Finansowanie samochodu

Kredyt na samochód - finansowanie dla Klientów indywidualnych

Kredyt na samochód - finansowanie dla Klientów indywidualnych

Poznaj wszystkie zalety kredytu KLASYCZNEGO i dopasuj miesięczną ratę do swoich potrzeb w kalkulatorze finansowym.

Volkswagen Financial Services – kim jesteśmy?

Volkswagen Financial Services dostarcza rozwiązania finansowe dla wszystkich marek samochodowych Grupy Volkswagen, na 51 rynkach świata. Volkswagen Financial Services oferuje pod jedną marką usługi finansowe związane z zakupem i eksploatacją samochodów dla Klientów indywidualnych i biznesowych oraz ubezpieczenia i bankowość elektroniczną.

Jak wziąć kredyt na samochód?

Zobacz, jakie to proste!

1
Wypełnij formularz kontaktowy. Oddzwoni do Ciebie konsultant, który umówi Cię z dealerem.
2
Zadzwoni do Ciebie dealer i razem dopasujecie ofertę do Twoich potrzeb.
3
W zależności od wybranej opcji, wpłacasz wkład własny od 30% do 50%.
4
Podpisujesz umowę kredytu i ubezpieczenia, nie martwisz się formalnościami.
5
Stajesz się szczęśliwym użytkownikiem nowego Volkswagena.

Kalkulator finansowy

Kalkulator finansowy

Oblicz online ratę kredytu dla wybranego modelu!

Kredyt KLASYCZNY

Kredyt samochodowy: wkład własny i okres kredytowania

Kredyt KLASYCZNY to najlepszy sposób finansowania dla Ciebie, gdy:

  • Interesują Cię niskie koszty kredytu
  • Dysponujesz środkami na wkład własny od 30% do 50% wartości auta
  • Planujesz użytkować samochód także po zakończeniu umowy finansowania
  • Chcesz mieć pakiet ubezpieczeń na wypadek nagłej utraty zdolności kredytowej

Kredyt KLASYCZNY to tradycyjna forma finansowania zakupu auta, w której cały koszt samochodu jest rozkładany na wkład własny oraz miesięczne raty. Wybierając to finansowanie, korzystasz z niskich kosztów całkowitych, a elastyczne parametry kredytu pozwolą Ci precyzyjnie dopasować wysokość rat do swoich potrzeb. 

Cechy Kredytu KLASYCZNEGO

<b>Cechy</b>&nbsp;Kredytu KLASYCZNEGO

Kredyt KLASYCZNY

Przewaga:

oprocentowanie 4,9% oraz brak prowizji

Wkład własny:

od 30% do 50%

Okres umowy:

2, 3 lub 4 lata

Ilość rat:

24, 36 lub 48 rat

Wartość wykupu:

nie dotyczy

RRSO:

12,11%

Promocyjny pakiet Ubezpieczeń komunikacyjnych:

obowiązkowy, płatność w ratach

Ubezpieczenie GAP / LIFE (dla firm):

oprocentowanie 4,9% oraz brak prowizji

Pakiet przeglądów:

możliwość płatności jednorazowej lub rozłożonej na raty

Opcje zakończenia:

nie dotyczy

Przewaga:

Wkład własny:

Okres umowy:

Ilość rat:

Wartość wykupu:

RRSO:

Promocyjny pakiet Ubezpieczeń komunikacyjnych:

Ubezpieczenie GAP / LIFE (dla firm):

Pakiet przeglądów:

Opcje zakończenia:

Kompendium wiedzy

Dokumenty

Dokumenty do pobrania

Słownik

Zobacz co oznaczają używane przez nas pojęcia

Najczęstsze pytania (FAQ)

Znajdź odpowiedzi na najczęstsze pytania

Poradnik

Poznaj możliwości naszego nowego finansowania

Finansowanie dla firm

Jeśli szukasz opcji finansowania w formie leasingu

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html 
*5 letnim pakietem przeglądów serwisowych w standardzie objęte są tylko samochody z ceną z roku produkcji 2024, wyprodukowane w 2024 roku, limit przebiegu 50 000 km z możliwością rozszerzenia pakietu za dodatkową opłatą. Możliwe rozszerzenia limitu do 100 000 km za dopłatą 5000 zł netto (6150 zł brutto); 150 000 km za dopłatą 9000 zł netto (11 070 zł brutto); 200 000 km za dopłatą 13 000 zł netto (15 990 zł brutto); 250 000 km za dopłatą 19 000 zł netto (23 370 zł brutto). Podane ceny obowiązują dla wszystkich modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze, z wyłączeniem modelu ID. Buzz. Oferta dla modelu ID. Buzz to 3 letni pakiet przeglądów z limitem 90 000 km w standardzie. Możliwe rozszerzenie pakietu do 5 lat z limitem 150 000 km za dopłatą 1500 zł netto (1845 zł brutto).