Nowy Amarok
To jest Amarok
To jest moc 3.0 V6 TDI

Nowy pickup marki Volkswagen Samochody Dostawcze

 • Cena katalogowaOd 229 000 zł netto
 • Moc silnika240 KM
 • Zużycie paliwa10,1 - 10,3 l
 • Liczba miejsc5

Każda droga jest celem

Nowy Amarok to wszechstronność na czterech kołach - stworzony dla ludzi, dla których samochód musi potrafić coś więcej niż tylko dojechać z punktu A bo B. Wyposażony w nowoczesne rozwiązania techniczne bez problemów podoła stawianym mu wyzwaniom, gdyż niezależnie od pogody ten tytan pracy poradzi sobie w prawie każdym terenie. Jego nowa, niepowtarzalna stylistyka sprawia, że przyciąga spojrzenia, gdziekolwiek się pojawi. Poznaj nowego Volkswagena Amaroka – udane połączenie samochodu dostawczego i auta klasy Premium.

Korzyści, aż po dach

Wyprzedaż 2023

Korzyści, aż po dach

Wyprzedaż 2023

Amarok

Ile korzyści można pomieścić w ramach jednej wyprzedaży?​

W przypadku dostawczych Volkswagenów – tyle, że wystarczy aż na 5 lat! Kupując nowego Volkswagena podczas tegorocznej wyprzedaży dostajesz też pełen zestaw benefitów.

Rabat do 13%
5-letnia gwarancja
Pakiet Przeglądów w promocyjnej cenie

Tak wygląda design

Siła, niezawodność i dynamika w prawie każdej sytuacji sprawiają, że nowy Volkswagen Amarok jest pickupem klasy premium. Ma geny samochodu terenowego i stylistykę podkreślającą jego wszechstronność. Każdą z trzech  wersji wyposażenia charakteryzują nieco odmienne cechy – od elegancji Amaroka Aventura po masywność i wytrzymałość Amaroka PanAmericana, zaznaczone takimi elementami wyposażenia, jak osłona chłodnicy, nowe listwy Styling Bar, orurowanie i stopnie przy drzwiach. 

Tak wygląda offroad

Co sprawia, że nowy Amarok jest prawdziwie terenowym samochodem? Dzięki nowym rozwiązaniom technicznym, większej liczbie trybów jazdy, poduszkom powietrznym i ponad 25 systemom wspomagającym sprawdza się w terenie lepiej niż jego poprzednik. Modyfikacje wprowadzone do nadwozia, zawieszenia, silnika i przekładni oraz znacznie większa głębokość brodzenia, większy kąt zejścia i natarcia, a także większy prześwit poprzeczny mają istotny wpływ na poprawę możliwości terenowych.  Krótko mówiąc: lepsze cechy offroadowe, większy komfort jazdy terenowej – po prostu więcej tego, co typowe dla Amaroka.

Tak wygląda wszechstronność

Transport ładunku, holowanie przyczepy lub pokonywanie bezdroży, w mieście, za miastem lub w terenie, wersja Style lub Amarok Aventura – nowy Amarok jest kwintesencją wszechstronności. Przy tym jest większy niż jego poprzednik, a dzięki licznym przemyślanym rozwiązaniom jeszcze lepiej stawi czoła nawet poważnym wyzwaniom. Na przykład może holować przyczepę o masie 3,5 tony. A w przestrzeni ładunkowej między nadkolami zmieści się w poprzek europaleta, którą można zamocować do stabilnych zaczepów. Te i wiele innych cech sprawiają, że Amarok jest uniwersalnym samochodem użytkowym. Natomiast dzięki nowym elementom wpływającym na komfort, ponad 25 systemom wspomagającym, poduszkom powietrznym i pakietom wyposażenia zewnętrznego ten pickup imponuje zarówno przy transporcie ludzi, jak i ładunku. I to niezależnie od jakości dróg, jakie przyjdzie mu pokonywać. 

Od wyposażenia podstawowego po premium – zawsze Amarok!

Nowy Volkswagen Amarok dba, aby praca była jeszcze bardziej komfortowa, przynajmniej ta związana z przemieszczaniem się i transportem. Nowy Amarok oferuje najwyższy poziom komfortu oraz inteligentny system Infotainment i nowoczesne systemy wspomagające kierowcę, znacznie rozbudowane w porównaniu z poprzednikiem. Poznaj niektóre z cech premium Amaroka. 

 • Przemyślany komfort

  Niektóre dni potrafią być naprawdę ciężkie. Na szczęście nowy Amarok z wyposażeniem klasy premium potrafi sprawić, że przynajmniej przemieszczanie się z miejsca na miejsce będzie przyjemne. Na przykład, gdy usiądziesz na wygodnych siedzeniach z 10-kierunkową elektryczną regulacją (w Amaroku Aventura i Amaroku PanAmericana obszytych seryjnie skórą Savona lub Cricket, w Amaroku Style – tkaniną Art Velours) i spojrzysz na deskę rozdzielczą oraz górną krawędź tapicerki drzwi w optyce skóry od razu poczujesz się dobrze. Z kierownicą wielofunkcyjną i oświetleniem Ambiete podróż stanie się naprawdę miłym przeżyciem. Do tego dochodzi nowa 10-stopniowa przekładnia automatyczna Shift by wire, która efektywnie przenosi moc nowego Amaroka na koła. I coż z tego, że zaczęło padać? Wystarczy wcisnąć przycisk, by ochronić swój ładunek elektrycznie zamykaną roletą przestrzeni ładunkowej1

 • Zupełnie nowa stylistyka marki Volkswagen Samochody Dostawcze

  Masywne kontury nowego Amaroka są zgodne z nową stylistyką marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Duży kąt natarcia i zejścia oraz większy prześwit poprzeczny poprawiają zdolność pokonywania przeszkód terenowych. Szerszy rozstaw kół niż u poprzednika podkreśla męski charakter Amaroka. Dzięki oferowanym przez Volkswagena opcjom stylistycznym można nadać mu styl odpowiadający własnym preferencjom.

 • Infotainment i Connectivity

  Z cyfrowym kokpitem o przekątnej 31,24 cm (12,3”) i usługami mobilnymi online2 nowy Amarok podąża nowymi drogami także w kwestii cyfryzacji. Duży kolorowy ekran dotykowy umożliwia nie tylko sterowanie licznymi funkcjami samochodu, lecz również obsługę cyfrowego radia. Na życzenie dostępna jest funkcja nawigacji online wykorzystująca dane zapisane w systemie nawigacyjnym i dodatkowo, poprzez wbudowaną kartę SIM, dane online, na przykład informacje o aktualnej sytuacji na drodze. Pakiet VW Connect Navigation daje między innymi możliwość aktualizacji map online, dostęp do aktualnych informacji drogowych dla Europy oraz informacji o niektórych miejscach docelowych. System nagłośnienia klasy premium Harman Kardon3 z ośmioma głośnikami high end, subwooferem i mocą 640 W gwarantuje wrażenia aktustyczne na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o słuchanie, to z pakietem VW Connect Basic4 Amarok będzie jeszcze lepiej słuchał swojego właściciela i wykonywał jego polecenia głosowe. Natomiast aplikacja Volkswagen5 umożliwia sterowanie wieloma funkcjami samochodu przy użyciu smartfonu.

 • Tryby jazdy i systemy wspomagające

  Więcej trybów jazdy oznacza więcej możliwości. Skonfigurowane wstępnie tryby jazdy nowego Amaroka wspierają kierowcę wielostopniowo podczas jazdy w terenie oraz w różnych warunkach pogodowych i na różnych nawierzchniach. O dodatkowy komfort jazdy dba ponad 25 systemów wspomagających dostępnych na życzenie, z czego ponad 20 jest całkowitą nowością w Amaroku, na przykład Park Assist Plus6. Bo choć w terenie rzadko zdarzają się kłopoty z miejscem parkingowym, w mieście może być czasem trudno zaparkować, i wtedy dobrze mieć asystenta parkowania, który znajdzie wystarczająco duże miejsce parkingowe i wykona samodzielnie manewr7, a kierowca będzie tylko obserwował proces i ewentualnie interweniował. Równie praktyczny jest system Area View z kamerami monitorującymi otoczenie z czterech stron i umożliwiający także widok z góry 360°. Jeżeli często jeździsz wielopasmowymi drogami, przyda się asystent zmiany pasa ruchu, który diodami w lusterkach zewnętrznych może ostrzec przed pojazdami zbliżającymi się od tyłu lub znajdującymi się w martwym polu widzenia7. Te i wiele innych systemów wspomagających sprawiają, że nowym Amarokiem jeździ się nie tylko lepiej, lecz również spokojniej i bezpieczniej.

Oto Amarok. Nowy pickup Volkswagena.

Nowy Amarok został stworzony od podstaw na nowo. Ze swoimi nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i nową stylistyką łączy właściwości samochodu terenowego z komfortem rodem z segmentu premium. To, co go wyróżnia, to wszechstronność, która ma swoje odzwierciedlenie także w licznych dodatkowych elementach i pakietach wyposażenia. Teraz masz jeszcze więcej możliwości, by Amarok stał się samochodem w pełni spełniającym Twoje wymagania.

 • Więcej światła!

  Nowy Amarok Style, Amarok PanAmericana i Amarok Aventura wyposażone są w innowacyjne diodowe reflektory matrycowe IQ.Light z dynamiczną regulacją zasięgu świateł a także w diodowe światła tylne, światła przeciwmgielne LED, oświetlenie otoczenia samochodu oraz diodowe oświetlenie przedziału ładunkowego.

 • Rock & Road & Roll

  Obręcze kół nadają każdemu samochodowi niepowtarzalny charakter. I dlatego oferujemy dla nowego Amaroka nową paletę obręczy i opon. Chcesz, aby Twoje auto wyglądało masywnie? A może elegancko? Czy raczej chcesz podkreślić jego terenowe właściwości? Wybór jest duży: od 18-calowych po 21-calowe obręcze ze stopu metali lekkich i 18-calowe opony All Terrain8.

 • Jak usiądziesz, tak pojedziesz

  Dzięki dużej odległości między rzędami siedzeń, także osoby siedzące z tyłu w podwójnej kabinie będą miały teraz znacznie więcej miejsca. Siedzenia z 10-kierunkową elektryczną regulacją – gwarantują komfortową podróż. Kierowca i pasażerowie z pewnością docenią także większą ilość schowków, na przykład dodatkowy schowek podręczny, kieszenie z tyłu oparć siedzeń oraz schowki pod tylnymi siedzeniami.

 • Dodatkowe kolory w terenie

  Dla nowego Amaroka oferowane są trzy lakiery: metaliczne Midnight Black i Deep Red. Lakier Mid Blue to kolor dostępny wyłącznie dla marki Volkswagen Samochody Dostawcze.

WE ROK: Amarok Club

WE ROK: Amarok Club

 VW Amarok z naklejkami WE ROK stoi na wzgórzu.

Amarok Club to miejsce spotkań dla około 4 tysięcy fanów Amaroka, miłośników samochodów terenowych oraz entuzjastów pickupów, a także dla wszystkich innych zainteresowanych. Po prostu dla WeRoker’ów. Tutaj znajdziesz ludzi o takich samych zainteresowaniach, jak Ty, którzy lubią jazdę offroad i dyskusje online. Możesz wymienić opinie o zabudowach samochodów i znaleźć informacje zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów. A do tego dowiesz się o wszystkich akcjach, konkursach i wydarzeniach organizowanych przez markę Volkswagen Samochody Dostawcze. Jeżeli jesteś fanem Amaroka, musisz być w tym klubie!

Komfortowe i ważne: systemy wspomagające

Nowy Amarok może być wyposażony w ponad 25 systemów wspomagających kierowcę, z tego 20 jest zupełną nowością w Amaroku. Zdecyduj, jakim poziomem komfortu chcesz się cieszyć prowadząc auto.

Komfortowe systemy wspomagające

Systemy wspierające podczas jazdy

Cyfrowe usługi i aplikacje

 • VW Connect Basic

  Pakiet VW Connect Basic obejmuje praktyczne usługi mobilne online dla samochodu – obecnie jest to obsługa głosowa online. W przyszłości marka Volkswagen Samochody Dostawcze rozszerzy ofertę o inne usługi mobilne online. Naturalnie przedtem poinformuje zainteresowanych o dostępności nowych usług.

 • VW Connect Navigation

  Pakiet VW Connect Navigation obejmuje dodatkowe mobilne usługi online związane z samochodem, między innymi zintegrowaną nawigację, aktualne informacje o sytuacji drogowej dla Europy oraz dostęp do informacji o niektórych obiektach (POI). 

To także może Cię zainteresować:

Nowy Amarok: inspirujący design nowego pick-upa marki Volkswagen Samochody Dostawcze

Nowy Volkswagen Amarok: z Afryki Południowej w Świat

Volkswagen Samochody Dostawcze wyróżniony tytułem „Marka Godna Zaufania”

To także może Cię zainteresować:

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Wyposażenie standardowe dla Amaroka Aventura, Amaroka PanAmericana i dostępne poprzez oryginalne akcesoria dla Amaroka Style.
2.
Przewidywana dostępność usług mobilnych online: II. kwartał 2023 roku.
3.
Wyposażenie seryjne Amaroka PanAmericana i Amaroka Aventura.
4.
Korzystanie z usług VW Connect wymaga konta użytkownika Volkswagen ID i zalogowania się w VW Connect przy użyciu nazwy użytkownika i hasła. Niezbędne jest także zawarcie online oddzielnej umowy VW Connect z  pakietem VW Connect Basic i VW Connect Navigation. W  przypadku VW Connect Basic i VW Connect Navigation użytkownik ma 90 dni od daty odbioru samochodu na zarejestrowanie swojego samochodu na stronie https://www.vwdostawcze.pl/pl/aplikacje-i-uslugi-cyfrowe/myvolkswagen.html lub w aplikacji Volkswagen (dostępna w AppStore i Google Play Store). Po rejestracji można korzystać z usług bezpłatnie przez okres określony w umowie.  Korzystanie z mobilnych usług online następuje przez integrowane połączenie internetowe. Korzystanie z bezpłatnej aplikacji Volkswagen wymaga smartfona z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM z opcją transmisji danych na podstawie oddzielnej umowy z operatorem sieci komórkowych. Dostępność poszczególnych usług VW Connect Basic i VW Connect Navigation opisanych w pakietach może się różnić w poszczególnych krajach i zależy od modelu oraz wyposażenia samochodu. Usługi są dostępne przez określony okres obowiązywania umowy i mogą podlegać modyfikacjom. Więcej informacji dostępnych jest na stronie https://www.vwdostawcze.pl/pl/aplikacje-i-uslugi-cyfrowe/we-connect.html i u Partnerów Volkswagen Samochody Dostawcze. Informacje o taryfach dostępne u operatorów sieci komórkowych. Jednoczesne korzystanie z VW Connect i We Connect Fleet jest niedopuszczalne.
5.
Od 25. tygodnia 2023 roku aplikacja „We Connect ID.” będzie nosiła nazwę Volkswagen”. 
6.
Park Assist Plus seryjny w Amaroku Aventura.
7.
W granicach możliwości systemu.
8.
Wyposażenie seryjne Amaroka PanAmericana. 
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html