Der Volkswagen Caddy Cargo als Einsatzfahrzeug für Handwerker.

Zamów teraz: Caddy Cargo

  • Cena katalogowaOd 99 380 zł netto
  • Moc silnika102-122 KM
  • Zużycie paliwa4,9 - 6,6 l
  • Liczba miejsc2

Caddy Cargo. Przygotowany na wszystko, co przyniesie przyszłość. 

Niezależnie od tego, czy masz firmę kurierską, budowlaną, jesteś rzemieślnikiem lub dostawcą, musisz zawsze myśleć o przyszłości. Z Volkswagenem Caddy Cargo możesz patrzeć w przyszłość z optymizmem. Oprócz charyzmatycznego wyglądu ten model zachwyca ergonomiczną kabiną kierowcy, licznymi systemami wspomagającymi, opcjonalnym Digital Cockpit i wysokiej klasy systemem Infotainment obejmującym mobilne usługi online. Caddy Cargo z pewnością będzie niezawodnym i profesjonalnym partnerem w Twojej codziennej pracy.  

Der Laderaum des VW Caddy Cargo.

Rozwiązania przestrzeni ładunkowej

Przestrzeń ładunkowa Caddy Cargo jest przygotowana na prawie wszystko. Drzwi skrzydłowe są bardzo wytrzymałe. Opcjonalne wspomaganie domykania tylnej klapy, drzwi przesuwne lub wyjątkowo szerokie drzwi przesuwne Maxi oraz dostępne na życzenie, zoptymalizowane diodowe oświetlenie przestrzeni ładunkowej sprawiają, że wkładanie ładunku jest łatwe i wygodne niezależnie od pory dnia. W zależności od Twoich potrzeb możesz wybrać odpowiednią solidną wykładzinę podłogową. Bezpieczeństwo zapewniają nie tylko wielofunkcyjne elementy służące do zabezpieczenia ładunku, lecz również możliwość osobnego zamykania i otwierania przestrzeni ładunkowej, tak że drzwi do kabiny kierowcy pozostają zamknięte, a Ty możesz spokojnie skupić się na wkładaniu ładunku do bagażnika. A to, co nie zmieści się w dużej przestrzeni ładunkowej, możesz po prostu przewozić na dachu, który ma nośność do 100 kg.  

Ein Handwerker mit Klemmbrett im VW Caddy Cargo.

Optymalne miejsce pracy kierowcy

Zaoszczędź sobie długiego szukania tego, co akurat w tej chwili jest Ci koniecznie niezbędne: z przemyślanym systemem schowków będziesz miał wszystkie ważne rzeczy zawsze pod ręką. Dostępne na życzenie siedzenia ergoComfort i opcjonalne podłokietniki dla kierowcy i pasażera sprawią, że nawet najdłuższe trasy nie będą uciążliwe. Składany fotel pasażera może posiadać na życzenie nowy panel tylny, który służy jako praktyczny, łatwo dostępny z fotela kierowcy stolik, na przykład do pisania. Opcjonalne reflektory LED ze światłami na złe warunki atmosferyczne i opcjonalne gniazdko 230 V uczynią każdą podróż i każdy dzień pracy w Caddy Cargo jeszcze przyjemniejszymi.

Eine Frau und ein Mann sichern eine Leiter auf dem Dach des VW Caddy Cargo.

Sprytne rozwiązania na co dzień

Caddy Cargo potrafi więcej niż się wydaje: może bez problemu transportować do 723 kg, z tego 100 kg na dachu. O wygodny dostęp dbają bardzo szerokie drzwi przesuwne Maxi i opcjonalny bezkluczykowy system dostępu i uruchamiania Keyless Advanced. Przemyślane rozwiązania można znaleźć także we wnętrzu: dostępny na życzenie Digital Cockpit może być połączony z systemem nawigacji, tworząc wielofunkcyjny system Infotainment. Do wyboru są opcjonalne systemy nawigacyjne Discover Media i Discover Pro. Wariant „Pro” oferuje dodatkowo do kolorowego wyświetlacza dotykowego o przekątnej 25,4 cm (10 cali) także różne opcje prezentacji map, ich aktualizację, funkcję obsługi głosowej, komfortowy system głośnomówiący, Streaming & Internet i na życzenie Wireless App-Connect. Ponadto Caddy Cargo umożliwia również dostęp do licznych usług mobilnych online, oferowanych przez Volkswagen Samochody Dostawcze.

Przestrzeń ładunkowa i wyposażenie

Przestrzeń ładunkowa Caddy Cargo jest przygotowana na prawie wszystko, między innymi dzięki solidnym drzwiom skrzydłowym, wytrzymałej wykładzinie podłogowej i możliwości transportowania na dachu nawet 100 kg materiałów. Ponadto dostępnych jest wiele elementów wyposażenia dodatkowego, od ścianek działowych po nowoczesny Digital Cockpit. 

Technologia i komfort

Poznaj inteligentnych pomocników w codziennej pracy, którzy sprawią, że każda podróż będzie jeszcze wygodniejsza, takich jak nowoczesny system Infotainment i liczne opcjonalne systemy wspomagające kierowcę. 

Rozwiązania dla branż i przebudowy

Dla wszystkich, którzy chcą coś przewieźć

Od usług kurierskich i ekspresowej dostawy, przez dostawy do filii, aż po transport chłodniczy: Caddy Cargo pozwala na realizację tych zadań  komfortowo i tanio. Jeżeli dużo jeździsz w trasy i przewozisz sporo rzeczy, razem z naszymi partnerami – specjalistami od zabudów uprościmy Twoją logistyczną codzienność za pomocą odpowiedniej zabudowy czy elementów dobudowanych. 

Usługi cyfrowe i Connectivity

Większy komfort, więcej rozrywki i informacje w czasie rzeczywistym: nasze cyfrowe usługi dzięki wielu cyfrowym funkcjom i inteligentnym rozwiązaniom ułatwiają dzień pracy w Twoim dostawczym Volkswagenie. Sprawdź teraz, jak mobilność przyszłości zadba o większy komfort w Twoim samochodzie. 

Wersje wyposażenia

Wspaniałe osiągnięcia

  • ETM Award 2022

    Podwójny sukces Caddy i Transportera 6.1: oba modele dostawczych Volkswagenów otrzymały wyróżnienie „Best Van” ETM Award 2022. Swoich faworytów wybierało 5978 czytelników magazynów „lastauto omnibus” i „Fernfahrer”, gazety „trans aktuell” i portalu „eurotransport.de” (wydawnictwo ETM). W kategorii „samochód dostawczy” większość z nich oddała głosy na Caddy, a w kategorii „transporter do 2,8 tony” – na Transportera 6.1. Oba modele kontynuują swoją serię zwycięstw w ETM Awards: Caddy triumfował po raz dwudziesty drugi z rzędu, dla Transportera jest to dziesiąte z kolei zwycięstwo. Od 1997 roku corocznie o nagrodę „Best Truck”, „Best Van” i „Best Bus” walczy ponad 200 serii modeli z 16 kategorii, w tym trzy kategorie przeznaczone wyłącznie dla pojazdów elektrycznych.

    Źródła: »lastauto omnibus«, numer  7+8/2022; »trans aktuell«, numer 11/2022; »Fernfahrer«, numer 9/2022 i eurotransport.deOpens an external link

  • ETM Award 2021

    To więcej niż potwierdzenie faktu: Caddy po raz dwudziesty drugi z rzędu zdobył prestiżową nagrodę ETM Award. W kategorii „Samochody dostawcze” Caddy został wybrany „Best Van”  przez czytelników trzech specjalistycznych czasopism, mianowicie »trans aktuell«, »FERNFAHRER« i »lastauto omnibus«. Bardzo za to dziękujemy i obiecujemy, że cały zespół Volkswagen Nutzfahrzeuge dołoży wszelkich starań, by wygrać także w przyszłym roku. Nagroda wydawnictwa ETM jest przyznawana od 1997 roku, a od 2000 roku nasz Caddy niezmiennie plasuje się na pierwszym miejscu.

    Źródło: »lastauto omnibus«, numer 7-8/2021; »FERNFAHRER«, numer 9/2021; »trans aktuell«, numer 12/2021

  • Logistra Innovation 2020

    Wkrótce po wprowadzeniu na rynek Caddy i Caddy Cargo odniosły już spektakularne zwycięstwo: w ankiecie czytelników specjalistycznego magazynu "LOGISTRA" najnowsza generacja Caddy zaimponowała ekscytującym, wyrazistym designem, nowoczesnymi systemami wspomagania kierowcy i innowacyjnym systemem Infotainment (Innovision Cockpit) oferującym mobilne usługi online. Liczne innowacje spotkały się z wielkim uznaniem: magazyn zajmujący się praktycznym zastosowaniem pojazdów dostawczych i logistyką magazynową wyróżnił Caddy i Caddy Cargo nagrodą „Best practice: innowacje 2020 - pojazdy i flota” za ich wyjątkową wszechstronność i przydatność do codziennego użytku. Gratulacje!

    Źródło: „LOGISTRA”, numer 09-10/20

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html 
*5 letnim pakietem przeglądów serwisowych w standardzie objęte są tylko samochody z ceną z roku produkcji 2024, wyprodukowane w 2024 roku, limit przebiegu 50 000 km z możliwością rozszerzenia pakietu za dodatkową opłatą. Możliwe rozszerzenia limitu do 100 000 km za dopłatą 5000 zł netto (6150 zł brutto); 150 000 km za dopłatą 9000 zł netto (11 070 zł brutto); 200 000 km za dopłatą 13 000 zł netto (15 990 zł brutto); 250 000 km za dopłatą 19 000 zł netto (23 370 zł brutto). Podane ceny obowiązują dla wszystkich modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze, z wyłączeniem modelu ID. Buzz. Oferta dla modelu ID. Buzz to 3 letni pakiet przeglądów z limitem 90 000 km w standardzie. Możliwe rozszerzenie pakietu do 5 lat z limitem 150 000 km za dopłatą 1500 zł netto (1845 zł brutto).
*Warunki rabatowe na modele elektryczne marki Volkswagen Samochody Dostawcze: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/oferta-dla-samochodow-elektrycznych.html