Rodzina Kamperów California

Swoboda w każdym rozmiarze

Każdy marzy o tym by spędzić wakacje lub swój czas wolny w kamperach na swój własny sposób: jedni lubią podróżować sami, inni z całą rodziną. Na szczęście nasze kampery California są dostępne w trzech różnych wielkościach – dla każdego coś dobrego. Co umożliwia wybór wyposażenia i wielkości samochodu idealnie dostosowanej do indywidualnych potrzeb. To właśnie oznacza: Wolność w każdym rozmiarze.

Komfortowe? Przestronne? Dla Ciebie?

Caddy California

Nie trać siły przy pakowaniu. Zachowaj energię na odkrywanie nowych miejsc. Caddy California jest doskonale przygotowany zarówno na Twoje spontaniczne, jak i perfekcyjnie zaplanowane wyjazdy. Odpoczywaj:

  • w łóżku na stelażu ze sprężynami talerzowymi,
  • w opcjonalnej, rozkładanej mini kuchni,1,2
  • w opcjonalnym, doczepianym, tylnym namiocie.3
Grand California prezentowana na zboczu wzgórza.

Grand California

Jeden z największych mobilnych apartamentów z widokiem… Na co tylko chcesz i udogodnieniami na każdym centymetrze kwadratowym. Korzystasz z:

  • 2 łóżek, które oferują 4 różne opcje spania,
  • z bogato wyposażonej kuchni ze zlewozmywakiem, kuchenką dwupalnikową, lodówką kompresorową,
  • łazienki z prysznicem i toaletą.
California 6.1 zaparkowana przed górskim zboczem.

California 6.1

Gorące źródła, zimne poranki, białe noce, gwieździste niebo… California 6.1 jest doskonale przygotowana, by zapewnić Ci komfort w każdych warunkach. Oferuje:

  • wyposażoną kuchnię,
  • dwa łóżka z 4 miejscami do spania,
  • wszechstronne wnętrze.

Stoisz przed wielkim wyborem

Wielki, większy, największy… Każdy apetyt na podróż zaspokoisz z kamperem California. Dostępne są 3 wielkości samochodów w ośmiu wariantach modelowych. Możesz bez trudu dopasować rozwiązania i funkcjonalności do własnych pomysłów. 
Caddy California doskonale wesprze Cię w rutynowych, codziennych obowiązkach, ale także wtedy gdy zapragniesz uciec od nich jak najdalej. Równie skutecznie przejdziesz od codzienności do przyjemności z Californią Beach 6.1 Camper i Californią 6.1 Beach Tour. Za to California 6.1 Ocean i California 6.1 Coast najlepiej czują się w podróży – dalekiej i niecodziennej. Z kolei Grand California 600 i jeszcze większa Grand California 680 to wielce luksusowi podróżnicy. Czy już wiesz, która California zaspokoi Twój apetyt? Porównaj je ze sobą i znajdź swój ideał wśród kamperów California.  

4.
Materiał nie stanowi oferty, kolory nadwozi prezentowanych na niniejszym materiale mogą być już niedostępne w produkcji lub ich wybór może być ograniczony.

The Best of Moto 2020 dla Californii 6.1

The Best of Moto 2020 dla Californii 6.1

Kobieta przed California 6.1 na łące

Nieprzeciętny design i efektywne wykorzystanie przestrzeni to tylko dwie z cech, które wpłynęły na wybór czytelników portalu Moto.pl, którzy zdecydowali, że Volkswagen California 6.1 zasługuje na nagrodę w kategorii Samochód legenda.

Zobacz, co jeszcze wpłynęło na wybór tego kempingowego modelu, który zawładnął sercami podróżników. Uprzedzamy jednak, że też możesz się zakochać!

4.
Materiał nie stanowi oferty, kolory nadwozi prezentowanych na niniejszym materiale mogą być już niedostępne w produkcji lub ich wybór może być ograniczony.

Dowiedz się więcej o naszych kamperach

Kampery marki Volkswagen Samochody Dostawcze - najlepszy sposób na udane wakacje

Piękne podróże na pokładzie Volkswagena California 6.1

Niezapomniane wakacje? Tylko z Volkswagenem Grand California!

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Wyposażenie opcjonalne za dodatkową opłatą.
2.
Opcja dostępna tylko z rejestracją pojazdu jako specjalny kempingowy
3.
Prezentowany namiot należy do oferty Oryginalnych Akcesoriów marki Volkswagen i może różnić się od wersji standardowej. Dostępna w późniejszym terminie.
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html 
*5 letnim pakietem przeglądów serwisowych w standardzie objęte są tylko samochody z ceną z roku produkcji 2024, wyprodukowane w 2024 roku, limit przebiegu 50 000 km z możliwością rozszerzenia pakietu za dodatkową opłatą. Możliwe rozszerzenia limitu do 100 000 km za dopłatą 5000 zł netto (6150 zł brutto); 150 000 km za dopłatą 9000 zł netto (11 070 zł brutto); 200 000 km za dopłatą 13 000 zł netto (15 990 zł brutto); 250 000 km za dopłatą 19 000 zł netto (23 370 zł brutto). Podane ceny obowiązują dla wszystkich modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze, z wyłączeniem modelu ID. Buzz. Oferta dla modelu ID. Buzz to 3 letni pakiet przeglądów z limitem 90 000 km w standardzie. Możliwe rozszerzenie pakietu do 5 lat z limitem 150 000 km za dopłatą 1500 zł netto (1845 zł brutto).
*Warunki rabatowe na modele elektryczne marki Volkswagen Samochody Dostawcze: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/oferta-dla-samochodow-elektrycznych.html