Rodzina Kamperów California

Wolność w każdym rozmiarze

Każdy marzy o tym by spędzić wakacje lub swój czas wolny w kamperach na swój własny sposób: jedni lubią podróżować sami, inni z całą rodziną. Niektórzy potrzebują jedynie wygodnego łóżka. Inni docenią kuchnię lub dostęp do wody. Możesz mieć to wszystko na raz. Na szczęście nasze kampery California są dostępne w trzech różnych wielkościach – dla każdego coś dobrego. Co umożliwia wybór wyposażenia i wielkości samochodu idealnie dostosowanej do indywidualnych potrzeb. To właśnie oznacza: Wolność w każdym rozmiarze.

Trzy razy wolność na czterech kołach

Caddy California

Stworzony dla codzinnych potrzeb: Caddy California wyróżnia się znakomitym wyposażeniem i nieustanną gotowością na spontaniczne, krótkie wycieczki i wypady za miasto.

 • Łóżko na stelażu ze sprężynami talerzowymi
 • Opcjonalna, rozkładana mini kuchnia1,2
 • Opcjonalny, doczepiany tylny namiot3
Grand California prezentowana na zboczu wzgórza.

Grand California

Rozkoszowanie się wakacjami z wygodą domu nigdy nie było tak łatwe, a to dzięki:

 • czterem możliwym opcjom spania do 2 łóżek (4 miejsca do spania)
 • całkowicie wyposażoną kuchnią w zlewozmywak, kuchenkę dwupalnikową i lodówkę kompresorową
 • łazienką z prysznicem i toaletą
California 6.1 zaparkowana przed górskim zboczem.

California 6.1

W górach, nad morzem czy na plaży – California 6.1 jest gotowa na każdą przygodę i zapewnia:

 • wyposażoną kuchnię
 • dwa łożka z 4 miejscami do spania
 • wszechstronne wnętrze

Wybierz swoją wolność

Kampery z rodziny modeli California są dostępne w trzech różnych wielkościach i każdy z ośmiu różnych wariantów wersji modelowych ma do zaoferowania przemyślane rozwiązania i funkcjonalności. Caddy California z łatwością odpowie na wszystkie wymagania jakie stawia przed Tobą codzienność. Jednocześnie, kiedy tylko najdzie Cię ochota zamieni każdy weekend w krótkie wakacje. California Beach 6.1 Camper i California 6.1 Beach Tour zostały również zaprojektowane z myślą o codziennym użytku, za to California 6.1 Ocean i California 6.1 Coast zostały stworzone z myślą o dalszych, dłuższych podróżach. Z kolei Grand California 600 i jeszcze większa Grand California 680 mają wyczuwalną nutę luksusu, którą zachwycisz się podczas wakacyjnych podróży i kampingów. Czy już wiesz która California pasuje do Ciebie najbardziej? Porównaj ich wszechstronności oraz rozmiary i wybierz tą idealną dla siebie.

The Best of Moto 2020 dla Californii 6.1

The Best of Moto 2020 dla Californii 6.1

Kobieta przed California 6.1 na łące

Nieprzeciętny design i efektywne wykorzystanie przestrzeni to tylko dwie z cech, które wpłynęły na wybór czytelników portalu Moto.pl, którzy zdecydowali, że Volkswagen California 6.1 zasługuje na nagrodę w kategorii Samochód legenda.

Zobacz, co jeszcze wpłynęło na wybór tego kempingowego modelu, który zawładnął sercami podróżników. Uprzedzamy jednak, że też możesz się zakochać!

Dowiedz się więcej o naszych kamperach

Światowa premiera: Nowy Caddy idealny na długie podróże - z wysuwaną mini kuchenką, panoramicznym szklanym dachem i jeszcze większą ilością przestrzeni

Piękne podróże na pokładzie Volkswagena California 6.1

Niezapomniane wakacje? Tylko z Volkswagenem Grand California!

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Wyposażenie opcjonalne za dodatkową opłatą.
2.
Opcja dostępna tylko z rejestracją pojazdu jako specjalny kempingowy
3.
Prezentowany namiot należy do oferty Oryginalnych Akcesoriów marki Volkswagen i może różnić się od wersji standardowej. Dostępna w późniejszym terminie.
 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.
  Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Informujemy, iż całkowita cena danego modelu wymaga dodatkowej weryfikacji i potwierdzenia z Autoryzowanym Dealerem marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Brak informacji o cenie niektórych elementów wyposażenia nie oznacza, że wchodzą one w skład wyposażenia standardowego. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Wszelkie informacje prezentowane w pliku pobranym z Konfiguratora lub jego wydruku są aktualne na dzień pobrania pliku. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze.
  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html
 • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km.
  Wszystkie powyższe wartości podano na podstawie świadectw homologacji typu, dla cyklu mieszanego. Wartości oparte na NEDC nie są porównywalne z wartościami opartymi na WLTP. Pojazdy z roku modelowego 2020 i 2021 uzyskały homologacje zgodnie z procedurą WLTP, więcej informacji na stronie: WLTP. Dane na podstawie świadectw homologacji typu: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html
  O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Volkswagen Samochody Dostawcze lub sprawdź na stronie vwdostawcze.pl
 • Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państw o na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html