Nowy Volkswagen Caddy przyjaciel rodziny

Dowiedz się więcej: Caddy

  • Cena katalogowaOd 103 840 zł netto
  • Moc silnika102-122 KM
  • Zużycie paliwa4,8 - 7,0 l
  • Liczba miejsc2-7

Caddy. Na wszystko, co przyniesie przyszłość

Jeszcze bardziej nowoczesny, bardziej cyfrowy i bardziej elastyczny: to właśnie Caddy. Oprócz nowego, ekscytującego projektu inne imponujące funkcje obejmują najnowocześniejsze systemy wspomagające kierowcę, najwyższej jakości cyfrowy kokpit1 (Digital Cockpit) oraz pionierski system Infotainment2 (Innovision Cockpit), w tym mobilne usługi online. Caddy jest niezawodny, wygodny i praktyczny jak zawsze - co oznacza, że ​​jest gotowy na wszystko, co przyniesie przyszłość.

Przemyślany design

Caddy wyróżnia nie tylko nowoczesny, przyciągający wzrok grill o strukturze plastra miodu, ale także wiele innowacyjnych funkcji, takich jak bezpłatny pakiet podstawowy We Connect3. To jednak nie wszystko, teraz możesz wpuścić więcej światła dziennego do swojego Caddy dzięki opcjonalnemu panoramicznemu i odchylanemu dachowi. Do innych atrakcji należą opcjonalne reflektory LED i zespoły tylnych świateł, a także oświetlenie wewnętrzne LED. Aby Twój dzień przebiegał płynniej niż kiedykolwiek, Caddy jest teraz wyposażony w system Keyless Advanced z blokowaniem i uruchamianiem silnika14 oraz elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane lusterka zewnętrzne5.

Silniki

Cztery mocne silniki spalinowe dostępne w Caddy to jedne z najbardziej wydajnych i ekonomicznych silników TSI i TDI, które kiedykolwiek były montowane w pojeździe tej klasy. Dzięki intensywnym badaniom i rozwojowi ich konsumpcja wyznacza nowe standardy oraz kolejny poziom ewolucji technologii benzynowej i wysokoprężnej. Ponadto Caddy ma ulepszoną kontrolę emisji: emisje NOx z silników TDI można znacznie zmniejszyć dzięki innowacyjnemu podwójnemu dozowaniu.

Wnętrze samochodu

Wnętrze Caddy zostało całkowicie przeprojektowane i osiąga wysokie wyniki w zakresie elastyczności i komfortu. Znak AGR6 potwierdza doskonały komfort fotela ergoComfort1. Fotel zapewnia komfort Twoim plecom, m.in. dzięki szerokiemu zakresowi opcji i regulacji. Oprócz regulacji do przodu i do tyłu, wysokości, głębokości, nachylenia, oparcia i zagłówka fotel ergoComfort zapewnia 4-kierunkowe podparcie lędźwiowe. Caddy dysponuje również elektrycznie sterowanym domykaniem drzwi przesuwnych i pokrywy bagażnika1, wentylacją przedziału pasażerskiego i gniazdem 230 V1 nawet dla najbardziej żarłocznych odbiorców energii.

Design

Zaglądamy do wnętrza

Duże drzwi skrzydłowe z oknem w Caddy są łatwe do otwarcia i ułatwiają załadunek zakupów, bagażu czy mebli.

Technologia & Infotainment

Technologia & Infotainment

Systemy asystujące –  poznaj systemy wspomagające kierowcę, które podejmują działania zapobiegawcze w krytycznych sytuacjach, aby można mieć pewność, że każda podróż kończy się tak przyjemnie jak się zaczyna. 

Infotaiment – cyfrowy kokpit, wielofunkcyjna kierownica nawigacja czy interfejs smartfona? Dowiedz się więcej tutaj i bądź na bieżąco z rozwojem technologicznym w Twoim samochodzie.

Układ napędowy

Z efektem podwójnego działania

Innowacyjne podwójne dozowanie obniża emisję NOx w silnikach TDI w porównaniu z poprzednim modelem. Osiąga się to poprzez ukierunkowany podwójny wtrysk AdBlue© przed dwoma katalizatorami SCR ustawionymi szeregowo. Specjalny katalizator z barierą umieszczony za układem SCR również zatrzymuje nadmierną emisję NOx.

Wersje wyposażenia

Doskonała wydajność

Caddy z lotu ptaka

Podwójne zwycięstwo naszych Caddy

Caddy i Caddy Cargo odniosły już spektakularne zwycięstwo: w ankiecie czytelników specjalistycznego magazynu "LOGISTRA" najnowsza generacja Caddy imponowała ekscytującym, wyrazistym designem, nowoczesnymi systemami wspomagania kierowcy i innowacyjnym systemem Infotainment (Innovision Cockpit), w tym mobilnymi usługami online. Liczne innowacje otrzymały nagrodę „Najlepsza praktyka: innowacje 2020 - pojazdy i flota”, a magazyn pojazdów użytkowych i logistyki magazynowej pochwalił Caddy i Caddy Cargo za ich wyjątkową wszechstronność i przydatność do codziennego użytku. Gratulacje!

Źródło: „LOGISTRA”, wydanie 09-10/20

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Wyposażenie opcjonalne za dodatkową opłatą.
2.
W granicach systemu.
3.
Aby korzystać z We Connect, potrzebujesz konta użytkownika Volkswagen ID, gdzie musisz zalogować się do We Connect za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła. Musisz również zawrzeć osobną umowę z We Connect lub We Connect Plus online z Volkswagen AG. W przypadku We Connect Plus masz 90 dni od daty przekazania pojazdu na zarejestrowanie pojazdu na portalu portal.volkswagen-we.com, aby móc bezpłatnie korzystać z usług przez uzgodniony pełny okres ważności. Dostępne tylko w połączeniu ze zgodnym systemem Infotainment.
4.
Dostępne tylko w połączeniu z dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG.
5.
Standardowe wyposażenie dla wersji Style i wersji Life. Wyposażenie opcjonalne za dopłatą do Caddy i Caddy z oknem.
6.
26 listopada 2015 roku fotel ergoComfort otrzymał nagrodę AGR pieczęć aprobaty niemieckiego stowarzyszenia ds. pielęgnacji pleców (BdR e.V.) i kampanii na rzecz zdrowszych pleców (AGR e.V.)
7.
Stoły składane mogą być używane tylko w czasie postoju.
8.
Standardowe wyposażenie dla nowej wersji Style i nowej wersji Life. Wyposażenie opcjonalne dla nowego Caddy za dopłatą.
9.
Zostanie wprowadzone w późniejszym terminie.
10.
Niedostępne dla wszystkich silników.
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html