Transport pasażerski

Pojazdy dedykowane dla usług transportowych, taksówek oraz transferów lotniskowych

Od taksówek przez transfer lotniskowy po autobusy szkolne: nasza różnorodna gama pojazdów zapewnia komfortowy, bezpieczny i pewny transport pasażerów. Samochody użytkowe marki Volkswagen stanowią idealną bazę pod różnego typu zabudowy, co pozwala na dowolną konfigurację ich wnętrza. Sprawdź sam!

Wnętrze Multivana 6.1

Od transferów lotniskowych po model Multivan Business dla VIP-ów

Caravelle, to model najwyższej jakości stanowiący świetny wybór dla transferów lotniskowych i przewozu osób. Jest dostępny z różnymi pakietami i oferuje do 9 miejsc wraz z obszerną przestrzenią bagażową. Multivan Business został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach. Wyposażony jest w eleganckie oraz komfortowe fotele ze skóry Nappa, ozdobne drewniane elementy w przestrzeni pasażerskiej, a także elektryczne drzwi przesuwne. Co więcej, te wysoce funkcjonalne i niezwykle wytrzymałe pojazdy wyposażono także w praktyczne funkcje umożliwiające wygodne wsiadanie i wysiadanie. Można w nich zamontować solidne rampy, windę oraz systemy zabezpieczające dla pasażerów na wózkach inwalidzkich.

Modele dedykowane dla transportu pasażerskiego

Volkswagen Caddy Kombi.

Caddy w wersji Kombi

Musisz szybko spełnić wymagania klientów a przy tym elastycznie dopasować się do ich potrzeb? Caddy Kombi ma wszystkie cechy potrzebne do tego, aby sprostać temu wyzwaniu. Charakteryzuje się elastycznością i możliwością dowolnej konfiguracji wnętrza wedle codziennych potrzeb. Możesz wyposażyć go w siedem komfortowych foteli lub jeśli potrzebujesz więcej miejsca na bagaż, możesz zdemontować drugi i trzeci rząd foteli. Dzięki możliwości złożenia fotela w zależności od potrzeb oraz 2-miejscowej kanapy w drugim rzędzie powstaje duża, płaska powierzchnia ładunkowa – dokładnie taka, jakiej potrzebujesz do swojej pracy i codziennego użytkowania.

Samochód Volkswagen Transporter w wersji Kombi.

Transporter w wersji Kombi

Transporter Kombi oferowany jest z różnym rozstawem osi, szeroką gamą pakietów siedzeń, a także trzema wariantami wysokości dachu. Pomieści do dziewięciu pasażerów oferując jednocześnie obszerną przestrzeń bagażową.  Obicia oraz wykładzina przestrzeni pasażerskiej jest wytrzymała i łatwa w utrzymaniu. Drugi rząd foteli z funkcją Easy Entry zapewnia pasażerom siedzącym z tyłu swobodne wsiadanie i wysiadanie z samochodu.

Caravelle

Caravelle to idealny partner jeśli chodzi o transfery lotniskowe. Ponadto, od wielu lat jest liderem na rynku w dziedzinie transportu pasażerskiego. Zapewnia przestrzeń dla 9 osób oraz ich bagaży. System montażu modułowego dostępny opcjonalnie umożliwia łatwą zmianę pozycji foteli. Podwójnie składana, 3-miejscowa kanapa jest szczególnie praktyczna. W kilka chwil możesz zmienić ją w dodatkową przestrzeń bagażową. Duża wysokość otwierania tylnej klapy zapewnia dużo przestrzeni do ładowania i rozładowywania bagaży, a także służy jako wygodne schronienie podczas deszczu. Na życzenie dostępne są także tylne drzwi skrzydłowe.

Multivan

Dzięki przestronności oraz elastycznemu wykorzystaniu przestrzeni Multivan jest dla Ciebie idealnym partnerem w każdym zadaniu. Bez względu na to, jakie masz wymagania, możesz zmieniać przestrzeń pasażerską oraz bagażową dzięki pomysłowemu systemowi szyn, który umożliwia proste i płynne przesuwanie 3-miejscowej kanapy. Aby pasażerowie siedzieli twarzami do siebie, poszczególne fotele w drugim rzędzie wystarczy obrócić o 180 stopni. Aby uzyskać więcej miejsca na bagaż, możesz zdemontować poszczególne fotele oraz kanapę.

Rozwiązania dla transportu pasażerskiego

Transporter do przewozu osób niepełnosprawnych

Volkswagen Transporter jest jednym z najczęściej wykorzystywanych samochodów do przewozu osób niepełnosprawnych. Można tu wygospodarować miejsce nawet dla trzech osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Volkswagen Caravelle Comfortline z długim rozstawem osi (duża taksówka).

Caravelle Comfortline z długim rozstawem osi (duża taksówka)

Caravelle Comfortline w wersji dużej taksówki obejmuje podstawowy pakiet taxi z przygotowaniem do montażu taksometru oraz multifunkcjonalnej jednostki sterowania. Co więcej, specjalny i aktywny system alarmowy dla taksówek chroni Twój pojazd przed wieloma czynnikami zewnętrznymi. Pojazd jest także przygotowany do montażu alarmu pasywnego, anteny (UMTS, GPS, GSM, pasmo 70 cm oraz 2 m), a także taksometru na lusterku SPT-O2 (HALE).

Volkswagen Multivan.

Multivan z windą kasetową „K90”

Duży podnośnik z maksymalnym obciążeniem do 300 kg sprawia, że winda kasetowa „K90” to doskonałe rozwiązanie umożliwiające elektrycznym wózkom inwalidzkim łatwy dostęp do pojazdu. Jeśli winda nie jest akurat wykorzystywana, jest przechowywana w schowku ze stali nierdzewnej pod pojazdem. Winda kasetowa jest dostępna w dwóch różnych długościach: długość platformy to 100 cm lub 120 cm z zamkniętą obrotową klapą (rolling flap).

Crafter Autobus

Crafter autobus to pojazd, którym w zależności od wybranej wersji może bezpiecznie podróżować do 20 pasażerów. Dzięki elastycznym możliwościom dotyczącym m.in. układu i rodzaju foteli, Crafter zaspokoi potrzeby transportowe każdej firmy.

Wartościowe rozwiązania dla Twojego biznesu

Marka Volkswagen Samochody Dostawcze opracowuje rozwiązania idealnie dopasowane do specyfiki Twojej firmy. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę samochodów dostawczych z dostosowanym nadwoziem i zabudową.

Może zainteresują Cię również: