VW Amarok Aventura stoi na polanie.

To jest Amarok
Pickup premium marki Volkswagen Samochody Dostawcze

  • Cena katalogowaOd 186 000 zł netto
  • Liczba miejsc5
  • Moc silnika170 - 240 KM
  • Zużycie paliwa8,6 - 10,4 l

Każda droga jest celem

Amarok to wszechstronność na czterech kołach - stworzony dla ludzi, dla których samochód musi potrafić coś więcej niż tylko dojechać z punktu A bo B. Wyposażony w nowoczesne rozwiązania techniczne bez problemów podoła stawianym mu wyzwaniom, gdyż niezależnie od pogody ten tytan pracy poradzi sobie w prawie każdym terenie. Jego nowa, niepowtarzalna stylistyka sprawia, że przyciąga spojrzenia, gdziekolwiek się pojawi. Poznaj Volkswagena Amaroka – udane połączenie samochodu dostawczego i auta klasy Premium.

Gdy w 2010 roku na rynku pojawiła się pierwsza generacja Amaroka, natychmiast wzbudziła zachwyt na całym świecie. Pierwszy pickup niemieckiego producenta znalazł w ciągu dziesięciu lat ponad 830 tysięcy nabywców. Tworząc Amaroka, Volkswagen Samochody Dostawcze na nowo zdefiniował połączenie samochodu użytkowego z autem klasy premium. Zobacz, jak toczy się pełna sukcesów historia Amaroka. 

Korzyści, aż po dach

Wyprzedaż 2023

Korzyści, aż po dach

Wyprzedaż 2023

Amarok

Ile korzyści można pomieścić w ramach jednej wyprzedaży?​

W przypadku dostawczych Volkswagenów – tyle, że wystarczy aż na 5 lat! Kupując nowego Volkswagena podczas tegorocznej wyprzedaży dostajesz też pełen zestaw benefitów.

Rabat do 13%
5-letnia gwarancja
Pakiet Przeglądów w promocyjnej cenie

Tak wygląda design

Siła, niezawodność i dynamika w prawie każdej sytuacji sprawiają, że Volkswagen Amarok jest pickupem klasy premium. Ma geny samochodu terenowego i stylistykę podkreślającą jego wszechstronność. Każdą z czterech wersji wyposażenia charakteryzują nieco odmienne cechy – od elegancji Amaroka Aventura po masywność i wytrzymałość Amaroka PanAmericana, zaznaczone takimi elementami wyposażenia, jak osłona chłodnicy nowy Sportsbar lub orurowanie za kabiną Styling Bar oraz progi ze stopniami.

Tak wygląda offroad

Co sprawia, że Amarok jest prawdziwie terenowym samochodem? Dzięki nowym rozwiązaniom technicznym, większej liczbie trybów jazdy, poduszkom powietrznym i ponad 25 systemom wspomagającym sprawdza się w terenie lepiej niż jego poprzednik. Modyfikacje wprowadzone do nadwozia, zawieszenia, silnika i przekładni oraz znacznie większa głębokość brodzenia, większy kąt zejścia i natarcia, a także większy prześwit poprzeczny mają istotny wpływ na poprawę możliwości terenowych.  Krótko mówiąc: lepsze cechy offroadowe, większy komfort jazdy terenowej – po prostu więcej tego, co typowe dla Amaroka.

VW Amarok z pracownikami leśnymi.

Tak wygląda wszechstronność

Transport ładunku, holowanie przyczepy lub pokonywanie bezdroży, w mieście, za miastem lub w terenie, wersja Pro lub Amarok Aventura – Amarok jest kwintesencją wszechstronności. Przy tym jest większy niż jego poprzednik, a dzięki licznym przemyślanym rozwiązaniom jeszcze lepiej stawi czoła nawet poważnym wyzwaniom. Na przykład może holować przyczepę o masie do 3,5 tony. A w przestrzeni ładunkowej między nadkolami zmieści się w poprzek europaleta, którą można zamocować do stabilnych zaczepów. Te i wiele innych cech sprawiają, że Amarok jest uniwersalnym samochodem użytkowym. Natomiast dzięki nowym elementom wpływającym na komfort, ponad 25 systemom wspomagającym, poduszkom powietrznym i pakietom wyposażenia zewnętrznego ten pickup imponuje zarówno przy transporcie ludzi, jak i ładunku. I to niezależnie od jakości dróg, jakie przyjdzie mu pokonywać. 

Najważniejsze elementy wyposażenia

Amarok ma na zewnątrz i we wnętrzu wiele nowych atrakcyjnych elementów wyposażenia, które podkreślają jego charakter premium i siłę roboczą, na przykład nowoczesne reflektory LED, bardzo wygodne siedzenia czy wszechstronna przestrzeń ładunkowa.

Technologia i komfort

Z Digital Cockpit w połączeniu z nowoczesnym systemem Infotainment, z licznymi systemami wspomagającymi i mocnym napędem (na cztery koła) dojedziesz Amarokiem jeszcze wygodniej i bezpieczniej do celu, obojętnie, czy trasa będzie wiodła drogami czy po bezdrożach.

Usługi cyfrowe i connectivity

Cyfrowy, skomunikowany i „always on”: dzięki mobilnym usługom online VW Connect masz w Amaroku dostęp do licznych praktycznych funkcji i usług, które czynią życie wygodniejszym. A z aplikacją Volkswagen możesz nawet połączyć swój samochód ze smartfonem.

Pytania i odpowiedzi dotyczące mobilnych usług online dla Amaroka

Wersje wyposażenia

Poznaj podobne modele