Volkswagen Samochody Dostawcze Caddy Kombi z przyczepą przed kompleksem mieszkaniowym.

Caddy Kombi

  • Cena katalogowaOd 108 980 zł netto
  • Moc silnika102-114 KM
  • Zużycie paliwa4,8 - 7,0 l
  • Liczba miejsc5

Caddy Kombi. Na wszystko, co przyniesie przyszłość

Jeśli chcesz, by Twoje nowe auto było niezawodnym kompanem nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym, Caddy Kombi jest najlepszym rozwiązaniem. Solidne 5-miejscowe auto zachwyca wszystkim, dzięki czemu Caddy jest tak popularny: wytrzymałymi materiałami, doskonałym wykonaniem i elastycznym wnętrzem. Nowością są poduszki powietrzne w drugim rzędzie siedzeń. To sprawia, że Caddy Kombi jest nie tylko wygodniejszy, ale także bardziej bezpieczny. Najnowocześniejsze systemy wspomagające kierowcę oznaczają, że jesteś w dobrych rękach podczas każdej podróży. A wysokiej jakości komputer pokładowy z personalizowanym wyświetlaczem (Active Info Display) zapewnia wszechstronny widok i niezbędne informacje i rozrywkę wraz z mobilnymi usługami online, które można uruchomić za pomocą centralnego wyświetlacza dotykowego (Innovision Cockpit1).

Solidny i komfortowy

To, co zawsze wyróżniało wnętrze Caddy Kombi, to wygoda i elastyczność. Caddy Kombi ma dodatkowo nową, imponującą koncepcję siedzeń: 3-osobowa kanapa jest podzielona na dwie części, które można bardzo łatwo złożyć lub zdemontować niezależnie od siebie. Oznacza to, że w każdej chwili możesz zrobić dodatkowe miejsce na swój ładunek. Dzięki sprytnemu systemowi przechowywania wszystkie ważne rzeczy są zawsze pod ręką. Caddy Kombi jest wytrzymały jak zawsze. Dzieje się tak z powodu solidnego, pełnego wykończenia antypoślizgowej podłogi dywanowej.

Nowoczesna komunikacja

Zgodnie z duchem czasu kokpit Caddy Kombi został całkowicie przeprojektowany i w znacznym stopniu zdigitalizowany. W centrum uwagi znajduje się opcjonalny Innovision Cockpit1, najnowocześniejsza przestrzeń informacyjno-rozrywkowa, która inteligentnie łączy funkcje komputera pokładowego z personalizowanym wyświetlaczem Active Info Display1 i systemu nawigacji Discover Pro1. Możesz wyświetlić mapę nawigacji, aktualne dane dotyczące jazdy lub bibliotekę multimediów smartfona na ekranie o wysokiej rozdzielczości 26 cm (10,25 cala) z zestawem wskaźników. Za pomocą wygodnych przycisków na kierownicy wielofunkcyjnej można przeglądać listy odtwarzania lub aktywować indywidualne systemy wspomagające kierowcę.

Ekonomiczny i komfortowy

Cztery silniki spalinowe dostępne w Caddy Kombi to najbardziej wydajne i ekonomiczne silniki TSI i TDI, jakie kiedykolwiek zostały zamontowane w pojeździe tej klasy. Dzięki intensywnym badaniom i rozwojowi ich zużycie wyznacza nowe standardy i kolejny ewolucyjny poziom w technologii benzyny i diesla. Ponadto Caddy Kombi ma ulepszoną kontrolę emisji: emisje NOx z silników TDI można znacznie zmniejszyć dzięki innowacyjnemu podwójnemu dozowaniu.

--:--

Design

Zaglądamy do wewnątrz

Duże drzwi skrzydłowe z oknem w Caddy Kombi są łatwe do otwarcia i ułatwiają załadunek zakupów, bagażu czy mebli.

Technologia & Infotainment

Technologia & Infotainment

Systemy asystujące –  poznaj systemy wspomagające kierowcę, które podejmują działania zapobiegawcze w krytycznych sytuacjach, aby można mieć pewność, że każda podróż kończy się tak przyjemnie jak się zaczyna. 

Infotaiment – cyfrowy kokpit, wielofunkcyjna kierownica nawigacja czy interfejs smartfona? Dowiedz się więcej tutaj i bądź na bieżąco z rozwojem technologicznym w Twoim samochodzie.

Układ napędowy

Z efektem podwójnego działania

Innowacyjne podwójne dozowanie obniża emisję NOx w silnikach TDI w porównaniu z poprzednim modelem. Osiąga się to poprzez ukierunkowany podwójny wtrysk AdBlue © przed dwoma katalizatorami SCR ustawionymi szeregowo. Specjalny katalizator z barierą umieszczony za układem SCR również zatrzymuje nadmierną emisję NOx.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Wyposażenie opcjonalne za dodatkową opłatą.
2.
Zostanie wprowadzone w późniejszym terminie.
3.
Niedostępne dla wszystkich silników.
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html