Usługi oraz mobilne warsztaty

Pojazdy dedykowane  pracownikom obsługującym klientów i pracującym w terenie

Dzięki niezawodnym samochodom dostawczym dotrzesz bezpiecznie i szybko do klienta w każdą nawet najtrudniej dostępną lokalizację. Możesz stworzyć mobilne biuro lub zaprojektować przestrzeń ładunkową tak, aby spełniała wszystkie Twoje wymagania. Nasze rozwiązania dla modelu Caddy, Craftera, Transportera oraz Amaroka ułatwiają obsługę klienta i Twojego mobilnego biura, czy warsztatu — bez względu na to, w jakiej dziedzinie działasz.

Od Kombi dla całego zespołu po pojazd do przewożenia materiałów

Od modelu Caddy aż po Craftera – możesz wybierać z szerokiej gamy furgonów z różnorodną przestrzenią ładunkową do transportowania sprzętów i materiałów. Dużą wytrzymałość zapewnia solidne wykończenie pokrycia ścian oraz podłóg przestrzeni ładunkowej. Dzięki dodatkowym opcjom, takim jak doposażenie pojazdu o system półek na liczniki elektryczne, urządzenia pomiarowe czy narzedzia specjalistyczne Twój samochód będzie pomocnikiem w pracy.

Modele dla mobilnych warsztatów i usług

Gama modeli Volkswagen Caddy.

Caddy w wersji Furgon oraz Kombi

Caddy Cargo i Caddy Kombi to dwa pojazdy, które zapewnią Ci wsparcie niemal w każdej sytuacji. Funkcjonalne i wszechstronne furgony zapewnią Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby wypaść profesjonalnie w oczach klientów.

Dowiedz się więcej o Caddy Kombi

Dowiedz się więcej o Caddy Cargo

Volkswagen Transporter w wersji Furgon, Kombi oraz Skrzyniowy..

Transporter w wersji Furgon, Kombi oraz Skrzyniowy

Różnorodność wariantów w Transporterze jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby przedsiębiorcy. Model Furgon to możliwość wielu kombinacji: 2 rozstawy osi i 2 konfiguracje siedzeń. Model kombi pozwala na 89 kombinacji: 2 rozstawy osi, 3 wysokości dachu i aż 17 konfiguracji siedzeń. Transporter Skrzyniowy daje możliwość wyboru jednego z 4 dostępnych wymiarów powierzchni skrzyniowych. Znajdź najlepszą konfigurację dla swojego Transportera.

Dowiedz się więcej o Transporter Furgon

Dowiedz się więcej o Transporter Kombi

Dowiedz się więcej o Transporter 6.1 Skrzyniowy

Volkswagen Crafter w wersji Furgon i Skrzyniowy.

Crafter w wersji Furgon oraz Skrzyniowy

Crafter Furgon wyróżnia się najlepszą ładownością oraz zabezpieczeniem ładunku w swojej klasie. Fabryczne przygotowanie do montażu półek i szafek, a także opcjonalna podłoga uniwersalna oraz nowy, opcjonalny wewnętrzny bagażnik dachowy zapewniają jeszcze większą elastyczność przestrzeni ładunkowej. Crafter Skrzyniowy to niezwykle praktyczne połączenie platformy ładunkowej, przestrzeni bagażowej oraz pasażerskiej.

Dowiedz się więcej o Crafter Furgon

Dowiedz się więcej o Crafter Skrzyniowy

Volkswagen Amarok.

Amarok