Transport pasażerski

Pojazdy dedykowane dla usług transportowych, taksówek oraz transferów lotniskowych

Od taksówek przez transfer lotniskowy po autobusy szkolne: nasza różnorodna gama pojazdów zapewnia komfortowy, bezpieczny i pewny transport pasażerów. Samochody dostawcze marki Volkswagen stanowią idealną bazę pod różnego typu zabudowy, co pozwala na dowolną konfigurację ich wnętrza. Sprawdź sam!

Wnętrze Multivana 6.1

Od transferów lotniskowych po model Multivan Business dla VIP-ów

Caravelle, to model najwyższej jakości stanowiący świetny wybór dla transferów lotniskowych i przewozu osób. Jest dostępny z różnymi pakietami i oferuje do 9 miejsc wraz z obszerną przestrzenią bagażową. Multivan Business został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach. Wyposażony jest w eleganckie oraz komfortowe fotele ze skóry Nappa, ozdobne drewniane elementy w przestrzeni pasażerskiej, a także elektryczne drzwi przesuwne. Co więcej, te wysoce funkcjonalne i niezwykle wytrzymałe pojazdy wyposażono także w praktyczne funkcje umożliwiające wygodne wsiadanie i wysiadanie. Można w nich zamontować solidne rampy, windę oraz systemy zabezpieczające dla pasażerów na wózkach inwalidzkich.

Modele dedykowane dla transportu pasażerskiego

Volkswagen Caddy Kombi.

Caddy w wersji Kombi

Musisz szybko spełnić wymagania klientów a przy tym elastycznie dopasować się do ich potrzeb? Caddy Kombi ma wszystkie cechy potrzebne do tego, aby sprostać temu wyzwaniu. Charakteryzuje się elastycznością i możliwością dowolnej konfiguracji wnętrza wedle codziennych potrzeb. Możesz wyposażyć go w siedem komfortowych foteli lub jeśli potrzebujesz więcej miejsca na bagaż, możesz zdemontować drugi i trzeci rząd foteli. Dzięki możliwości złożenia fotela w zależności od potrzeb oraz 2-miejscowej kanapy w drugim rzędzie powstaje duża, płaska powierzchnia ładunkowa – dokładnie taka, jakiej potrzebujesz do swojej pracy i codziennego użytkowania.

Samochód Volkswagen Transporter w wersji Kombi.

Transporter w wersji Kombi

Transporter Kombi oferowany jest z różnym rozstawem osi, szeroką gamą pakietów siedzeń, a także trzema wariantami wysokości dachu. Pomieści do dziewięciu pasażerów oferując jednocześnie obszerną przestrzeń bagażową.  Obicia oraz wykładzina przestrzeni pasażerskiej jest wytrzymała i łatwa w utrzymaniu. Drugi rząd foteli z funkcją Easy Entry zapewnia pasażerom siedzącym z tyłu swobodne wsiadanie i wysiadanie z samochodu.

Caravelle

Caravelle to idealny partner jeśli chodzi o transfery lotniskowe. Ponadto, od wielu lat jest liderem na rynku w dziedzinie transportu pasażerskiego. Zapewnia przestrzeń dla 9 osób oraz ich bagaży. System montażu modułowego dostępny opcjonalnie umożliwia łatwą zmianę pozycji foteli. Podwójnie składana, 3-miejscowa kanapa jest szczególnie praktyczna. W kilka chwil możesz zmienić ją w dodatkową przestrzeń bagażową. Duża wysokość otwierania tylnej klapy zapewnia dużo przestrzeni do ładowania i rozładowywania bagaży, a także służy jako wygodne schronienie podczas deszczu. Na życzenie dostępne są także tylne drzwi skrzydłowe.

Multivan

Dzięki przestronności oraz elastycznemu wykorzystaniu przestrzeni Multivan jest dla Ciebie idealnym partnerem w każdym zadaniu. Bez względu na to, jakie masz wymagania, możesz zmieniać przestrzeń pasażerską oraz bagażową dzięki pomysłowemu systemowi szyn, który umożliwia proste i płynne przesuwanie 3-miejscowej kanapy. Aby pasażerowie siedzieli twarzami do siebie, poszczególne fotele w drugim rzędzie wystarczy obrócić o 180 stopni. Aby uzyskać więcej miejsca na bagaż, możesz zdemontować poszczególne fotele oraz kanapę.

Rozwiązania dla transportu pasażerskiego

Transporter do przewozu osób niepełnosprawnych

Volkswagen Transporter jest jednym z najczęściej wykorzystywanych samochodów do przewozu osób niepełnosprawnych. Można tu wygospodarować miejsce nawet dla trzech osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Volkswagen Caravelle Comfortline z długim rozstawem osi (duża taksówka).

Caravelle Comfortline z długim rozstawem osi (duża taksówka)

Caravelle Comfortline w wersji dużej taksówki obejmuje podstawowy pakiet taxi z przygotowaniem do montażu taksometru oraz multifunkcjonalnej jednostki sterowania. Co więcej, specjalny i aktywny system alarmowy dla taksówek chroni Twój pojazd przed wieloma czynnikami zewnętrznymi. Pojazd jest także przygotowany do montażu alarmu pasywnego, anteny (UMTS, GPS, GSM, pasmo 70 cm oraz 2 m), a także taksometru na lusterku SPT-O2 (HALE).

Volkswagen Multivan.

Multivan z windą kasetową „K90”

Duży podnośnik z maksymalnym obciążeniem do 300 kg sprawia, że winda kasetowa „K90” to doskonałe rozwiązanie umożliwiające elektrycznym wózkom inwalidzkim łatwy dostęp do pojazdu. Jeśli winda nie jest akurat wykorzystywana, jest przechowywana w schowku ze stali nierdzewnej pod pojazdem. Winda kasetowa jest dostępna w dwóch różnych długościach: długość platformy to 100 cm lub 120 cm z zamkniętą obrotową klapą (rolling flap).

Crafter Autobus

Crafter autobus to pojazd, którym w zależności od wybranej wersji może bezpiecznie podróżować do 20 pasażerów. Dzięki elastycznym możliwościom dotyczącym m.in. układu i rodzaju foteli, Crafter zaspokoi potrzeby transportowe każdej firmy.

Oferta Leasing JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze

Decydujesz się na auto dostawcze? Czy wiesz, że już za 15 zł miesięcznie otrzymasz usługę zarządzania szkodami oraz opiekę serwisową obejmującą naprawy? Wybierając ofertę Leasing JAK ABONAMENT Volkswagen Samochody Dostawcze wraz z wyjątkowo niską ratą możesz zapewnić swojej firmie cały pakiet jeszcze korzystniejszych rozwiązań.

Wartościowe rozwiązania dla Twojego biznesu

Marka Volkswagen Samochody Dostawcze opracowuje rozwiązania idealnie dopasowane do specyfiki Twojej firmy. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę samochodów dostawczych z dostosowanym nadwoziem i zabudową.

Może zainteresują Cię również:

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html 
*5 letnim pakietem przeglądów serwisowych w standardzie objęte są tylko samochody z ceną z roku produkcji 2024, wyprodukowane w 2024 roku, limit przebiegu 50 000 km z możliwością rozszerzenia pakietu za dodatkową opłatą. Możliwe rozszerzenia limitu do 100 000 km za dopłatą 5000 zł netto (6150 zł brutto); 150 000 km za dopłatą 9000 zł netto (11 070 zł brutto); 200 000 km za dopłatą 13 000 zł netto (15 990 zł brutto); 250 000 km za dopłatą 19 000 zł netto (23 370 zł brutto). Podane ceny obowiązują dla wszystkich modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze, z wyłączeniem modelu ID. Buzz. Oferta dla modelu ID. Buzz to 3 letni pakiet przeglądów z limitem 90 000 km w standardzie. Możliwe rozszerzenie pakietu do 5 lat z limitem 150 000 km za dopłatą 1500 zł netto (1845 zł brutto).