Dwójka mężczyzn podbiega do stojącego na parkingu VW Multivana.

Multivan

Odkryj najważniejsze zalety Multivana.
Doświadcz większego komfortu jazdy, poczuj więcej klasy premium, lepszą łączność, lepszą stylistykę i więcej różnorodnych funkcji. Przekonaj się sam.

Odkryj najważniejsze zalety Multivana.
Doświadcz większego komfortu jazdy, poczuj więcej klasy premium, lepszą łączność, lepszą stylistykę i więcej różnorodnych funkcji. Przekonaj się sam.

  • Cena katalogowa Od 169 750 zł netto
  • Zużycie paliwa, w cyklu mieszanym:1,8 – 9,4 l/100 km
  • Zużycie prądu, w cyklu mieszanym: 17,1 – 17,5 kWh/100 km

  Kiedy samochód staje się miejscem spotkań

  Multivan to pojazd-orkiestra, który z łatwością spełni wymagania każdej rodziny. Nadwozie i wnętrze w całkiem nowej koncepcji – choć cały czas nie dają zapomnieć o DNA ukochanego przez wielu użytkowników kultowego modelu T1 Bulli. Wielofunkcyjny, pomocny w codziennych zadaniach i wysokiej klasy tak jak zawsze - następna generacja oferuje jeszcze więcej funkcji cyfrowych, innowacyjnych usług w trybie online realizowanych na wysokim poziomie oraz inteligentne systemy asystentów. Multivan wyznacza również nowe standardy, jeśli chodzi o komfort jazdy i stylistykę – i oferuje w tej kwestii o wiele więcej niż można było do tej pory dostać w pojazdach wyższej klasy. Wszystko to sprawia, że auto staje się ulubionym miejscem spotkań całej rodziny.

  Najważniejsze zalety Multivana

  Czas zakochać się na nowo

  Pod względem wizualnym Multivan nawiązuje wyrazistym i ponadczasowym kształtem do swoich poprzedników – jednak interpretuje klasyczną stylistykę na nowo. Z przodu dominują dwa reflektory IQ.Light – LED-Matrix1 oraz podświetlona listwa chromowana2. Prawdziwym hitem dostępnym na życzenie jest dwukolorowy lakier oraz opcjonalne 19-calowe felgi ze stopu metali lekkich3 - po raz pierwszy w przypadku kultowego modelu T1 Bulli. Kolejna nowość: Oświetlenie ambientalne w 30 kolorach4. Wnętrze pojazdu w całkowicie nowej odsłonie.

  eHybrid18Wszystko, co najlepsze z dwóch światów

  Multivan ma tyle wariantów napędowych jak nigdy dotąd. Jest dostępny m.in. w opcji Plug-in-Hybrid18. Pozwala ona - pod warunkiem że akumulator jest odpowiednio naładowany - pokonać do 48 km19 w trybie czysto elektrycznym, bez emisji COniekorzystnie oddziałującego na lokalne środowisko, oraz bezgłośnie, dając komfort sobie i innym. Jeśli jesteś w dłuższej drodze, załącza się do tego automatycznie wydajny silnik spalinowy, z przyśpieszeniem od 0 do  100km/h w tylko 11,6 sekund.

  Aby zapewnić możliwie zrównoważone ograniczenie śladu węglowego, masz do dyspozycji usługi związane z e-mobilnością We Connect Plus20 21. Dzięki nim widzisz informacje o poziomie naładowania akumulatora i w odpowiednim czasie masz możliwość doładowania prądu z odnawialnych źródeł. Rozładowana bateria może również zostać naładowana podczas jazdy z wykorzystaniem silnika spalinowego dzięki użyciu trybu ładowania.

  • Aerodynamika

   Zmniejszony opór powietrza – mniej emisji CO2

   Multivan robi wrażenie nie tylko na jezdni – imponujące są także jego walory aerodynamiczne. Jego współczynnik cw wyznacza nowy poziom w tej klasie. I obniża emisje CO2. Multivany emitują bowiem na każdym kilometrze średnio jeszcze mniej dwutlenku węgla.22 Aby uzyskać takie oszczędności, pod podwoziem zainstalowano najbardziej gładkie poszycie jak to tylko możliwe. Także zoptymalizowany tył pojazdu ze spojlerem zapewnia lepszą aerodynamikę – a co za tym idzie, także mniejsze zużycie paliwa.

