Usługi oraz mobilne warsztaty

Pojazdy dedykowane  pracownikom obsługującym klientów i pracującym w terenie

Dzięki niezawodnym samochodom dostawczym dotrzesz bezpiecznie i szybko do klienta w każdą nawet najtrudniej dostępną lokalizację. Możesz stworzyć mobilne biuro lub zaprojektować przestrzeń ładunkową tak, aby spełniała wszystkie Twoje wymagania. Nasze rozwiązania dla modelu Caddy, Craftera, Transportera oraz Amaroka ułatwiają obsługę klienta i Twojego mobilnego biura, czy warsztatu — bez względu na to, w jakiej dziedzinie działasz.

Od Kombi dla całego zespołu po pojazd do przewożenia materiałów

Od modelu Caddy aż po Craftera – możesz wybierać z szerokiej gamy furgonów z różnorodną przestrzenią ładunkową do transportowania sprzętów i materiałów. Dużą wytrzymałość zapewnia solidne wykończenie pokrycia ścian oraz podłóg przestrzeni ładunkowej. Dzięki dodatkowym opcjom, takim jak doposażenie pojazdu o system półek na liczniki elektryczne, urządzenia pomiarowe czy narzedzia specjalistyczne Twój samochód będzie pomocnikiem w pracy.

Modele dla mobilnych warsztatów i usług

Gama modeli Volkswagen Caddy.

Caddy w wersji Furgon oraz Kombi

Caddy Furgon i Caddy Kombi to dwa pojazdy, które zapewnią Ci wsparcie niemal w każdej sytuacji. Funkcjonalne i wszechstronne furgony zapewnią Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby wypaść profesjonalnie w oczach klientów.

Dowiedz się więcej o Caddy Kombi

Dowiedz się więcej o Caddy Furgon

Volkswagen Transporter w wersji Furgon, Kombi oraz Skrzyniowy..

Transporter w wersji Furgon, Kombi oraz Skrzyniowy

Różnorodność wariantów w Transporterze jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby przedsiębiorcy. Model Furgon to możliwość aż 10 kombinacji: 2 rozstawy osi, 3 wysokości dachu i 2 konfiguracje siedzeń. Model kombi pozwala na 89 kombinacji: 2 rozstawy osi, 3 wysokości dachu i aż 17 konfiguracji siedzeń. Transporter Skrzyniowy daje możliwość wyboru jednego z 4 dostępnych wymiarów powierzchni skrzyniowych. Znajdź najlepszą konfigurację dla swojego Transportera.

Dowiedz się więcej o Transporter Furgon

Dowiedz się więcej o Transporter Kombi

Dowiedz się więcej o Transporter 6.1 Skrzyniowy

Volkswagen Crafter w wersji Furgon i Skrzyniowy.

Crafter w wersji Furgon oraz Skrzyniowy

Crafter Furgon wyróżnia się najlepszą ładownością oraz zabezpieczeniem ładunku w swojej klasie. Fabryczne przygotowanie do montażu półek i szafek, a także opcjonalna podłoga uniwersalna oraz nowy, opcjonalny wewnętrzny bagażnik dachowy zapewniają jeszcze większą elastyczność przestrzeni ładunkowej. Crafter Skrzyniowy to niezwykle praktyczne połączenie platformy ładunkowej, przestrzeni bagażowej oraz pasażerskiej.

Dowiedz się więcej o Crafter Furgon

Dowiedz się więcej o Crafter Skrzyniowy

Volkswagen Amarok.

Amarok

Nowy Amarok łączy w sobie wszystko, czego oczekujesz od ekskluzywnego, wszechstronnego samochodu klasy premium: męski design i solidna konstrukcja, niezawodność z pełnią mocy. Dołączony lub stały napęd na cztery koła 4MOTION pozwoli Ci dotrzeć do każdego klienta szybko i sprawnie niezależnie od warunków panujących na drodze.

Dowiedz się więcej o Amarok

Specjalne nadwozia i zabudowy dla mobilnych warsztatów i usług

Caddy z zabudową pogotowie techniczne.

Caddy pogotowie techniczne

Uporządkowana, duża przestrzeń załadunkowa w Volkswagenie Caddy sprawia, że samochód doskonale sprawdza się jako lekki samochód warsztatowy. Z powodzeniem może być wykorzystany do wszelkich napraw interwencyjnych czy prac montażowych. Otwierane na szerokość 70 cm boczne drzwi przesuwne ułatwiają dostęp do przewożonych narzędzi. 

Volkswagen Transporter z zabudową pogotowie techniczne.

Transporter pogotowie techniczne

Duża pojemność i ładowność Volkswagena Transportera czynią z niego idealny pojazd warsztatowy. Co więcej, samochód oferuje dużą elastyczność i wiele możliwości dopasowania wielkości furgonu do indywidualnych potrzeb.

Volkswagen Crafter z zabudową pogotowie techniczne.

Crafter pogotowie techniczne

Ze względu na ładowność oraz dopuszczalną masę, Volkswagen Crafter to idealny samochód pod zabudowę warsztatową.

Volkswagen Crafter z zabudową laweta.

Crafter laweta

Pojazd po zabudowie przeznaczony do transportu pojazdów.

Amarok z zabudową typu hard top „Service”.

Amarok z zabudową typu hard top „Service”

Zabudowa hard top dzięki swojej funkcjonalności dostosowuje się do najbardziej wymagających potrzeb specjalistycznych branży. Dwuczęściowa klapa bagażnika, składająca się z dolnej klapy oraz oszklonej górnej wzmocnionej sprężynami gazowymi umożliwia łatwy dostęp do przestrzeni bagażowej.

Wartościowe rozwiązania dla Twojego biznesu

Marka Volkswagen Samochody Dostawcze opracowuje rozwiązania idealnie dopasowane do specyfiki Twojej firmy. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę samochodów dostawczych z dostosowanym nadwoziem i zabudową.

Może zainteresują Cię również: