Der Transporter 6.1 von schräg vorne.
Transporter 6.1

Volkswagen Samochody Dostawcze prezentuje Transportera 6.1

Transporter 6.1

Volkswagen Samochody Dostawcze prezentuje Transportera 6.1

20 lutego 2019

Ikona najnowszego stanu techniki. Niezależnie od tego, czy chodzi o transport ludzi, narzędzi czy towarów - Transporter od ponad 70 lat jest doskonałym codziennym towarzyszem. Czy można udoskonalić coś, co już jest perfekcyjne? Można spróbować. Poprzez konsekwentne kontynuowanie sprawdzonych mocnych stron, a przy tym wyznaczanie nowych standardów. Rezultat to Transporter 6.1. Wytrzymały, pojemny i wszechstronny samochód użytkowy dla wszystkich, którzy na co dzień muszą wykonywać pracę najlepiej, jak potrafią. Transporter 6.1 świętował swoją premierę na największych na świecie targach maszyn budowlanych Bauma w Monachium w kwietniu 2019 roku. 

Błyskotliwa prezencja.

W przypadku samochodu użytkowego najbardziej liczy się jego funkcyjność, ale czemu nie miałby przy tym świetnie wylądać? Transporter 6.1. jest charakterystyczny dzięki nowym kołom z lekkiego metalu, reflektorom H7 i zmodyfikowanemu projektowi kratki chłodnicy. W jego wnętrzu znajdują się nowe, bardziej wytrzymałe, ciemne pokrowce, które przyciągają wzrok podobnie, jak zmodernizowany kokpit.

Transporter 6.1 z boku

Komfort na wyciągnięcie ręki

Nawet najpiękniejszy Transporter okaże się nieprzydatny, jeśli nie spełni wysokich wymagań praktyczności i wygody. Transporter 6.1 łączy w sobie wszystkie funkcjonalne i wizualne cechy przydatne w wielu branżach. We wnętrzu znajdują się liczne schowki, funkcja podpięcia długich przedmiotów oraz zamykany schowek pod opcjonalnym podwójnym siedzeniem pasażera. Szczególnie praktyczna jest opcjonalna blokada przestrzeni ładunkowej, która umożliwi Ci oddzielenie jej od kabiny.

Elektromechaniczny układ kierowniczy oferuje aktywne wsparcie w niemal wszystkich sytuacjach drogowych i stanowi podstawę dla najnowocześniejszych systemów wspomagania kierowcy, takich jak wspomaganie przeciwsterowania lub asystent bocznego wiatru. Ponadto Transporter 6.1 został fabrycznie wyposażony  w zoptymalizowane, ergonomiczne stanowisko pracy kierowcy z bezstopniową regulacją kierownicy, tak by móc cieszyć się dniem i być zrelaksowanym także podczas pracy za kierownicą.