Nowy Volkswagen Caddy Cargo jako samochód dostawczy

Zamów teraz:
Nowy Caddy Cargo

Rata Autonajmu już od
1098,30zł bez VAT1
Rata CarePort Leasing 101,9% już od
1692zł bez VAT1
Promocyjne stawki ubezpieczeń już od
1,90%

Nowy Caddy Cargo
Na wszystko, co przyniesie przyszłość

Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży kurierskiej, dostawczej czy budowlanej, innowacyjny system informacyjno-rozrywkowy w Nowym Caddy Cargo oraz ergonomiczne miejsce pracy kierowcy sprawiają, że Caddy Cargo stanie się idealnym i profesjonalnym partnerem w Twojej codziennej pracy.

--:--

Wersje wyposażenia

Cyfrowy, elastyczny, solidny

Mocny i inteligentny

Nowy Caddy Cargo to więcej, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka: z łatwością może przewieźć do 772 kg2, w tym do 100 kg na dachu. Wyjątkowo szerokie drzwi przesuwne (dostępne w wersji Nowy Caddy Cargo Maxi) i innowacyjny system zamykania i uruchamiania Keyless Advanced3 zapewniają wyjątkowo łatwy dostęp. Najnowocześniejsze rozwiązania można również znaleźć we wnętrzu pojazdu: opcjonalny Innovision Cockpit3 łączy w sobie system nawigacji i Active Info Display3, tworząc innowacyjną przestrzeń informacyjno-rozrywkową. Możesz wybierać spośród systemów nawigacji Discover Media3 i Discover Pro3. Oprócz kolorowego ekranu dotykowego o przekątnej 25,4 cm (10 cali), różnych opcji map i bezpłatnych aktualizacji map wersja Pro zapewnia sterowanie głosowe, wygodną telefonię, dostęp do mediów i internetu oraz bezprzewodowe połączenie App-Connect3. Ponadto Nowy Caddy Cargo zapewnia dostęp do wielu innych mobilnych usług online firmy Volkswagen Samochody Dostawcze.

Zaprojektowany 
z myślą o
najmniejszych szczegółach

Wszystkie kategorie

Doskonała wydajność

Widok z przodu po przekątnej Caddy Cargo

Podwójne zwycięstwo naszych Nowych Caddy

Nowy Caddy i Nowy Caddy Cargo odniosły już spektakularne zwycięstwo: w ankiecie czytelników specjalistycznego magazynu "LOGISTRA" najnowsza, piąta generacja Caddy imponowała ekscytującym, wyrazistym designem, nowoczesnymi systemami wspomagania kierowcy i innowacyjnym systemem Infotainment (Innovision Cockpit), w tym mobilnymi usługami online. Liczne innowacje otrzymały nagrodę „Najlepsza praktyka: innowacje 2020 - pojazdy i flota”, a magazyn pojazdów użytkowych i logistyki magazynowej pochwalił Nowego Caddy i Nowego Caddy Cargo za ich wyjątkową wszechstronność i przydatność do codziennego użytku. Gratulacje!

Źródło: „LOGISTRA”, wydanie 09-10/20

Nie musisz daleko szukać: Twój salon marki Volkswagen Samochody Dostawcze znajdziesz tutaj

Jesteśmy tuż za rogiem. Odwiedź dealera Volkswagen Samochody Dostawcze, aby uzyskać poradę.