Mechanik pracujący nad hamulcem

Części Economy Volkswagen Samochody Dostawcze

Ekonomiczne i w pełni jakościowe naprawy

Ekonomiczne i w pełni jakościowe naprawy

Twoje auto dostawcze ma więcej niż 4 lata? Możesz naprawiać je, korzystając z oryginalnych części i serwisu gwarantowanych dzięki programowi Economy Volkswagen Samochody Dostawcze. To wciąż jakość Volkswagena, ale z nawet 30-procentowym rabatem!

Stworzone specjalnie z myślą o samochodach ponadczteroletnich

Korzystając z naszych części seryjnych o jakości potwierdzonej certyfikatem, masz pewność, że Twój samochód jest dobrze zaopiekowany. Nawet jeśi skończył już 4 lata.

Mężczyzna w warsztacie czyszczący oponę

Części Economy gwarantują:

 • Dobrą cenę:
  Stworzone specjalnie na potrzeby ekonomicznej naprawy, która jest zgodna z wartością rynkową samochodu. Stworzone specjalnie dla samochodów 4-letnich i starszych
 • Wysoką jakość:
  Dysponujemy wysokiej jakości częściami marki Volkswagen do ekonomicznej naprawy samochodów, które skończyły 4 lata
 • Opcję z montażem lub bez:
  Części lub całe zestawy są dostępne w każdym Autoryzowanym Serwisie Volkswagen Samochody Dostawcze. Możesz je także zamówić z usługą montażu
 • Szeroki asortyment:
  Twoje auto ma już ponad 4 lata, a jego części się zużywają. Zapewniamy im godnych następców

Pakiety ekonomiczne Volkswagen

Ekonomiczne części i montaż

Części Economy do swojego auta otrzymasz nawet z 30-procentowym rabatem. W promocyjnej ofercie gwarantujemy także usługę montażu. Jesteśmy zwolennikami ekonomicznych napraw, które są zgodne z wartością rynkową samochodów.

Klient i mechanik w warsztacie

Masz same korzyści:

 • Masz części pasujące jak ulał
  Wysoka jakość i profesjonalny montaż sprawiają, że części Economy są dopasowane idealnie
 • Wiesz, za co płacisz
  Masz pełen pakiet w stałej cenie
 • Oszczędzasz
  Kupujesz nawet o 30% tańsze części, które zamontujemy w promocyjnej cenie

Korzystaj z części Economy do Volkswagen Samochody Dostawcze

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %).
  Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Informujemy, iż całkowita cena danego modelu wymaga dodatkowej weryfikacji i potwierdzenia z Autoryzowanym Dealerem marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Brak informacji o cenie niektórych elementów wyposażenia nie oznacza, że wchodzą one w skład wyposażenia standardowego. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Wszelkie informacje prezentowane w pliku pobranym z Konfiguratora lub jego wydruku są aktualne na dzień pobrania pliku. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze.
  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html
 • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km.
  Wszystkie powyższe wartości podano na podstawie świadectw homologacji typu, dla cyklu mieszanego. Wartości oparte na NEDC nie są porównywalne z wartościami opartymi na WLTP. Pojazdy z roku modelowego 2020 i 2021 uzyskały homologacje zgodnie z procedurą WLTP, więcej informacji na stronie: WLTP. Dane na podstawie świadectw homologacji typu: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html
  O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Volkswagen Samochody Dostawcze lub sprawdź na stronie vwdostawcze.pl