Usługi kurierskie i logistyka

Pojazdy dla branż mobilnych

Tak niezawodne, jak Ty. Nasze pojazdy dostawcze to właściwy wybór dla każdego, kto spędza dużo czasu w drodze transportując ładunki. Rozwiązania proponowane przez nas ułatwiają każde zadanie logistyczne bez względu na to, czy dostarczasz przesyłki, czy prowadzisz firmę przeprowadzkową.

Od ekonomicznego Caddy po Craftera z wysokim dachem

Codzienne dostarczanie przesyłek wymaga solidnych, niezawodnych oraz ekonomicznych pojazdów. Szeroka gama modeli oferuje przestrzeń ładunkową od 3,2 m2 do 18,4 m2 w zależności od potrzeb i charakterystyki wykonywanej pracy. Opcjonalnie obejmują także zamknięte nadwozie, składane półki oraz oświetlenie wnętrza. Również na potrzeby firm zajmujących się przeprowadzkami i transportem mebli marka Volkswagen Samochody Dostawcze posiada odpowiednie pojazdy o ładowności od 2,6 do 5 ton. W przypadku firm B2B duże furgony są idealnym rozwiązaniem dla transportu wielkogabarytowych ładunków. Szerokie drzwi przesuwne, opcjonalne tylne drzwi skrzydłowe o kącie otwarcia 270 to wsparcie przy załadunku. Te rozwiązania powodują, że pojazdy są kompatybilne z wózkami widłowymi i mogą pomieścić nawet sześć palet.

Modele dla usług kurierskich i logistyki

Volkswagen Caddy Furgon.

Caddy w wersji Furgon

Duży, a jednocześnie kompaktowy: Przestrzeń ładunkowa w modelu Caddy Furgon wyróżnia się niezwykłą objętością oraz szeroką gamą opcji załadunku. Nawet z krótkim rozstawem osi oferuje objętość na poziomie 3,2 m³, którą można dodatkowo zwiększyć do 3,7 m³ dzięki opcjonalnemu pakietowi Flex Plus. Do przestrzeni ładunkowej można dostać się poprzez standardową w pełni blaszaną tylną klapę  lub boczne drzwi przesuwne po prawej stronie nadwozia.

Dowiedz się więcej o Caddy Kombi

Dowiedz się więcej o Caddy Furgon

Volkswagen Transporter w wersji Furgon.

Transporter w wersji Furgon

Transporter Furgon idealnie dostosowuje się do każdego zadania dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zastosowanym w zakresie zabezpieczenia towaru w powierzchni ładunkowej. Wysoka ścianka działowa zwiększa komfort i ładowność pojazdu, a antypoślizgowa powierzchnia podłogi zwiększa bezpieczeństwo. Możliwości zabezpieczenia ładunku w Transporterze Furgonie sprawiają, że jest to właściwy pojazd dla firm kurierskich oraz zajmujących się logistyką.

Dowiedz się więcej o Transporter Furgon

Volkswagen Crafter w wersji Furgon oraz Podwozie.

Crafter w wersji Furgon oraz Podwozie

Crafter Furgon jest niezawodnym partnerem dla kurierów. Crafter posiada dwa dodatkowe uchwyty mocujące na ścianie działowej, dzięki którym bezpiecznie zamocujesz ładunek za pomocą pasów napinających oraz siatek. Regulowane zaczepy mocujące są zlicowane z podłogą. Aby zmniejszyć ryzyko potknięcia, można je także złożyć na boki w pobliżu drzwi. Dzięki niskiej masie własnej Crafter Podwozie jest także idealny do przewozu ciężkich elementów

Dowiedz się więcej o Crafter Furgon

Dowiedz się więcej o Crafter Podwozie

Specjalne nadwozia i zabudowy dla usług kurierskich i logistyki

Caddy bankowóz (typ C).

Caddy bankowóz typu C

Volkswagen Caddy to ekonomiczny w eksploatacji samochód, idealnie nadający się do bezpiecznego transportu wartości pieniężnych (do 8 jednostek obliczeniowych). Caddy z 3,2 m³ pojemności ładunkowej i największą w swojej klasie ładownością wynoszącą nawet 805 kg, w pełni odpowiada na wszelkie potrzeby związane z przewożeniem wartości.

Transporter bankowóz typu B.

Transporter bankowóz typu B

Volkswagen Transporter bankowóz przeznaczony jest do transportu do 24 jednostek obliczeniowych. Codzienną eksploatację w ruchu miejskim ułatwiają niewielkie wymiary samochodu, a komfortowo wyposażona kabina zapewnia wygodną pracę kierowcy i konwojentom.

Volkswagen Crafter kontener na podwoziu.

Crafter ze specjalną zabudową kurierską

Zastosowanie specjalistycznej zabudowy pozwala na łatwiejszy dostęp z kabiny pasażerskiej do przestrzeni ładunkowej dzięki ścianie działowej między nimi.  Możesz wybierać spośród wielu rozwiązań, takich jak: systemy zabezpieczenia ładunku zaczepami mocującymi na wszystkich ścianach, składane regały, kamera cofania Rear View, zawiasy tylnych drzwi ze zwiększonym kątem otwarcia.

Volkswagen Crafter kontener na podwoziu.

Crafter kontener na podwoziu

Zabudowa kontenerowa to rozwiązanie dla odbiorców, którym nie wystarcza pojemność ładunkowa seryjnego furgonu.

Volkswagen Crafter skrzynia na podwoziu.

Crafter skrzynia na podwoziu

Zabudowa skrzyniowa na podwoziu Craftera oferuje nie tylko dużą przestrzeń ładunkową. Została zaprojektowana tak, aby maksymalnie ułatwić pracę - zwłaszcza z dużymi i ciężkimi przedmiotami.

Do najczęściej wybieranych zabudów należy skrzynia z plandeką oraz kabiną sypialną. Mnogość wariantów i rozwiązań pozwala idealnie dopasować samochód do własnych potrzeb oraz przystosować go do różnego rodzaju ładunków.

Caddy bankowóz (typ C).

Crafter bankowoz

Volkswagen Crafter 50 bankowóz przeznaczony jest do transportu powyżej 24 jednostek obliczeniowych. Jego podstawowe zalety to przestronne wnętrze przedziału dla załogi umożliwiające wygodną pracę oraz przestrzeń towarową o ładowności ok. 1000 kg.

Caddy Maxi Furgon z większą objętością przestrzeni ładunkowej

Caddy Maxi Furgon oferuje jeszcze więcej powierzchni ładunkowej. Dzięki pakietowi Flex Plus uzyskujesz aż 4,7 m2 objętości z całkowitą długością użytkową wynoszącą 3,07 m. Dzięki możliwościom zabudów, które Volkswagen Samochody Użytkowe oferuje we współpracy ze specjalistycznymi firmami możesz dostosować samochód do potrzeb Twojej firmy.

Wartościowe rozwiązania dla Twojego biznesu

Marka Volkswagen Samochody Dostawcze opracowuje rozwiązania idealnie dopasowane do specyfiki Twojej firmy. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę samochodów dostawczych z dostosowanym nadwoziem i zabudową.

Może zainteresują Cię również: