Usługi kurierskie i logistyka

Pojazdy dla branż mobilnych

Tak niezawodne, jak Ty. Nasze pojazdy dostawcze to właściwy wybór dla każdego, kto spędza dużo czasu w drodze transportując ładunki. Rozwiązania proponowane przez nas ułatwiają każde zadanie logistyczne bez względu na to, czy dostarczasz przesyłki, czy prowadzisz firmę przeprowadzkową.

Od ekonomicznego Caddy po Craftera z wysokim dachem

Codzienne dostarczanie przesyłek wymaga solidnych, niezawodnych oraz ekonomicznych pojazdów. Szeroka gama modeli oferuje przestrzeń ładunkową od 3,2 m2 do 18,4 m2 w zależności od potrzeb i charakterystyki wykonywanej pracy. Opcjonalnie obejmują także zamknięte nadwozie, składane półki oraz oświetlenie wnętrza. Również na potrzeby firm zajmujących się przeprowadzkami i transportem mebli marka Volkswagen Samochody Dostawcze posiada odpowiednie pojazdy o ładowności od 2,6 do 5 ton. W przypadku firm B2B duże furgony są idealnym rozwiązaniem dla transportu wielkogabarytowych ładunków. Szerokie drzwi przesuwne, opcjonalne tylne drzwi skrzydłowe o kącie otwarcia 270 to wsparcie przy załadunku. Te rozwiązania powodują, że pojazdy są kompatybilne z wózkami widłowymi i mogą pomieścić nawet sześć palet.

Modele dla usług kurierskich i logistyki

Volkswagen Caddy Furgon.

Caddy w wersji Furgon

Duży, a jednocześnie kompaktowy: Przestrzeń ładunkowa w modelu Caddy Furgon wyróżnia się niezwykłą objętością oraz szeroką gamą opcji załadunku. Nawet z krótkim rozstawem osi oferuje objętość na poziomie 3,2 m³, którą można dodatkowo zwiększyć do 3,7 m³ dzięki opcjonalnemu pakietowi Flex Plus. Do przestrzeni ładunkowej można dostać się poprzez standardową w pełni blaszaną tylną klapę  lub boczne drzwi przesuwne po prawej stronie nadwozia.

Dowiedz się więcej o Caddy Kombi

Dowiedz się więcej o Caddy Cargo

Volkswagen Transporter w wersji Furgon.

Transporter w wersji Furgon

Transporter Furgon idealnie dostosowuje się do każdego zadania dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zastosowanym w zakresie zabezpieczenia towaru w powierzchni ładunkowej. Wysoka ścianka działowa zwiększa komfort i ładowność pojazdu, a antypoślizgowa powierzchnia podłogi zwiększa bezpieczeństwo. Możliwości zabezpieczenia ładunku w Transporterze Furgonie sprawiają, że jest to właściwy pojazd dla firm kurierskich oraz zajmujących się logistyką.

Dowiedz się więcej o Transporter Furgon

Volkswagen Crafter w wersji Furgon oraz Podwozie.

Crafter w wersji Furgon oraz Podwozie

Crafter Furgon jest niezawodnym partnerem dla kurierów. Crafter posiada dwa dodatkowe uchwyty mocujące na ścianie działowej, dzięki którym bezpiecznie zamocujesz ładunek za pomocą pasów napinających oraz siatek. Regulowane zaczepy mocujące są zlicowane z podłogą. Aby zmniejszyć ryzyko potknięcia, można je także złożyć na boki w pobliżu drzwi. Dzięki niskiej masie własnej Crafter Podwozie jest także idealny do przewozu ciężkich elementów

Dowiedz się więcej o Crafter Furgon

Dowiedz się więcej o Crafter Podwozie

Specjalne nadwozia i zabudowy dla usług kurierskich i logistyki