Pakiet przeglądów dla samochodów używanych

Pakiet przeglądów teraz w wyjątkowej cenie

Kup Pakiet przeglądów w wyjątkowej cenie. Oferta dostępna w Autoryzowanym Serwisie Volkswagen Samochody Dostawcze lub online.

Oferta ważna do odwołania.

Teraz Pakiet przeglądów
w wyjątkowej cenie
u naszych Partnerów Serwisowych

Zakres Pakietu przeglądów

--:--

Twoje korzyści

Wolisz kupić online?

Pakiet przeglądów możesz też kupić przez Internet – zajmie Ci to raptem chwilę. Po dokonaniu zakupu komplet dokumentów otrzymasz na podany adres e-mail. Sprawdź, co zyskujesz w ten sposób.

*WAŻNE INFORMACJE:

Oferta przygotowana przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o.

Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.

Volkswagen Financial Services Polska nie ponosi kosztów z tytułu:

  • Świadczenia jakichkolwiek innych usług, aniżeli wyraźnie wskazane w umowie.
  • Zakupu paliwa, mycia i woskowania, czyszczenia wnętrza, zakupu żarówek oraz wszelkich materiałów, części i elementów niewymienionych w umowie serwisowej, jak również czynności ich dotyczących.
  • Wymiany materiałów eksploatacyjnych, części i elementów uszkodzonych umyślnie lub wskutek niedbalstwa kierowcy lub pasażera samochodu.
  • Wymiany materiałów eksploatacyjnych, części i elementów uszkodzonych wskutek kradzieży samochodu, jego części lub wyposażenia.
  • Wymiany materiałów eksploatacyjnych, części i elementów związanych z zastosowaniem niewłaściwego rodzaju paliwa.
  • Okresowych i dodatkowych badań technicznych wymaganych przepisami.

Umowa serwisowa reguluje też postępowanie w sytuacjach niestandardowych:

  • W przypadku przekroczenia przez Klienta limitu kilometrów konieczne jest dalsze opłacanie zryczałtowanej stawki wyliczonej dla całego okresu trwania umowy serwisowej.
  • W przypadku szkody całkowitej lub kradzieżowej umowa wygasa. Klient zobowiązany jest do uregulowania opłat za okres do końca miesiąca kalendarzowego, w którym nastąpiła kradzież lub szkoda całkowita.
  • W przypadku chęci skrócenia czasu trwania umowy serwisowej Klient zobowiązany jest skontaktować się z Volkswagen Financial Services Polska w celu ustalenia kwoty wymaganej do wpłacenia celem zamknięcia umowy (suma stawek miesięcznych).
  • W czasie trwania umowy serwisowej Klient nie może zmienić Pakietu przeglądów Serwisowych Volkswagen Samochody Dostawcze.

Sprawdź szczegóły ofertyOpens an external link.

Może zainteresują Cię również:

Może zainteresują Cię również: