Elektromobilność

Napędza nas mobilność jutra

Przyszłość ma napęd elektryczny, dotyczy to szczególnie segmentu lekkich pojazdów dostawczych. W ostatnich latach doszło tu do istotnego postępu. Już dzisiaj silniki elektryczne są tak mocne, akumulatory tak małe, a czasy ładowania tak krótkie, że przejście na napęd elektryczny jest opłacalne – nieważne, czy posiada się całą flotę pojazdów, czy też tylko jeden samochód dostawczy.

Volkswagen e-Crafter Furgon.

Niezawodność każdego dnia

Jaki zasięg ma pojazd elektryczny? Co z bezpieczeństwem w razie wypadku? Czy pole elektromagnetyczne szkodzi zdrowiu? Odpowiadamy na najważniejsze pytania związane z codziennym wykorzystaniem elektromobilności. Ponadto informujemy o tym, jak sprawdziła się już dzisiaj. 

Mężczyzna opierający się o paczki.

Napęd przyszłości. Sprawdzona przestrzeń załadunkowa.

Coraz więcej przedsiębiorców zmienia sposób myślenia i decyduje się na pojazd dostawczy z napędem elektrycznym. Nieważne, czy jest to e‑Crafter czy nowy ABT e-Caddy. Litowo-jonowe akumulatory mają już tak niewielkie rozmiary i są tak lekkie, że bez problemu można je mocować pod podłogą i oszczędzić w ten sposób cenne miejsce.

Wtyczki na prąd przemienny, stały oraz wallbox.

Wiele możliwości ładowania pojazdu elektrycznego.

To Ty decydujesz o miejscu ładowania elektrycznego pojazdu dostawczego. Z domowego gniazdka w garażu, opcjonalnej skrzynki naściennej (wallbox) na terenie firmy czy jednej z wielu publicznych stacji ładowania, dostępnych w całej Europie. Każdy z naszych czysto elektrycznych modeli posiada kombinowane gniazdko, pasujące do kabli z wtyczkami na prąd przemienny lub stały.

Dzięki nam modele przyszłości wyjeżdżają na ulice

Przyszłość potrzebuje nowych rozwiązań: jak e‑Crafter, ABT e-Caddy oraz Cargo e-Bike.

Gama modeli elektrycznych Volkswagen Samochody Dostawcze. e-Caddy, e-Transporter, e-Crafter dynamicznie przejeżdżają przez miasto.