ID. Buzz stoi na tle gór
1,2

Już teraz możesz go zamówić:
nowy ID. Buzz

  • Cena od229 760 zł netto3
  • Rodzaj paliwaEnergia elektryczna
  • Zasięg wg WLTP:402 – 419 km
    4
  • Czas ładowania od poziomu 5% do poziomu 80%ok. 30 minut
    5
  • Liczba miejsc5

ID. Buzz jest gotowy do zdefiniowania na nowo przyszłego oblicza mobilności.

Czas na nową generację mobilności: oto innowacyjny ID. Buzz. To pierwsza koncepcja całkowicie elektrycznego busa od Volkswagena – multifunkcjonalny pojazd stworzony od podstaw w nowatorski sposób. W pełni elektryczny ID. Buzz pomieści rodzinę i znajomych, pozwoli sprostać wyzwaniom codzienności – nawet w wielkomiejskim gąszczu ciasnych ulic. Zapraszamy do zapoznania się z wizjonerskim designem ID. Buzz, w którym kompaktowe gabaryty łączą się z przestronnością i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Poznaj nową koncepcję przestrzeni wewnętrznej, gdzie został wykorzystany duży procent materiałów pochodzących z recyklingu. Pojazd posiada także imponujące wyposażenie komunikacyjne, funkcje cyfrowe oraz inteligentny system ID. Light. Dzięki ID. Buzz łatwo przekonasz się o zaletach nowoczesnej mobilności elektrycznej.

Design na miarę nowoczesności

Jest to hołd złożony pierwszemu modelowi „Bulli”, a jednocześnie zupełnie nowy samochód: Na życzenie dostępny w czterech dwukolorowych wersjach ID. Buzz łączy w sobie wyrazistą stylistykę i nowoczesne proporcje z innowacyjną techniką. Dzięki zupełnie nowej i przemyślanej koncepcji wnętrze tego samochodu wraz ze swymi wygodnie regulowanymi siedzeniami oferuje jeszcze więcej miejsca i jeszcze większą elastyczność, podczas gdy oświetlenie ambiente (które na życzenie może obejmować do 30 kolorów) zadba o przyjemną atmosferę. ID. Buzz całym sobą urzeka i uwodzi, oferując maksymalnie dużą przestrzeń i innowacyjną stylistykę oświetlenia.

ID. Buzz zaparkowany z otwartymi drzwiami bocznymi.

Zrównoważona mobilność na całego

Kompleksowy zrównoważony rozwój na rzecz świadomej ekologicznie przyszłości: oto nasze podejście, którego odzwierciedleniem jest nowy ID. Buzz. Z tego względu dostarczamy go nie tylko przy zapewnieniu neutralnego bilansu emisji CO26, ale także z dedykowaną opcjonalną ładowarką naścienną ID. Charger7. Użytkownik może dodatkowo naładować swój ID. Buzz certyfikowaną energią Polenergia7 i korzystać z pojazdu lokalnie w sposób całkowicie zeroemisyjny i świadomy ekologicznie – nawet do 419 km8. Wnętrze bez skóry naturalnej oraz zastosowanie odzyskanych materiałów w wielu miejscach sprawia, że ID. Buzz łączy trwałość z dużym komfortem.