Der Volkswagen Caddy als Familienauto.

Dowiedz się więcej: Caddy

 • Cena katalogowaOd 103 840 zł netto
 • Moc silnika102-122 KM
 • Zużycie paliwa4,8 - 6,9 l
 • Liczba miejsc2-7

Caddy – gotowy na wszystko, co przyniesie przyszłość.

Jeszcze nowocześniejszy, bardziej cyfrowy i wszechstronniejszy: to właśnie Caddy. Oprócz charyzmatycznej stylistyki zachwyca licznymi opcjonalnymi systemami wspomagającymi kierowcę, wyświetlaczem Digital Cockpit1 i wysokiej jakości systemem Infotainment obejmującym mobilne usługi online. Przy tym Caddy, jak zawsze, pozostaje niezawodny, komfortowy i doskonale przystosowany do codziennego użytkowania. Jest gotowy na wszystko, co może przynieść przyszłość. 

Der VW Caddy im Anschnitt seitlich von hinten.

Przemyślany design

Caddy wyróżnia się nie tylko wyrazistym przodem nadwozia z osłoną chłodnicy o strukturze plastra miodu, lecz również wieloma cyfrowymi rozwiązaniami, jak bezpłatny pakiet podstawowy VW Connect / We Connect2. Panoramiczny dach szklany, dostępny jako wyposażenie dodatkowe, pozwala wpuścić do wnętrza Caddy więcej światła dziennego. Kolejną interesującą cechą są opcjonalne przednie reflektory i tylne światła w technice LED oraz diodowe oświetlenie wnętrza. Aby każdy Twój dzień w Caddy był jeszcze przyjemniejszy, jako opcja oferowany jest bezkluczykowy system zamykania/otwierania i uruchamiania silnika Keyless Advanced3 oraz elektrycznie regulowane, ogrzewane i składane lusterka zewnętrzne.

Ein Mann sitzt im Innenraum des VW Caddy.

Wnętrze

Wnętrze Caddy zachwyca wszechstronnością i komfortem. O wygodę pasażerów dbają opcjonalne fotele ergoComfort wyróżnione znakiem jakości AGR. Posiadają one wiele możliwości regulacji: odległość, wysokość, głębokość, kąt nachylenia siedziska i oparcia, wysokość zagłówków oraz 4-kierunkowa elektryczna regulacja podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Dodatkowo można zamówić do Caddy elektryczne wspomaganie domykania przesuwnych drzwi i pokrywy bagażnika, wentylację kabiny pasażerskiej i opcjonalne gniazdko 230 V. 

Die Digitalanzeigen des VW Caddy.

Cyfrowe wyświetlacze

Wnętrze Caddy jest w znacznym stopniu zdigitalizowane i pod względem cyfryzacji nie stawia użytkownikowi prawie żadnych ograniczeń. Opcjonalny wyświetlacz systemu Infotainment (przekątna 25,4 cm / 10 cali) pozwala na sterowanie różnymi funkcjami: nawigacją, multimediami, klimatyzacją i mobilnymi usługami online VW Connect / We Connect. Chciałbyś czegoś więcej? Wybierz Digital Cockpit i korzystaj z kolejnych ciekawych i praktycznych funkcji. Możemy jednak pójść jeszcze krok dalej: z opcjonalną funkcją obsługi głosowej możesz poleceniem głosowym włączyć muzykę, odebrać telefon lub zadzwonić, wybrać stację radiową lub adres docelowy dla nawigacji. Naturalnie funkcje te możesz obsługiwać także przyciskami na kierownicy wielofunkcyjnej. 

Najciekawsze elementy wyposażenia

Dzień powszedni może być pełen niespodzianek, lecz Caddy jest przemyślany w każdym detalu, byś mógł cieszyć się spokojem i komfortem podczas każdej podróży.

Technologia i komfort

Codzienne życie rodzinne lub wyjazd na wakacje: nowoczesny system Infotainment i liczne opcjonalne systemy wspomagające sprawią, że każda podróż będzie przyjemna i bezpieczna.

Cyfrowe usługi i Connectivity

Większy komfort, więcej rozrywki i informacje w czasie rzeczywistym: nasze cyfrowe usługi dzięki wielu cyfrowym funkcjom i inteligentnym rozwiązaniom ułatwiają dzień pracy w Twoim Volkswagenie. Sprawdź teraz, jak mobilność przyszłości zadba o większy komfort w Twoim samochodzie.

Wersje wyposażenia

Wspaniałe osiągnięcia

 • Firmowe auto roku 2021

  Piąta generacja Caddy zdobyła kolejne wyróżnienie: w tegorocznym plebiscycie magazynu branżowego »firmenauto« nasz wszechstronny model pokonał 16 rywali w kategorii »Małe vany« i został wybrany »Samochodem firmowym roku 2021«. Od pierwszego plebiscytu w 1999 roku Caddy, obok Multivana (2001) i Amaroka (2019), jest trzecim samochodem marki Volkswagen Samochody Dostawcze, który wygrał w tej kategorii. Jury, w skład którego wchodziło 159 managerów floty z niemieckiego rynku samochodów służbowych, doceniło w tym roku zalety piątej generacji Caddy. Dziękujemy!

  Źródło: »firmenauto«, numer 07/08-2021

 • best practice: Innowacje 2020

  Wkrótce po wprowadzeniu na rynek Caddy i Caddy Cargo odniosły już spektakularne zwycięstwo: w ankiecie czytelników specjalistycznego magazynu "LOGISTRA" najnowsza generacja Caddy zaimponowała ekscytującym, wyrazistym designem, nowoczesnymi systemami wspomagania kierowcy i innowacyjnym systemem Infotainment (Innovision Cockpit) oferującym mobilne usługi online. Liczne innowacje spotkały się z wielkim uznaniem: magazyn zajmujący się praktycznym zastosowaniem pojazdów użytkowych i logistyką magazynową wyróżnił Caddy i Caddy Cargo nagrodą „Best practice: innowacje 2020 - pojazdy i flota” za ich wyjątkową wszechstronność i przydatność do codziennego użytku. Gratulacje!

  Źródło: „LOGISTRA”, numer 09-10/20

To również może Cię zainteresować:

Ikona najnowszego stanu techniki

Nieograniczona swoboda na czterech kołach

Odkryj niezwykłą wolność

To również może Cię zainteresować: