Volkswagen Transporter 6.1 przed drewnianym domem.

Transporter 6.1
Furgon

Cena katalogowa
Od 123 170
Moc silnika
150-204KM
Zużycie paliwa
7,0 - 10,0l
Liczba miejsc
2-6

Może przewieźć wszystko

Od ponad 70 lat stanowi rozwiązuje różne problemy transportowe. Teraz Transporter 6.1 Furgon jest jeszcze bardziej skuteczny niż dotychczas. Dzięki dużej przestrzeni ładunkowej, przestronnemu wnętrzu i nowoczesnym systemom wspomagania kierowcy sprawia, że Ty, Twój zespół i materiały wygodnie, każdego dnia dotrzecie do pracy.

Oryginał

Transporter wielu kolejnych generacji obecny jest na rynku od ponad 70 lat. Samochód ten wykorzystywany jest dla różnych celów: przewozi towary, służy rzemieślnikom, jest pojazdem serwisowym. Na początku był praktycznym rozwiązaniem problemu niedoborów w transporcie, dziś stał się wizytówką i wzorcem dla całej klasy. Przez lata jego cel pozostał niezmienny: wykonać dla Ciebie jak najlepszą pracę.

Najlepsze wykorzystanie przestrzeni

Dużo ładunku. Duży ruch. Dużo zatrzymań. Transporter 6.1 Furgon dzięki wyjątkowo niskiej krawędzi załadunku, wysokiej przestrzeni ładunkowej i wielu zróżnicowanym wariantom wspiera Cię we wszystkim, co czeka Cię w ciągu dnia pracy.

 • masa holowanej przyczepy do 2,5 tony
 • ładowność do 1,4 tony
 • miejsca na maks. trzy europalety
 • do 1940 mm1 wysokości ładunkowej
 • dwa warianty rozstawu osi i wysokości

Przemyślane sposoby załadunku

Kto chce dużo przewieźć, musi liczyć na swoją pomysłowość. My też mamy swoje pomysły na dostarczanie wyjątkowo dużych, szerokich lub cennych przedmiotów. Transporter oferuje:

 • drzwi przesuwne z prawej i lewej2 strony
 • funkcję załadunku długich przedmiotów pod siedzeniem pasażera2
 • ściana działowa
 • uchwyty mocujące

Finansowanie

Przejdź do kalkulatoraOpens an external link i sprawdź możliwości finansowania dla wybranego modelu

Design

Potrafi zabłysnąć

Wysokiej jakości wykonanie i błyszczący wygląd wyróżniają Cię w tłumie: dzięki pakietowi nadwozia, Transporter 6.1 zachwyca lusterkami zewnętrznymi, klamkami drzwi i zderzakami w kolorze karoserii.

Ładowność gotowa na duże zlecenia

Kto chce dużo zdziałać, musi mieć możliwość przewożenia dużych ładunków. Transporter 6.1 Furgon – w zależności od rozstawu osi – może pomieścić do trzech europalet.

Technologia & Infotainment

Technologia & Infotainment

Systemy asystujące –  poznaj systemy wspomagające kierowcę, które podejmują działania zapobiegawcze w krytycznych sytuacjach, aby można mieć pewność, że każda podróż kończy się tak przyjemnie jak się zaczyna. 

Infotaiment – cyfrowy kokpit, wielofunkcyjna kierownica nawigacja czy interfejs smartfona? Dowiedz się więcej tutaj i bądź na bieżąco z rozwojem technologicznym w Twoim samochodzie.

Układ napędowy

Siła razy cztery

Sama siła nie wystarczy. Opcjonalny napęd na cztery koła 4MOTION wykonuje swoją pracę niezawodnie, zawsze tam, gdzie jest potrzebny. Za pomocą elektronicznie sterowanego sprzęgła wielopłytkowego na tylnej osi, napęd na cztery koła automatycznie dostosowuje przenoszenie mocy do konkretnych warunków jazdy. Niewielka masa systemu jest podstawą optymalnego prowadzenia i wysokiej dynamiki jazdy.

Wersje wyposażenia

Wyjątkowe detale w pakiecie

W swojej pracy zwracasz uwagę na każdy szczegół? Wobec tego dobrze trafiłeś. Pakiet EDITION oferuje wiele przemyślanych dodatków, dzięki którym Twój Transporter 6.1 zyskuje jeszcze bardziej indywidualny charakter.

 • 17-calowe felgi ze stopów lekkich „Aracaju”7 w kolorze czarnym
 • czarna folia dekoracyjna8 z napisem „EDITION” na progach bocznych i z tyłu
 • błyszczące czernią dach i lusterka zewnętrzne, klamki drzwi i zderzaki w kolorze nadwozia
 • pojazdy z oknami w przedziale pasażerskim lub towarowym wyposażone w czarną folię dekoracyjną na słupkach B oraz w przyciemniane szyby
 • reflektory przeciwmgielne ze zintegrowaną funkcją doświetlania zakrętów
 • przyciemniane lampy tylne LED9

Jazda testowa

Chcesz poznać Transporter 6.1 Furgon na żywo podczas jazdy? Czekamy na Twoją propozycję terminu jazdy testowej. Dealer z Twojej okolicy zapozna Cię z Transporter 6.1 Furgon.

Dobierz finansowanie

Może zainteresują Cię również: