Budownictwo

Rozwiązania dla małych i dużych zadań

Roboty drogowe, roboty publiczne, zaopatrzenie terenu budowy, ogrodnictwo, kształtowanie krajobrazu: samochody dostawcze marki Volkswagen to solidne i mocne pojazdy do wszelkiego rodzaju zadań specjalnych. Niezawodne i profesjonalne — szybko i bezpiecznie  dowiozą materiały i personel na miejsce. Odkryj nasze bieżące oferty i atrakcyjne warunki.

Od wszechstronnego Kombi po trójstronną wywrotkę

Od 9-miejscowego Transportera z napędem na cztery koła 4MOTION po trójstronną wywrotkę Craftera. Samochody Dostawcze Volkswagen można konfigurować tak, aby spełniały konkretne potrzeby każdej firmy budowlanej. Każdy pojazd zapewnia niezwykłą funkcjonalność, możliwości konfiguracji i dopasowania wnętrza, dzięki, którym każdy dzień ciężkiej pracy stanie się łatwiejszy. Bez względu na to, którą gałęzią budownictwa się zajmujesz, znajdziesz samochód użytkowy idealny dla Ciebie — od terenowego Amaroka z hardtopem aż po nowego Craftera Skrzyniowego. Oczywiście możesz też wyposażyć swój wymarzony samochód w pakiet offroad, napęd na cztery koła 4MOTION bądź preferowaną zabudowę specjalistyczną. Samochód użytkowy to idealny partner do prac z zakresu ogrodnictwa oraz kształtowania krajobrazu. Dzięki niemu niestraszny Ci będzie żaden teren — piasek, żwir czy trawa

Modele dla budownictwa

Volkswagen Caddy w wersji Furgon oraz Kombi.

Caddy w wersji Cargo oraz Kombi

Funkcjonalny oraz wszechstronny, do wszystkich zadań: Caddy zapewnia mnóstwo przestrzeni ładunkowej oraz jest Twoim elastycznym asystentem w prawie każdej sytuacji. Jeśli zajdzie taka potrzeba, można zwiększyć liczbę miejsc w Caddy Kombi z pięciu do siedmiu. Caddy Cargo Maxi zapewnia ładowność na poziomie 850 kg. Zwinny furgon miejski idealnie dostosowuje się do Twoich wymagań. Dzięki możliwości podwójnego złożenia oraz wyjęcia siedzeń możesz dostosować pojazd do codziennych potrzeb. Szybko i bezpiecznie przetransportuj swój zespół oraz materiały w każde miejsce.

Gama modeli Volkswagen Transporter.

Transporter w wersji Furgon, Kombi oraz Skrzyniowy

Transporter Skrzyniowy znacznie zwiększa osiągi przenosząc je na zupełnie nowy poziom: cięższe maszyny, więcej sprzętu, ładunku oraz pasażerów. Transporter został starannie zaprojektowany tak, aby idealnie nadawał się do codziennego użytku. Furgon, Kombi lub Skrzyniowy — który Transporter będzie Twoim towarzyszem?

Dowiedz się więcej o Transporter Furgon

Dowiedz się więcej o Transporter Kombi

Dowiedz się więcej o Transporter 6.1 Skrzyniowy

Volkswagen Crafter w wersji Furgon oraz Skrzyniowy.

Crafter w wersji Furgon oraz Skrzyniowy

Gotowy na najtrudniejsze zadania. Nowy Crafter Furgon wyróżnia się najlepszą ładownością oraz zabezpieczeniem ładunku w segmencie samochodów swojej klasy. Nowe wymiary są idealne dla standardowych palet załadunkowych, takich jak palety Euro. Nowy Crafter Skrzyniowy to niezwykle praktyczne połączenie skrzyni ładunkowej, przestrzeni bagażowej oraz pasażerskiej.

Dowiedz się więcej o Crafter Furgon

Dowiedz się więcej o Crafter Skrzyniowy

Volkswagen Amarok.

Amarok

Amarok łączy w sobie wszystko, czego oczekujesz od ekskluzywnego, wszechstronnego samochodu klasy premium: męski design i solidna konstrukcja, niezawodność z pełnią mocy. Zapewnia najszerszą platformę ładunkową oraz najłatwiejsze otwieranie tylnej klapy w swojej klasie. Wyjątkowa solidność i wykończenie na poziomie premium — Amarok został stworzony, aby robić wrażenie dużą siłą pociągową oraz ładownością użytkową — nawet przy wytężonej eksploatacji.

Dowiedz się więcej o Amarok

Specjalne nadwozia i zabudowy dla budownictwa

Zabudowa Volkswagen Transporter skrzynia/wywrotka na podwoziu.

Transporter skrzynia/wywrotka na podwoziu

Czy przewozisz materiały i paczki o dużych rozmiarach? Nadwozie wywrotki ze stali ocynkowanej jest idealnym wyborem dla Ciebie. Jest sterowane zdalnie z kabiny. Podłoga została wykonana z odpornych na zużycie stalowych blach z wbudowanymi zaczepami mocującymi. Przednią ścianę oraz burty wykonano z profili z anodyzowanego aluminium o wysokości 400 mm. Ściany boczne można złożyć, a tylna ściana jest składana i montowana wahadłowo. Wszystko to dla łatwego załadunku i rozładunku.

Dowiedz się więcej

Volkswagen Crafter 35 Skrzyniowy z podwójną kabiną.

Crafter Skrzyniowy z podwójną kabiną

Standardowe wyposażenie Craftera Skrzyniowego przykładowo obejmuje 4-miejscową kanapę w drugim rzędzie, 2-miejscową kanapę Komfort Plus z przodu ze składanym oparciem, a także przednią szybę wykonaną ze szkła termoizolacyjnego. Opcjonalnie można doposażyć go w dodatkowy schowek czy uchwyty na kubki. Lane Assist, skrzynia oraz platforma ze składanymi aluminiowymi burtami sprawiają, że Twój nowy Crafter jest zawsze gotowy na duże wyzwania.

Zabudowa Volkswagen Amarok do prac budowalanych.

Amarok do prac budowlanych

Na życzenie możesz skonfigurować Amaroka tak, aby spełniał wszystkie Twoje potrzeby. Snorkel, wykonany z polietylenu lub lekkiego włókna węglowego, jest zamontowany na słupku A. Dzięki niemu podczas jazdy offroadowej pył ani woda nie dostaną się do silnika. Należy jednak zawsze przestrzegać określonej głębokości brodu. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zaleca zamontowanie snorkela, jeśli często jeździsz po drogach, na których w powietrze wzbijają się duże ilości pyłu, ponieważ wlot powietrza do spalania jest wtedy zamontowany powyżej pojazdu.

Wartościowe rozwiązania dla Twojego biznesu

Marka Volkswagen Samochody Dostawcze opracowuje rozwiązania idealnie dopasowane do specyfiki Twojej firmy. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę samochodów dostawczych z dostosowanym nadwoziem i zabudową.

Może zainteresują Cię również:

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html 
*5 letnim pakietem przeglądów serwisowych w standardzie objęte są tylko samochody z ceną z roku produkcji 2024, wyprodukowane w 2024 roku, limit przebiegu 50 000 km z możliwością rozszerzenia pakietu za dodatkową opłatą. Możliwe rozszerzenia limitu do 100 000 km za dopłatą 5000 zł netto (6150 zł brutto); 150 000 km za dopłatą 9000 zł netto (11 070 zł brutto); 200 000 km za dopłatą 13 000 zł netto (15 990 zł brutto); 250 000 km za dopłatą 19 000 zł netto (23 370 zł brutto). Podane ceny obowiązują dla wszystkich modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze, z wyłączeniem modelu ID. Buzz. Oferta dla modelu ID. Buzz to 3 letni pakiet przeglądów z limitem 90 000 km w standardzie. Możliwe rozszerzenie pakietu do 5 lat z limitem 150 000 km za dopłatą 1500 zł netto (1845 zł brutto).