Dwójka mężczyzn podbiega do stojącego na parkingu VW Multivana.

Multivan
Odkryj najważniejsze zalety Multivana.
Doświadcz większego komfortu jazdy, poczuj więcej klasy premium, lepszą łączność, lepszą stylistykę i więcej różnorodnych funkcji. Przekonaj się sam.

 • Cena katalogowa Od 215 950 zł netto
 • Zużycie paliwa, w cyklu mieszanym:6,4 – 9,2 l/100 km
 • Zużycie prądu, w cyklu mieszanym: 17,1 – 17,5 kWh/100 km
 • Liczba miejsc6-7

Kiedy samochód staje się miejscem spotkań

Multivan to pojazd-orkiestra, który z łatwością spełni wymagania każdej rodziny. Nadwozie i wnętrze w całkiem nowej koncepcji – choć cały czas nie dają zapomnieć o DNA ukochanego przez wielu użytkowników kultowego modelu T1 Bulli. Wielofunkcyjny, pomocny w codziennych zadaniach i wysokiej klasy tak jak zawsze - następna generacja oferuje jeszcze więcej funkcji cyfrowych, innowacyjnych usług w trybie online realizowanych na wysokim poziomie oraz inteligentne systemy asystentów. Multivan wyznacza również nowe standardy, jeśli chodzi o komfort jazdy i stylistykę – i oferuje w tej kwestii o wiele więcej niż można było do tej pory dostać w pojazdach wyższej klasy. Wszystko to sprawia, że auto staje się ulubionym miejscem spotkań całej rodziny.

Korzyści, aż po dach

Wyprzedaż 2023

Korzyści, aż po dach

Wyprzedaż 2023

Multivan

Ile korzyści można pomieścić w ramach jednej wyprzedaży?​

W przypadku dostawczych Volkswagenów – tyle, że wystarczy aż na 5 lat! Kupując nowego Volkswagena podczas tegorocznej wyprzedaży dostajesz też pełen zestaw benefitów.

Rabat do 10%
5-letnia gwarancja
Pakiet Przeglądów w promocyjnej cenie

Najważniejsze zalety Multivana

Czas zakochać się na nowo

Pod względem wizualnym Multivan nawiązuje wyrazistym i ponadczasowym kształtem do swoich poprzedników – jednak interpretuje klasyczną stylistykę na nowo. Z przodu dominują dwa reflektory IQ.Light – LED-Matrix1 oraz podświetlona listwa chromowana2. Prawdziwym hitem dostępnym na życzenie jest dwukolorowy lakier oraz opcjonalne 19-calowe felgi ze stopu metali lekkich3 - po raz pierwszy w przypadku kultowego modelu T1 Bulli. Kolejna nowość: Oświetlenie ambientalne w 30 kolorach4. Wnętrze pojazdu w całkowicie nowej odsłonie.

eHybrid18Wszystko, co najlepsze z dwóch światów

Multivan ma tyle wariantów napędowych jak nigdy dotąd. Jest dostępny m.in. w opcji Plug-in-Hybrid18. Pozwala ona - pod warunkiem że akumulator jest odpowiednio naładowany - pokonać do 48 km19 w trybie czysto elektrycznym, bez emisji COniekorzystnie oddziałującego na lokalne środowisko, oraz bezgłośnie, dając komfort sobie i innym. Jeśli jesteś w dłuższej drodze, załącza się do tego automatycznie wydajny silnik spalinowy, z przyśpieszeniem od 0 do  100km/h w tylko 11,6 sekund.

Aby zapewnić możliwie zrównoważone ograniczenie śladu węglowego, masz do dyspozycji usługi związane z e-mobilnością We Connect Plus20 21. Dzięki nim widzisz informacje o poziomie naładowania akumulatora i w odpowiednim czasie masz możliwość doładowania prądu z odnawialnych źródeł. Rozładowana bateria może również zostać naładowana podczas jazdy z wykorzystaniem silnika spalinowego dzięki użyciu trybu ładowania.

 • Aerodynamika

  Zmniejszony opór powietrza – mniej emisji CO2

  Multivan robi wrażenie nie tylko na jezdni – imponujące są także jego walory aerodynamiczne. Jego współczynnik cw wyznacza nowy poziom w tej klasie. I obniża emisje CO2. Multivany emitują bowiem na każdym kilometrze średnio jeszcze mniej dwutlenku węgla.22 Aby uzyskać takie oszczędności, pod podwoziem zainstalowano najbardziej gładkie poszycie jak to tylko możliwe. Także zoptymalizowany tył pojazdu ze spojlerem zapewnia lepszą aerodynamikę – a co za tym idzie, także mniejsze zużycie paliwa.

 • Recykling

  Nowe ze starego

  W każdym nowoczesnym pojeździe wiele części jest wykonanych z tworzywa sztucznego. Wiele z nich pochodzi z recyklingu. W Multivanie materiały pochodzące z recyklingu zostały wykorzystane ponownie między innymi w aerodynamicznych okładzinach podłogi, w poszyciu nadkoli oraz w elementach wytłumiających odgłosy. Sztuczne tworzywo pochodzące z recyklingu można znaleźć jednak także w innych elementach, np. w poszyciu podłogi. Dzięki temu mniejsze jest obciążenie środowiska, ponieważ potrzebna jest mniejsza ilość surowców.

Stylistyka: doskonała

Mężczyzna i kobieta biegną przed VW Multivanem.
 • Red Dot Designaward

  Ledwo wypuszczono Multivana na rynek, a już zgarnął pierwszą nagrodę: „Red Dot Award: Best of the Best” w kategorii „Product Design”. Nagroda przyznawana jest co roku za najlepiej zaprojektowane produkty i należy do najbardziej renomowanych wyróżnień w dziedzinie designu produktów w ogóle. Jury było w szczególności zachwycone „innowacyjną stylistyką wnętrza”, które „daje niespotykane dotąd poczucie przestrzeni.” Przekonywającym aspektem było również połączenie „typowych dla Bulli elementów stylizacyjnych ze współczesnym i sympatycznym wyglądem ogólnym”. Cieszymy się ogromnie z nagrody oraz z faktu, że wkrótce będziesz się mógł sam przekonać o zaletach tego pojazdu.

  Źródło: »Red Dot Awards: red-dot.orgOpens an external link«

 • ABC Award

  Multivan robi dokładnie to, do czego go stworzyliśmy: porusza się ze swobodą i elastycznością. Zapewne wynika to zarówno z DNA kultowego modelu T1 Bulli, jak i z dalszego rozwoju, który był możliwy dzięki współpracy z klientami, dzięki czemu ten wszechstronny pojazd uzyskał nagrodę »ABC Special Mention« w kategorii »Transport«. Poprzez wyróżnienie młode pokolenie daje sygnał, że Volkswagen Samochody Dostawcze ma odpowiedź na nowe wyzwania związane ze stylistyką i technologiami.

  Źródło: https://www.abc-award.de/die-gewinner/galerie/detail/37685-t7-bullimultivan.htmlOpens an external link

   

 • Autonis Designaward

  Czytelnicy »auto, motor und sport« mieli podczas 21. plebiscytu dla czytelników możliwość wyboru spośród 117 pojazdów w dziesięciu kategoriach. Wśród motoryzacyjnych nowości Multivan odniósł sukces w kategorii »Vany«. Nagroda? Nagroda roku »Autonis« za najlepsze nowości w stylistyce przyznana przez »auto, motor und sport«.

  Nagroda ma znaczenie przede wszystkim dla szefa działu designu Volkswagen Samochody Dostawcze Alberta Kirzingera i jego zespołu: »Nagroda Autonis ma dla nas olbrzymią wartość, bo oznacza ona wybór czytelników. Za pojazd Bulli otrzymaliśmy już od Was kilka nagród. Jednak otrzymanie nagrody za Multivana w kategorii najlepszej nowości w obszarze stylistyki to prawdziwy zaszczyt.«

  Źródło: „auto, motor und sport”, numer 23/2021

Warianty modelu

Lepiej klasycznie czy nowocześnie? Life czy Style? Przy tylu wariantach modelu praktycznie nic nie ogranicza Twojego dążenia do wolności. Wybierz spośród wszystkich linii wyposażenia i dostępnego modelu specjalnego swojego osobistego faworyta. Krótki lub długi – decyzja należy do Ciebie.

Linie wyposażenia

Finansowanie

Schemat pokazujący finansowanie Nowego Multivana w CarePort Leasing

Multivan w wersji eHybrid jest już dostępny w bardzo korzystnym finansowaniu w ramach Leasing KLASYCZNY 108,4%. Leasing KLASYCZNY to klasyczna forma finansowania auta, w której cały koszt samochodu jest rozkładany na opłatę wstępną, miesięczne raty, wartość wykupu. Elastyczne parametry leasingu pozwalają dopasować wysokość rat do potrzeb Twojej firmy. Po zakończeniu umowy możesz wykupić auto już za 1% jego wartości początkowej23.

Więcej o Multivanie

Pojazd w pigułce

Wszystkie najważniejsze informacje na temat Multivana na jednej stronie.

Cechy szczególne

Odkryj najważniejsze zalety Multivana.

Warianty modelu

Odkryj warianty modeli Multivana.