Volkswagen Caddy Furgon dynamicznie przejeżdża przez miasto.

Transport chłodniczy

Pojazdy dla ładunków wrażliwych na temperaturę

Odpowiednia temperatura oraz idealna izolacja. Oferujemy fabrycznie wyposażone pojazdy, które spełniają Twoje sprecyzowane potrzeby w zakresie transportu towarów łatwo psujących się czy farmaceutyków. Caddy, Transporter lub nowy Crafter – dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu chłodzenia Twoje produkty będą zawsze świeże.

Od konfiguracji do przewożenia świeżych produktów po transport produktów farmaceutycznych

Ryby, mięso oraz warzywa. Każdy, kto przewozi łatwo psujące się towary, doskonale wie, że zachowanie łańcucha chłodniczego jest koniecznością. Właśnie dlatego marka Volkswagen Samochody Dostawcze oferuje rozwiązania dla przewozu świeżych produktów oraz logistyki chłodniczej, na które możesz liczyć w każdej sytuacji. Dostarczasz leki i szczepionki do aptek bądź szpitali? Caddy do transportu produktów farmaceutycznych to idealny samochód, który zapewnia mnóstwo przestrzeni ładunkowej oraz opcji mocowania przydatnych do szybkiego transportu medycznego. Transporter oraz jeszcze większy nowy Crafter poradzą sobie z większymi dostawami. Dzięki izolowanej przestrzeni ładunkowej każdy model gwarantuje optymalne warunki transportu (od 15° C do 25° C).

Modele do transportu chłodniczego

Volkswagen Caddy Furgon.

Caddy w wersji Cargo

Duży, a jednocześnie kompaktowy. Caddy Cargo to idealne rozwiązanie do transportu ładunków wrażliwych na temperaturę. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze we współpracy z firmami zabudowującymi oferuje Ci wiele możliwości konfiguracji samochodu w zależności od Twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej o Caddy Cargo

Transporter Furgon i Podwozie

Transporter w wersji Furgon i Podwozie

Ładowność pojazdu i wielkośc przestrzeni ładunkowej to elementy kluczowe w przypadku zakupu pojazdu będącego chłodnią lub zamrażarką. Transporter to solidny pojazd bazowy do zabudowy chłodniczej. Transporter, jako podwozie z zamrażarką lub furgon dostosowany do potrzeb chłodniczych, oferuje nie tylko mnóstwo przestrzeni dla Twojego ładunku wrażliwego na temperaturę, ale także optymalne rozwiązania w zakresie specyficznych warunków transportu. Z chęcią doradzimy Ci w zakresie wyposażenia Twojego idealnego Transportera.

Dowiedz się więcej o Transporter Furgon

Dowiedz się więcej o Transporter Podwozie

Volkswagen Crafter w wersji Furgon oraz Podwozie.

Crafter w wersji Furgon oraz Podwozie

Istotny gracz w transporcie chłodniczym. Crafter oferuje najlepsze opcje zabezpieczenia ładunku przy maksymalnej ładowności – teraz masz jeszcze więcej przestrzeni na świeże produkty. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze we współpracy z wiodącymi firmami zabudowującymi oferuje Ci wiele możliwości dopasowania pojazdu ze względu na specyfikę pracy. Crafter pomoże dostarczyć zarówno świeże produkty, jak i te wymagające niskiej temperatury. Crafter Podwozie jest także idealny do przewozu ciężkich elementów.

Dowiedz się więcej o Crafter Furgon

Dowiedz się więcej o Crafter Podwozie

Specjalne nadwozia i zabudowy dla transportu chłodniczego

Volkswagen Caddy Furgon z zabudową chłodnia/izoterma.

Caddy chłodnia/izoterma na seryjnym furgonie

W Volkswagenie Caddy z zabudową izotermiczną z agregatem chłodniczym zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań i odpowiednich materiałów izolacyjnych, dzięki którym samochód oferuje pełną kontrolę temperatury przewożonych ładunków.