kierowcę zapewnią Ci komfortową jazdę, cyfrowy kokpit najwyższej jakości (Digital Cockpit) przekaże przejrzyste informacje, a główny ekran dotykowy dostarczy zaawanasowanej technologicznie inforozrywki oraz mobilnych usług online (Innovision Cockpit).

--:--
1

Wersje wyposażenia

Biwakuj, kiedy tylko chcesz

Miej lepsze sny

Wyśpij się wreszcie i wstaniesz z uśmiechem na twarzy! Niezależnie od pozycji, wbudowane pod materacem sprężyny talerzowe zapewnią Ci duży komfort podczas leżenia i snu, a dwie kratki wlotu powietrza mocowane dodatkowo po stronie kierowcy i pasażera – dobrą wentylację. Łóżko opiera się na karoserii, dzięki czemu bardzo łatwo je rozłożyć i złożyć. Ponadto pod stelażem zyskasz dodatkowe miejsce na bagaże. W przestronnym i wygodnym łóżku tylnym nowego Caddy California o wymiarach 1980 mm x 1070 mm będziesz miał mnóstwo miejsca do leżenia, odpoczynku i relaksu. Mając opcjonalnie dostępny przeszklony dach panoramiczny, będziesz mógł zasypiać pod rozgwieżdżonym niebem.

Pozostałe cechy szczególne

Przytulnie i romantycznie

W nowym Caddy California podczas postoju lub po przybyciu do celu podróży będziesz mógł zawsze cieszyć się przytulną atmosferą. Łatwe w montażu firanki osłonią Cię przed ciekawskimi spojrzeniami, a dodatkową szczyptę romantyzmu we wnętrzu pojazdu zapewnią ściemniane lampy. Ciepłe białe światło dyskretnie, ale skutecznie rozświetli mieszkalną część samochodu.

Przyjemność siedzenia

Nie lubisz uciążliwego składania i rozkładania? Nowy Caddy California służy Ci pomocą – w schowku pod łóżkiem znajdziesz dwa składane krzesła i składany stół, dzięki którym zawsze będziesz mógł wygodnie usiąść i jeszcze bardziej delektować się przyrządzonym posiłkiem. Ruszając w drogę, będziesz mógł bezpiecznie schować meble kempingowe i kontynuować podróż.

Nowa generacja postępu

Intuicyjna obsługa

Wnętrze Caddy California zostało zaprojektowane całkowicie na nowo i wyposażone w wiele elementów cyfrowych. Po raz pierwszy minikamper jest opcjonalnie wyposażony w cyfrowe przyrządy – cyfrowy kokpit. Kokpit i systemy infotainment tworzą środowisko cyfrowe najnowszej generacji (Innovision Cockpit). Cyfrową postać otrzymało również wiele innych elementów obsługi:między innymi moduł przycisków sterujących funkcjami świateł i widoczności oraz przyciski bezpośredniego dostępu do różnych funkcji menu. Ponadto Caddy California może się pochwalić aktywną wentylacją przedziału pasażerskiego, wygodnymi ergonomicznymi fotelami i nowym układem siedzeń. Fotele w drugim rzędzie można bardzo prosto i szybko wymontować – w ten sposób w kilku prostych krokach będziesz miał jeszcze więcej miejsca na bagaże.

Nie szukaj już dalej: Twój salon marki Volkswagen Samochody Dostawcze znajdziesz tutaj

Jesteśmy tuż za rogiem. Odwiedź dealera Volkswagen Samochody Dostawcze, aby uzyskać poradę.

Nowy Caddy, nowa pewność siebie

Pomimo nowego, ekscytującego designu i najnowocześniejszych systemów wspomagających kierowcę Nowy Caddy jest tak niezawodny, elastyczny i praktyczny jak zawsze.

To również może Cię zainteresować:

Ikona najnowszego stanu techniki

Nieograniczona swoboda na czterech kołach

Odkryj niezwykłą wolność

To również może Cię zainteresować:

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Prezentowany namiot jest ofertą firmy Volkswagen Zubehör GmbH i może różnić się od wersji seryjnej. Wyposażenie dodatkowe dostępne jako opcja za dopłatą.
2.
Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2020 i 2021 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.
3.
Wyposażenie dodatkowe dostępne jako opcja za dopłatą.
  • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia  mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Informujemy, iż całkowita cena danego modelu wymaga dodatkowej weryfikacji i potwierdzenia z Autoryzowanym Dealerem marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Brak informacji o cenie niektórych elementów wyposażenia nie oznacza, że wchodzą one w skład wyposażenia standardowego.  Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu.
    Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane w pliku pobranym z Konfiguratora lub jego wydruku są aktualne na dzień pobrania pliku. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze.
  • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km.
    Wszystkie powyższe wartości podano na podstawie świadectw homologacji typu, dla cyklu mieszanego. Wartości oparte na NEDC nie są porównywalne z wartościami opartymi na WLTP. Pojazdy z roku modelowego 2020 i 2021 uzyskały homologacje zgodnie z procedurą WLTP, więcej informacji na stronie: WLTP. Dane na podstawie świadectw homologacji typu: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html
    O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Volkswagen Samochody Dostawcze lub sprawdź na stronie vwdostawcze.pl
  • Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państw o na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html