Volkswagen samochody dostawcze

Chcemy być „częścią” Twojej pasji.
W 100% oryginalną

Nie zamienilibyśmy naszych Volkswagenów na żadne inne. I to nawet w najmniejszej części. Też tak masz? To doskonale się składa, bo możemy Cię w tym wspierać.

My dostarczamy Ci części zamienne, których szukasz – w 100% oryginalnych. Ty, zachowując oryginalność Twojego klasyka, tworzysz historię marki Volkswagen, z której my jesteśmy dumni.

Dziękujemy, że dbasz z nami o swojego klasyka.

Co Volkswagen to Volkswagen!

Dzięki Volkswagen Classic Parts Twój Volkswagen nie traci oryginalności, nawet jeśli w jakimś stopniu się zużyje. Dostarczamy każdą część do naszych starszych i klasycznych modeli. Rutynowo zachowujemy w magazynie każdą część dłużej nawet niż 15 lat po zaprzestaniu produkcji.

Chcemy, by każdy klasyczny Volkswagen był żywym dowodem na trwałość i solidność marki. Od Garbusa z lat 50. Dzięki Classic Parts zarówno starsze, jak i „młodsze” klasyki pozostają w życiowej formie. A wraz z nim ich właściciele.

Korzystaj z dostępu do oryginalności

Oferujemy 60 000 pojedynczych części zamiennych. Ta liczba cały czas rośnie. Pozyskujemy części od importerów i dealerów Volkswagena na całym świecie. Ale także zlecamy reprodukcje części zamiennych w jakości OEM. Szczególnie tych, na które jest duże zapotrzebowanie. Nierzadko zdarza się, że części są wtedy wykonywane przez pierwotnego dostawcę, przy użyciu oryginalnych narzędzi! To dopiero historia.

A jeśli chodzi o przyszłość. Nie czekamy. Już dziś wytwarzamy części zamienne za pomocą drukarki 3D. Wykorzystujemy dostęp do tysięcy oryginalnych rysunków w archiwach fabrycznych oraz do obiektów testowych Grupy Volkswagen, by zagwarantować 100% jakości Volkswagena również w przypadku tych nowo produkowanych części.

Dumna „część” naszej historii

Linia produktów Volkswagen Classic Parts została wprowadzona w 1997 roku. Koncepcja zaopatrywania klasycznych samochodów w markowe części zamienne, które nie były już dostępne u partnerów Volkswagena narodziła się w połowie lat 90-tych.

W 1995 roku Fundacja Volkswagen AutoMuseum przejęła magazyn części zamiennych importera Volkswagena i rozpoczęła tworzenie magazynu części do samochodów zabytkowych produkowanych przez Volkswagena.

Asortyment był stale poszerzany, a części wycofane z produkcji na bieżąco przejmowane.

Miejskie legendy a żywe i prawdziwe

Niezniszczalni

Gwiazdy kultowych festiwali

Nie ma klasyki bez oryginalności

Zalety Classic Parts

  • 100% zgodności z oryginalnością Twojego Volkswagena – to przekłada się na wartość Twojego klasyka, nie wspominając już o satysfakcji.
  • Krótki czas dostawy części zamiennych – nie musimy szukać, po prostu kierujemy się do naszego magazynu.
  • Wysoka jakość i dłuższa trwałość każdej części – gdy masz je wszystkie w komplecie czynią Twojego Volkswagena niepokonanego przez czas.
  • Poprawnie dopasowane elementy – wszystkie części z tego samego źródła, wiesz, co to oznacza – że Twój pojazd działa koncertowo.
  • Bogaty wybór – znajdziesz każdą część.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html 
*5 letnim pakietem przeglądów serwisowych w standardzie objęte są tylko samochody z ceną z roku produkcji 2024, wyprodukowane w 2024 roku, limit przebiegu 50 000 km z możliwością rozszerzenia pakietu za dodatkową opłatą. Możliwe rozszerzenia limitu do 100 000 km za dopłatą 5000 zł netto (6150 zł brutto); 150 000 km za dopłatą 9000 zł netto (11 070 zł brutto); 200 000 km za dopłatą 13 000 zł netto (15 990 zł brutto); 250 000 km za dopłatą 19 000 zł netto (23 370 zł brutto). Podane ceny obowiązują dla wszystkich modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze, z wyłączeniem modelu ID. Buzz. Oferta dla modelu ID. Buzz to 3 letni pakiet przeglądów z limitem 90 000 km w standardzie. Możliwe rozszerzenie pakietu do 5 lat z limitem 150 000 km za dopłatą 1500 zł netto (1845 zł brutto).