  • Recykling

   Nowe ze starego

   W każdym nowoczesnym pojeździe wiele części jest wykonanych z tworzywa sztucznego. Wiele z nich pochodzi z recyklingu. W Multivanie materiały pochodzące z recyklingu zostały wykorzystane ponownie między innymi w aerodynamicznych okładzinach podłogi, w poszyciu nadkoli oraz w elementach wytłumiających odgłosy. Sztuczne tworzywo pochodzące z recyklingu można znaleźć jednak także w innych elementach, np. w poszyciu podłogi. Dzięki temu mniejsze jest obciążenie środowiska, ponieważ potrzebna jest mniejsza ilość surowców.

  Stylistyka: doskonała

  Mężczyzna i kobieta biegną przed VW Multivanem.
  • Red Dot Designaward

   Ledwo wypuszczono Multivana na rynek, a już zgarnął pierwszą nagrodę: „Red Dot Award: Best of the Best” w kategorii „Product Design”. Nagroda przyznawana jest co roku za najlepiej zaprojektowane produkty i należy do najbardziej renomowanych wyróżnień w dziedzinie designu produktów w ogóle. Jury było w szczególności zachwycone „innowacyjną stylistyką wnętrza”, które „daje niespotykane dotąd poczucie przestrzeni.” Przekonywającym aspektem było również połączenie „typowych dla Bulli elementów stylizacyjnych ze współczesnym i sympatycznym wyglądem ogólnym”. Cieszymy się ogromnie z nagrody oraz z faktu, że wkrótce będziesz się mógł sam przekonać o zaletach tego pojazdu.

   Źródło: »Red Dot Awards: red-dot.orgOpens an external link«

  • ABC Award

   Multivan robi dokładnie to, do czego go stworzyliśmy: porusza się ze swobodą i elastycznością. Zapewne wynika to zarówno z DNA kultowego modelu T1 Bulli, jak i z dalszego rozwoju, który był możliwy dzięki współpracy z klientami, dzięki czemu ten wszechstronny pojazd uzyskał nagrodę »ABC Special Mention« w kategorii »Transport«. Poprzez wyróżnienie młode pokolenie daje sygnał, że Volkswagen Samochody Dostawcze ma odpowiedź na nowe wyzwania związane ze stylistyką i technologiami.

   Źródło: https://www.abc-award.de/die-gewinner/galerie/detail/37685-t7-bullimultivan.htmlOpens an external link

    

  • Autonis Designaward

   Czytelnicy »auto, motor und sport« mieli podczas 21. plebiscytu dla czytelników możliwość wyboru spośród 117 pojazdów w dziesięciu kategoriach. Wśród motoryzacyjnych nowości Multivan odniósł sukces w kategorii »Vany«. Nagroda? Nagroda roku »Autonis« za najlepsze nowości w stylistyce przyznana przez »auto, motor und sport«.

   Nagroda ma znaczenie przede wszystkim dla szefa działu designu Volkswagen Samochody Dostawcze Alberta Kirzingera i jego zespołu: »Nagroda Autonis ma dla nas olbrzymią wartość, bo oznacza ona wybór czytelników. Za pojazd Bulli otrzymaliśmy już od Was kilka nagród. Jednak otrzymanie nagrody za Multivana w kategorii najlepszej nowości w obszarze stylistyki to prawdziwy zaszczyt.«

   Źródło: „auto, motor und sport”, numer 23/2021

  Warianty modelu

  Lepiej klasycznie czy nowocześnie? Life czy Style? Przy tylu wariantach modelu praktycznie nic nie ogranicza Twojego dążenia do wolności. Wybierz spośród wszystkich linii wyposażenia i dostępnego modelu specjalnego swojego osobistego faworyta. Krótki lub długi – decyzja należy do Ciebie.

  Linie wyposażenia

  Jazda testowa

  Chcesz poznać Multivana na żywo podczas jazdy? Czekamy na Twoją propozycję terminu jazdy testowej. Dealer z Twojej okolicy zapozna Cię z Multivanem.

  Finansowanie

  Schemat pokazujący finansowanie Nowego Multivana w CarePort Leasing

  Multivan w wersji eHybrid jest już dostępny w bardzo korzystnym finansowaniu w ramach CarePort Leasing 108,4%. CarePort Leasing to klasyczna forma finansowania auta, w której cały koszt samochodu jest rozkładany na opłatę wstępną, miesięczne raty, wartość wykupu. Elastyczne parametry leasingu pozwalają dopasować wysokość rat do potrzeb Twojej firmy. Po zakończeniu umowy możesz wykupić auto już za 1% jego wartości początkowej23.

