Volkswagen App łączy Twój smartfon z Twoim Samochodem Dostawczym Volkswagen.

We Connect
We Connect Bądź w łączności ze swoim pojazdem przez cały czas.

Wygodniej niż kiedykolwiek: nowa cyfrowa mobilność

Dla Ciebie, jako prywatnego konsumenta, We Connect1 stanowi pierwszy krok na drodze do nowej cyfrowej mobilności. Dzięki wbudowanej na stałe karcie SIM Twój Samochód Dostawczy Volkswagen jest gotowy do pracy w trybie online od samego początku. Jednocześnie możesz połączyć smartfona ze swoim Samochodem Dostawczym Volkswagen za pośrednictwem aplikacji We Connect i uzyskać dostęp do szerokiej gamy przydatnych funkcji pojazdu i usług, które ułatwią Twoje codzienne życie.

Podłącz się teraz: dzięki usługom cyfrowym We Connect

Spraw by Twoje życie stało się łatwiejsze

Spersonalizuj swój Samochód Dostawczy Volkswagen. Wygodnie steruj niezależnym systemem ogrzewania i innymi praktycznymi funkcjami pojazdu dzięki aplikacji We Connect lub korzystaj z ulepszonego sterowania głosowego. Zupełnie proste. Z aplikacją We Connect.

Personalizacja

Niezależny system ogrzewania online

Zdalne sterowanie wentylacją

Sterowanie głosowe online

Klakson i kierunkowskazy

Sklep In-Car Shop i aplikacje In-Car – tak łatwo, jak w Twoim smartfonie

Jako klient We Connect możesz kupować i pobierać przydatne funkcje i usługi bezpośrednio w sklepie In-Car Shop w swoim systemie Infotainment. Tak jak masz w zwyczaju robić to w swoim smartfonie. Poznaj aplikacje In-Car i inne funkcje z możliwością włączania wstecznego, aby Twój Volkswagen mógł sprostać rosnącym wymaganiom cyfrowym. Możesz z łatwością przedłużyć licencję We Connect Plus dla Twojego pojazdu w sklepie In-Car Shop i korzystać z pełnej oferty mobilnych usług online od We Connect przez dodatkowy rok lub dwa lata.

Wyższy poziom dla Twojego pojazdu

Poziom wyżej dla Ciebie i Twojego Volkswagena. Dzięki We Upgrade możesz dodawać nowe usługi. Tutaj dowiesz się, które są dostępne i jak to działa.

Wystarczy jedno spojrzenie

Jakie techniczne warunki wstępne są wymagane i jakie usługi są dostępne? Co oznacza We Connect Plus i które usługi są dostępne dla mnie bezpłatnie? Tutaj znajdziesz przegląd wszystkich usług.

Aplikacja We Connect

Poznaj wszystkie korzyści We Connect w aplikacji. Po prostu pobierz aplikację We Connect dla systemu operacyjnego swojego smartfona i połącz ze swoim Samochodem Dostawczym Volkswagen.

Aplikacja We Connect w App StoreOpens an external link

Aplikacja We Connect w sklepie PlayOpens an external link

Kod QR w aplikacji We Connect w App Store.
Apple App Store
Kod QR w aplikacji We Connect w sklepie Play.
Google Play Store

Połącz swój pojazd z przyszłością

Zarejestruj się i aktywuj We Connect w swoim pojeździe. Już teraz możesz korzystać z usług cyfrowych oferowanych przez Volkswagen Samochody Dostawcze. 

Pytania i odpowiedzi: nasze FAQ

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Dwie kobiety patrzą na ekran smartfona.

Zadzwoń do nas. Możesz skontaktować się z nami pod numerem telefonu 00 800 121 6777 (numer bezpłatny we wszystkich niemieckich sieciach). Jesteśmy dostępni przez całą dobę.

Jeśli Twój operator nie obsługuje tego numeru, skontaktuj się z nami pod numerem 61 271 49 87. Koszty są oparte na stawkach oferowanych przez Twojego operatora usług telekomunikacyjnych. W przypadku telefonowania z zagranicy mogą zostać naliczone opłaty roamingowe.

Możesz również wysłać do nas wiadomość e-mail: weconnect-support@volkswagen.de

Zwiastun tej strony

Wygodniej niż kiedykolwiek: nowa cyfrowa mobilność

Podstawowe inteligentne funkcje jako wyposażenie opcjonalne dla każdego nowego Samochodu Dostawczego Volkswagen, bezpłatne usługi We Connect i liczne dodatkowe funkcje We Connect Plus: opracowaliśmy trzy wygodne pakiety, abyś mógł wkroczyć w świat mobilności cyfrowej w sposób jak najłatwiejszy i najwygodniejszy. Który jest najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb?

Może zainteresują Cię również:

Sprawne funkcjonowanie floty pojazdów: usługa We Connect Fleet dostępna dla klientów

Jeszcze bardziej innowacyjny i scyfryzowany: w zmodernizowanej fabryce Volkswagen Samochody Dostawcze w Hanowerze rozpoczęto seryjną produkcję Nowego Multivana

Nowy Multivan gotowy do zamówień w konfiguratorze

Może zainteresują Cię również:

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Aby korzystać z We Connect, należy posiadać konto użytkownika Volkswagen ID i zalogować się w We Connect za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Ponadto z firmą Volkswagen AG należy zawrzeć online odrębną umowę dotyczącą usługi We Connect lub We Connect Plus. W przypadku We Connect Plus po przekazaniu pojazdu masz 90 dni na zarejestrowanie go na stronie https://www.myvolkswagen.net/ lub za pośrednictwem aplikacji Volkswagen We Connect (dostępnej w App Store i sklepie Google Play), aby móc korzystać z usług przez cały uzgodniony bezpłatny okres. Korzystanie z mobilnych usług online We Connect jest możliwe dzięki zintegrowanemu połączeniu internetowemu. Koszty przesyłania danych na terenie Europy w ramach zasięgu sieci ponosi spółka Volkswagen AG. Nie dotyczy to usług „Streaming & Internet” oraz poszczególnych aplikacji In-Car. W celu korzystania z usług „Streaming & Internet”, poszczególnych aplikacji In-Car oraz punktu dostępu Wi-Fi istnieje możliwość zakupu płatnych pakietów danych od partnerskiego operatora telefonii komórkowej Cubic Telecom i korzystania z nich na obszarze działania sieci wielu krajów europejskich. Informacje dotyczące warunków, cen i obsługiwanych krajów znajdują się na stronie vw.cubictelecom.com. Jako rozwiązanie alternatywne kierowca może korzystać z radia internetowego i przesyłania strumieniowego za pośrednictwem urządzenia mobilnego (np. smartfona), które jest w stanie pełnić funkcję mobilnego punktu dostępu Wi-Fi. W takim przypadku usługi Car-Net są dostępne wyłącznie w połączeniu z ważną umową na świadczenie usług telefonii komórkowej z odpowiednim operatorem bądź wraz z umową na bezprzewodowy dostęp do Internetu wyłącznie w tym celu, i jedynie na obszarach, gdzie zasięg sieci umożliwia taki dostęp. W zależności od wykupionej taryfy na usługi telefonii komórkowej wymiana danych przez Internet może się wiązać z dodatkowymi opłatami (np. opłaty roamingowe), szczególnie w przypadku korzystania z usługi poza granicami kraju. Aby móc korzystać z aplikacji We Connect, potrzebny jest smartfon z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android i karta SIM z opcją przekazu danych. Należy również mieć zawartą umowę na świadczenie usług telefonii komórkowej lub oddzielnie podpisaną umowę ze swoim operatorem telefonii komórkowej. Dostępność poszczególnych usług We Connect i We Connect Plus opisanych w pakietach może być różna w zależności od kraju, pojazdu lub wyposażenia. Usługi te są dostępne przez okres trwania zawartej umowy i mogą podlegać zmianom lub nawet zostać zakończone w okresie obowiązywania umowy. Odwiedź stronę connect.volkswagen-we.com lub skontaktuj się z dealerem Volkswagen w celu uzyskania dodatkowych informacji. W celu uzyskania informacji dotyczących warunków planów taryfowych telefonii komórkowej skontaktuj się ze swoim dostawcą usług sieciowych.
  • Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
  • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html