Nowy Volkswagen Caddy przyjaciel rodziny

Dowiedz się więcej: Caddy

Rata Autonajmu już od
1588zł bez VAT1
Rata CarePort Leasing już od
2117zł bez VAT1

Caddy. Na wszystko, co przyniesie przyszłość

Jeszcze bardziej nowoczesny, bardziej cyfrowy i bardziej elastyczny: to właśnie Caddy. Oprócz nowego, ekscytującego projektu inne imponujące funkcje obejmują najnowocześniejsze systemy wspomagające kierowcę, najwyższej jakości cyfrowy kokpit2 (Digital Cockpit) oraz pionierski system Infotainment3 (Innovision Cockpit), w tym mobilne usługi online. Caddy jest niezawodny, wygodny i praktyczny jak zawsze - co oznacza, że ​​jest gotowy na wszystko, co przyniesie przyszłość.

Wersje wyposażenia

Zmiana napędza rozwój

Dynamika w czystej formie

Caddy wyróżnia nie tylko nowoczesny, przyciągający wzrok grill o strukturze plastra miodu, ale także wiele innowacyjnych funkcji, takich jak bezpłatny pakiet podstawowy We Connect4To jednak nie wszystko, teraz możesz wpuścić więcej światła dziennego do swojego Caddy dzięki opcjonalnemu panoramicznemu i odchylanemu dachowi. Do innych atrakcji należą opcjonalne reflektory LED i zespoły tylnych świateł, a także oświetlenie wewnętrzne LED. Aby Twój dzień przebiegał płynniej niż kiedykolwiek, Caddy jest teraz wyposażony w system Keyless Advanced z blokowaniem i uruchamianiem silnika25 oraz elektrycznie regulowane, podgrzewane i składane lusterka zewnętrzne6.

Zaprojektowany
z dbałością
o najmniejszy szczegół

Wszystkie kategorie

Doskonała wydajność

Caddy z lotu ptaka

Podwójne zwycięstwo naszych Caddy

Caddy i Caddy Cargo odniosły już spektakularne zwycięstwo: w ankiecie czytelników specjalistycznego magazynu "LOGISTRA" najnowsza generacja Caddy imponowała ekscytującym, wyrazistym designem, nowoczesnymi systemami wspomagania kierowcy i innowacyjnym systemem Infotainment (Innovision Cockpit), w tym mobilnymi usługami online. Liczne innowacje otrzymały nagrodę „Najlepsza praktyka: innowacje 2020 - pojazdy i flota”, a magazyn pojazdów użytkowych i logistyki magazynowej pochwalił Caddy i Caddy Cargo za ich wyjątkową wszechstronność i przydatność do codziennego użytku. Gratulacje!

Źródło: „LOGISTRA”, wydanie 09-10/20

Nie szukaj już dalej: Twój salon marki Volkswagen Samochody Dostawcze znajdziesz tutaj

Jesteśmy tuż za rogiem. Odwiedź dealera Volkswagen Samochody Dostawcze, aby uzyskać poradę.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.
2.
Wyposażenie opcjonalne za dodatkową opłatą.
3.
W granicach systemu.
4.
Aby korzystać z We Connect, potrzebujesz konta użytkownika Volkswagen ID, gdzie musisz zalogować się do We Connect za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła. Musisz również zawrzeć osobną umowę z We Connect lub We Connect Plus online z Volkswagen AG. W przypadku We Connect Plus masz 90 dni od daty przekazania pojazdu na zarejestrowanie pojazdu na portalu portal.volkswagen-we.com, aby móc bezpłatnie korzystać z usług przez uzgodniony pełny okres ważności. Dostępne tylko w połączeniu ze zgodnym systemem Infotainment.
5.
Dostępne tylko w połączeniu z dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG.
6.
Standardowe wyposażenie dla wersji Style i wersji Life. Wyposażenie opcjonalne za dopłatą do Caddy i Caddy z oknem.
7.
Standardowe wyposażenie dla wersji Style. Opcjonalne wyposażenie za dopłatą dla Caddy i Caddy w wersji Life.
8.
26 listopada 2015 roku fotel ergoComfort otrzymał nagrodę AGR pieczęć aprobaty niemieckiego stowarzyszenia ds. pielęgnacji pleców (BdR e.V.) i kampanii na rzecz zdrowszych pleców (AGR e.V.)
9.
Niedostępne dla wszystkich silników.
10.
Wyposażenie opcjonalne.
  • Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %). Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
  • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html