  Więcej o Multivanie

  Pojazd w pigułce

  Wszystkie najważniejsze informacje na temat Multivana na jednej stronie.

  Cechy szczególne

  Odkryj najważniejsze zalety Multivana.

  Warianty modelu

  Odkryj warianty modeli Multivana.

  Dane techniczne

  Wymiary, konfiguracje foteli, napędy – wszystko w jednym miejscu.

  Ceny i oferty

  Odkryj oferty związane z Multivanem.

  Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

  1.
  Wyposażenie standardowe w Multivanie Style i w Multivanie Energetic. Wyposażenie specjalne dostępne za dopłatą w Multivanie i Multivanie Life.
  2.
  Wyposażenie standardowe w Multivanie Style i w Multivanie Energetic. Wyposażenie specjalne dostępne za dopłatą w Multivanie Life.
  3.
  Wyposażenie dodatkowe, dostępne w późniejszym terminie.
  4.
  Wyposażenie standardowe w Multivanie Style i Multivanie Energetic. Wyposażenie specjalne dostępne za dopłatą w Multivanie Life.
  5.
  Wyposażenie specjalne w Multivanie Life, Multivanie Style i w Multivanie Energetic. Wyposażenie specjalne za dopłatą w Multivanie.
  6.
  Wyposażenie standardowe w Multivanie Energetic. Wyposażenie specjalne dostępne za dopłatą w Multivanie, Multivanie Life i Multivanie Style.
  7.
  Funkcja dozwolona jedynie z profesjonalnym systemem zabezpieczenia ładowania. Twój partner Volkswagen chętnie Ci doradzi.
  8.
  Wyposażenie specjalne dostępne za dopłatą w Multivanie Life, Multivanie Style i w Multivanie Energetic.
  9.
  Wyposażenie standardowe w Multivanie Energetic. Wyposażenie specjalne dostępne za dopłatą w Multivanie Life i Multivanie Style. Wyposażenie specjalne dostępne za dopłatą w Multivanie jest możliwe jedynie w połączeniu z pakietem Top. 
  10.
  Wyposażenie standardowe w Multivanie Style. Wyposażenie specjalne dostępne za dopłatą w Multivanie, w Multivanie Life i w Multivanie Energetic jest dostępne jedynie w połączeniu z funkcją „Easy-Open”.
  11.
  Funkcje Easy-Open i Easy-Close dla pokrywy bagażnika: Wyposażenie standardowe w Multivanie Energetic. Wyposażenie specjalne dostępne za dopłatą w Multivanie, Multivanie Life i Multivanie Style. Funkcja Easy-Open dla drzwi przesuwnych: Wyposażenie specjalne dostępne za dopłatą.
  12.
  Zakres oferty zależy od wyposażenia pojazdy i struktury oferty.
  13.
  Aby korzystać z usług We Connect, należy posiadać konto użytkownika Volkswagen ID i zalogować się za pomocą nazwy użytkownika i hasła w aplikacji We Connect. Ponadto należy zawrzeć z firmą Volkswagen AG odrębną umowę na usługi We Connect wzgl. We Connect Plus. Dla usługi We Connect Plus od chwili przekazania pojazdu masz 90 dni, aby zarejestrować pojazd na stronie vwn.de/myVolkswagen lub za pośrednictwem aplikacji Volkswagen We Connect” (dostępnej w App Store i Google Play Store) i bezpłatnie korzystać z usług przez cały czas trwania umowy. Nie ma możliwości jednoczesnego korzystania z We Connect i We Connect Fleet. Korzystanie z mobilnych usług online w ramach We Connect umożliwia zintegrowane łącze internetowe. Związane z tym koszty transmisji danych powstałe na terenie Europy na obszarze zasięgu sieci z wyjątkiem usług „Streaming & Internet” oraz niektórych aplikacji dla pojazdów pokrywa Volkswagen AG. W celu korzystania z usług „Streaming & Internet”, niektórych aplikacji dla pojazdów oraz punktu dostępu Wi-Fi można zamówić płatne pakiety danych za pośrednictwem zewnętrznego partnera telefonii komórkowej „Cubic Telecom” i korzystać z nich na obszarze zasięgu sieci w wielu krajach europejskich. Informacje dotyczące warunków, cen i obsługiwanych krajów są dostępne na stronie vw.cubictelecom.com. Alternatywnie możliwe jest również korzystanie z radia internetowego i streamingu multimediów za pomocą urządzenia mobilnego (np. smartfonu) z funkcją mobilnego hotspotu sieci WLAN. W tym przypadku usługi są dostępne wyłącznie na podstawie istniejącej lub oddzielnie zawartej umowy o świadczenie usług telefonii komórkowej między użytkownikiem a operatorem telefonii komórkowej i tylko na obszarze zasięgu danej sieci komórkowej. Pobieranie danych z Internetu w ramach wymiany danych w zależności od taryfy usług telefonicznych, a w szczególności w przypadku korzystania z usługi za granicą może generować dodatkowe koszty (np. opłaty roamingowe). Do korzystania z bezpłatnej aplikacji We Connect wymagany jest smartfon z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karta SIM z opcją transmisji danych z istniejącą lub odrębnie zawartą umową o świadczenie usług telefonii komórkowej między użytkownikiem a operatorem telefonii komórkowej. Dostępność poszczególnych usług We Connect i We Connect Plus objętych pakietami może być różna w zależności od kraju, a także w zależności od pojazdu i jego wyposażenia. Usługi te są dostępne przez ustalony okres obowiązywania umowy; w okresie obowiązywania umowy usługodawca może dokonywać w nich zmian lub zaprzestać ich świadczenia. Bardziej szczegółowe informacje są dostępne na stronie connect.volkswagen-we.com i u Twojego partnera Volkswagen. Informacji dotyczących taryf telefonii komórkowej udziela operator sieci komórkowej.
  14.
  Po zakończeniu pierwszego okresu usługi We Connect Plus za dopłatą.
  15.
  W ramach granic systemu. Kierowca musi być zawsze gotowy do neutralizacji interwencji systemu wspomagania i nie jest zwolniony z obowiązku zachowania ostrożności podczas prowadzenia pojazdu.
  16.
  Wyposażenie standardowe w Multivanie Style i Multivanie Energetic. Wyposażenie specjalne dostępne za dopłatą w Multivanie i Multivanie Life.
  17.
  W ramach granic systemu.
  18.
  Zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 1,8 l/100 km do 2,0 l/100 km, emisja CO2 od 40 g/km do 45 g/km, zużycie energii elektrycznej od 17,1 kWh/100 km do 17,5 kWh/100 km
  19.
  Zasięg określony dla jazdy w trybie czysto elektrycznym zgodnie ze zharmonizowaną światową metodą kontroli samochodów osobowych oraz lekkich samochodów dostawczych (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure, WLTP) w wariancie wyposażenia najkorzystniejszym dla uzyskania dobrego zasięgu przez Multivana na rolkowym stanowisku kontrolnym. Rzeczywisty czysto elektryczny poziom zasięgu WLTP może być różny w zależności od wyposażenia. W praktyce zależy on od stylu jazdy, prędkości, używania komfortowych/dodatkowych odbiorników prądu, temperatury zewnętrznej, liczby pasażerów/wielkości dodatkowego ładunku, oraz od topografii.
  20.
  Aby korzystać z usług We Connect, należy posiadać konto użytkownika Volkswagen ID i zalogować się za pomocą nazwy użytkownika i hasła w aplikacji We Connect. Ponadto należy zawrzeć z firmą Volkswagen AG odrębną umowę na usługi We Connect wzgl. We Connect Plus. W odniesieniu do usługi We Connect Plus od chwili przekazania pojazdu masz 90 dni, aby zarejestrować pojazd na stronie myVolskwagen i bezpłatnie korzystać z usług przez cały czas trwania umowy. Funkcja dostępna jedynie z kompatybilnym systemem Infotainment. Nie ma możliwości jednoczesnego korzystania z We Connect i We Connect Fleet.
  21.
  Po zakończeniu pierwszego okresu usługi We Connect Plus za dopłatą.
  22.
  W porównaniu z równoważnym Multivanem 6.1 z silnikiem TDI. Multivan 6.1, 2.0 TDI 4MOTIOM 150 kW 7-stopniowa dwusprzęgłowa skrzynia biegów: Zużycie paliwa, w cyklu mieszanym: 8,5 l/100 km i emisje CO₂ w cyklu mieszanym: 222 g/km; klasa wydajności: B
  23.
  Miesięczna rata leasingu skalkulowana dla modelu Multivan eHybrid w cenie: 190 420 zł netto. Parametry przyjęte do kalkulacji raty: opłata wstępna 45%, okres leasingu 4 lata oraz wartość wykupu 1%. Produkt dla przedsiębiorców na wybrane modele Volkswagen Samochody Dostawcze, przygotowany przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.
  • Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %). Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
  • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html