Nowy Volkswagen Caddy Cargo jako samochód dostawczy

Zamów teraz: Caddy Cargo

  • Cena katalogowaOd 99 380 zł netto
  • Moc silnika102-122 KM
  • Zużycie paliwa4,8 - 6,9 l
  • Liczba miejsc2

Caddy Cargo
Na wszystko, co przyniesie przyszłość

Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży kurierskiej, dostawczej czy budowlanej, innowacyjny system informacyjno-rozrywkowy w Caddy Cargo oraz ergonomiczne miejsce pracy kierowcy sprawiają, że Caddy Cargo stanie się idealnym i profesjonalnym partnerem w Twojej codziennej pracy.

Korzyści, aż po dach

Wyprzedaż 2023

Korzyści, aż po dach

Wyprzedaż 2023

Caddy Cargo

Ile korzyści można pomieścić w ramach jednej wyprzedaży?​

W przypadku dostawczych Volkswagenów – tyle, że wystarczy aż na 5 lat! Kupując nowego Volkswagena podczas tegorocznej wyprzedaży dostajesz też pełen zestaw benefitów.

Rabat do 13%
5-letnia gwarancja
Pakiet Przeglądów w promocyjnej cenie

Rozwiązania przestrzeni ładunkowej

Bagażnik Caddy Cargo jest przygotowany na prawie wszystko. Nowe drzwi skrzydłowe bez okien są szczególnie wytrzymałe. Elektryczne wspomaganie domykania tylnej klapy, drzwi przesuwnych i bardzo szerokich drzwi przesuwnych (dostępnych dla wersji Caddy Cargo Maxi), a także zoptymalizowane oświetlenie przestrzeni ładunkowej LED1 sprawiają, że załadunek jest bardzo łatwy i przyjemny o każdej porze dnia. Możesz wybrać i zastosować solidne wykładziny podłogowe zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Elastyczne zabezpieczenia przestrzeni bagażowej, a także oddzielny zamek bagażnika1 zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo. Zapewnia, że ​​drzwi do kabiny pozostają zamknięte, a Ty możesz w pełni skoncentrować się na załadunku. Jeśli potrzebujesz jeszcze więcej miejsca, po prostu połóż ładunek na dachu, gdzie możesz przetransportować kolejne 100 kg materiału.

Silniki

Dokądkolwiek chcesz się udać, możesz polegać na mocnych silnikach Caddy Cargo. Wszystkie silniki już teraz spełniają normy emisji spalin Euro 6d-ISC-FCM. Wszystkie mają filtry cząstek stałych i są bardziej ekonomiczne niż ich poprzednicy. Cztery silniki spalinowe dostępne dla Caddy Cargo to jedne z najbardziej wydajnych i ekonomicznych silników TSI i TDI, jakie kiedykolwiek zostały zamontowane w pojeździe tej klasy. Silniki TDI mają również znacznie niższą emisję NOx.

Pełna optymalizacja kabiny kierowcy

Oszczędność czasu podczas codziennej gorączkowej pracy: sprytny system przechowywania zapewnia, że wszystko jest pod ręką. Nowe fotele ergoComfort1 oraz podłokietniki dla kierowcy i pasażera z przodu sprawiają, że nawet najdłuższe podróże są odprężające. Składane przednie siedzenie pasażera ma również nowy panel tylny1, który służy jako praktyczna powierzchnia do pisania i jest łatwo dostępny z siedzenia kierowcy. Reflektory LED z nowymi światłami przeciwmgielnymi LED z funkcją doświetlania zakrętów i gniazdem 230V1 sprawiają, że podróżowanie i praca w Caddy Cargo są jeszcze przyjemniejsze.

--:--

Design

Od profesjonalistów dla profesjonalistów

Dostępne w standardzie całkowicie bezokienne drzwi skrzydłowe są solidne i trwałe, a dodatkowo zapewniają ochronę przed ciekawskimi spojrzeniami. Dzięki temu zawartość Twojego Caddy Cargo jest pod wieloma względami bezpieczna.

Technologia & Infotainment

Technologia & Infotainment

Systemy asystujące –  poznaj systemy wspomagające kierowcę, które podejmują działania zapobiegawcze w krytycznych sytuacjach, aby można mieć pewność, że każda podróż kończy się tak przyjemnie jak się zaczyna. 

Infotaiment – cyfrowy kokpit, wielofunkcyjna kierownica nawigacja czy interfejs smartfona? Dowiedz się więcej tutaj i bądź na bieżąco z rozwojem technologicznym w Twoim samochodzie.

Układ napędowy

Nigdy bezczynnie

Caddy Cargo może być wyposażony w 7-biegową skrzynię DSG do w pełni automatycznej zmiany biegów bez przerywania siły pociągowej.

Wersje wyposażenia

Doskonała wydajność

Widok z przodu po przekątnej Caddy Cargo

Podwójne zwycięstwo naszych Caddy

Caddy i Caddy Cargo odniosły już spektakularne zwycięstwo: w ankiecie czytelników specjalistycznego magazynu "LOGISTRA" najnowsza, piąta generacja Caddy imponowała ekscytującym, wyrazistym designem, nowoczesnymi systemami wspomagania kierowcy i innowacyjnym systemem Infotainment (Innovision Cockpit), w tym mobilnymi usługami online. Liczne innowacje otrzymały nagrodę „Najlepsza praktyka: innowacje 2020 - pojazdy i flota”, a magazyn pojazdów użytkowych i logistyki magazynowej pochwalił Caddy i Caddy Cargo za ich wyjątkową wszechstronność i przydatność do codziennego użytku. Gratulacje!

Źródło: „LOGISTRA”, wydanie 09-10/20

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Wyposażenie opcjonalne za dodatkową opłatą.
2.
Dopuszczalna maksymalna masa przyczepy różni się w zależności od silnika.
3.
Niedostępne dla wszystkich silników.
4.
Zostanie wprowadzone w późniejszym terminie.
  • Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
  • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html