Rodzina Kamperów California

Wolność w każdym rozmiarze

Każdy marzy o tym by spędzić wakacje lub swój czas wolny w kamperach na swój własny sposób: jedni lubią podróżować sami, inni z całą rodziną. Niektórzy potrzebują jedynie wygodnego łóżka. Inni docenią kuchnię lub dostęp do wody. Możesz mieć to wszystko na raz. Na szczęście nasze kampery California są dostępne w trzech różnych wielkościach – dla każdego coś dobrego. Co umożliwia wybór wyposażenia i wielkości samochodu idealnie dostosowanej do indywidualnych potrzeb. To właśnie oznacza: Wolność w każdym rozmiarze.

Trzy razy wolność na czterech kołach

Caddy California

Stworzony dla codzinnych potrzeb: Caddy California wyróżnia się znakomitym wyposażeniem i nieustanną gotowością na spontaniczne, krótkie wycieczki i wypady za miasto.

 • Łóżko na stelażu ze sprężynami talerzowymi
 • Opcjonalna, rozkładana mini kuchnia1,2
 • Opcjonalny, doczepiany tylny namiot3
Grand California prezentowana na zboczu wzgórza.

Grand California

Rozkoszowanie się wakacjami z wygodą domu nigdy nie było tak łatwe, a to dzięki:

 • czterem możliwym opcjom spania do 2 łóżek (4 miejsca do spania)
 • całkowicie wyposażoną kuchnią w zlewozmywak, kuchenkę dwupalnikową i lodówkę kompresorową
 • łazienką z prysznicem i toaletą
California 6.1 zaparkowana przed górskim zboczem.

California 6.1

W górach, nad morzem czy na plaży – California 6.1 jest gotowa na każdą przygodę i zapewnia:

 • wyposażoną kuchnię
 • dwa łożka z 4 miejscami do spania
 • wszechstronne wnętrze

Wybierz swoją wolność

Kampery z rodziny modeli California są dostępne w trzech różnych wielkościach i każdy z ośmiu różnych wariantów wersji modelowych ma do zaoferowania przemyślane rozwiązania i funkcjonalności. Caddy California z łatwością odpowie na wszystkie wymagania jakie stawia przed Tobą codzienność. Jednocześnie, kiedy tylko najdzie Cię ochota zamieni każdy weekend w krótkie wakacje. California Beach 6.1 Camper i California 6.1 Beach Tour zostały również zaprojektowane z myślą o codziennym użytku, za to California 6.1 Ocean i California 6.1 Coast zostały stworzone z myślą o dalszych, dłuższych podróżach. Z kolei Grand California 600 i jeszcze większa Grand California 680 mają wyczuwalną nutę luksusu, którą zachwycisz się podczas wakacyjnych podróży i kampingów. Czy już wiesz która California pasuje do Ciebie najbardziej? Porównaj ich wszechstronności oraz rozmiary i wybierz tą idealną dla siebie.

The Best of Moto 2020 dla Californii 6.1

The Best of Moto 2020 dla Californii 6.1

Kobieta przed California 6.1 na łące

Nieprzeciętny design i efektywne wykorzystanie przestrzeni to tylko dwie z cech, które wpłynęły na wybór czytelników portalu Moto.pl, którzy zdecydowali, że Volkswagen California 6.1 zasługuje na nagrodę w kategorii Samochód legenda.

Zobacz, co jeszcze wpłynęło na wybór tego kempingowego modelu, który zawładnął sercami podróżników. Uprzedzamy jednak, że też możesz się zakochać!

Dowiedz się więcej o naszych kamperach

Światowa premiera: Nowy Caddy idealny na długie podróże - z wysuwaną mini kuchenką, panoramicznym szklanym dachem i jeszcze większą ilością przestrzeni

Piękne podróże na pokładzie Volkswagena California 6.1

Niezapomniane wakacje? Tylko z Volkswagenem Grand California!

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Wyposażenie opcjonalne za dodatkową opłatą.
2.
Opcja dostępna tylko z rejestracją pojazdu jako specjalny kempingowy
3.
Prezentowany namiot należy do oferty Oryginalnych Akcesoriów marki Volkswagen i może różnić się od wersji standardowej. Dostępna w późniejszym terminie.
 • Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %). Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
 • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html