Kobieta i mężczyzna stoją ramię w ramię przed Volkswagenem.

Upgrades – wyższy poziom został odblokowany
Skorzystaj z Upgrades i zrób sobie przyjemność: jako główny użytkownik VW Connect możesz wyświetlać i instalować dostępne funkcje Upgrades w sklepie In-Car Shop w swoim systemie Infotainment. Można w bardzo prosty sposób wyposażyć Twój Samochód Dostawczy Volkswagen w nowe funkcje – oczywiście w pełni dostosowane do Twoich potrzeb.

Upgrades

Upgrades umożliwia wsteczne i elastyczne wyposażenie Twojego Volkswagena w dodatkowe funkcje. Do zakupu i korzystania z pozycji Upgrades będą potrzebne: konto użytkownika Volkswagen ID, ważna umowa VW Connect i uwierzytelnienie Ciebie jako głównego użytkownika, co oznacza połączenie Twojego konta użytkownika z danym pojazdem. Ponadto pojazd musi mieć niezbędne funkcje techniczne i wyposażenie sprzętowe dla funkcji Upgrades. Główny użytkownik może wyświetlać dostępne funkcje Upgrades dla danego pojazdu w sklepie In-Car Shop w systemie Infotainment. Dla produktów podlegających opłacie metodę płatności można zapisać w sklepie internetowym VW ConnectOpens an external link; w sklepie In-Car Shop można płacić przelewem bankowym. Po zakupie i aktywowaniu funkcje Upgrades pozostają w pojeździe, mogą być używane przez wszystkich kierowców i nie mogą być przenoszone do innych pojazdów.

Twój Samochód Dostawczy Volkswagen uczy się przez cały czas: Funkcje Upgrades dla pojazdów przygotowanych do VW Connect

Rzut oka na system nawigacyjny w Samochodzie Dostawczym Volkswagen.

Nawigacja: wiesz, gdzie jechać

Potrzebujesz lepszej orientacji? W takim razie uruchom funkcje nawigacji dla swojego systemu Infotainment „Ready 2 Discover” i wzbogać swój pojazd o intuicyjną nawigację. Po aktywacji uzyskasz zintegrowany, intuicyjny system nawigacyjny z widokiem mapy Europy 2D i z dostępem do przydatnych lokalizacji (POI). Funkcje te są stale dostępne w pojeździe po aktywacji i nie są powiązane z połączeniem internetowym lub umową VW Connect. Oprócz tych praktycznych funkcji offline masz dostęp do dodatkowych przydatnych usług online w powiązaniu z licencją VW Connect Plus. Jako główny użytkownik będziesz informowany o zmianach i zagrożeniach na swojej trasie niemal w czasie rzeczywistym dzięki „Informacjom drogowym online”, a usługa „Obliczanie drogi przejazdu online” zapewni zoptymalizowane i predykcyjne wskazówki dotyczące trasy. Dzięki funkcji „Aktualizacja map online” Twoja mapa jest aktualizowana automatycznie w regularnych odstępach czasu, gdy tylko Twój pojazd ma dostęp do Internetu oraz po wybraniu ustawienia „Udostępniaj moje położenie” w systemie Infotainment.

Sterowanie głosowe jest włączane na wyświetlaczu w Twoim Volkswagenie.

Sterowanie głosowe1: „Cześć, Volkswagen

Twój Samochód Dostawczy Volkswagen doskonale Cię rozumie. Wystarczy powiedzieć „Cześć, Volkswagen”, aby rozpocząć naturalny dialog umożliwiający bezpieczne i wygodne sterowanie wybranymi funkcjami dotyczącymi połączeń telefonicznych, mediów i nawigacji. W tym celu włącz sterowanie głosowe dla swojego systemu nawigacyjnego „Ready 2 Discover” lub „Discover Media” i steruj głosowo licznymi funkcjami w swoim pojeździe. W zależności od modelu i wyposażenia pojazdu, wieloma wybranymi funkcjami można sterować przy użyciu poleceń głosowych. Od tej pory możesz całkowicie skupić uwagę na drodze i jeszcze bardziej cieszyć się podróżami swoim samochodem.

Mężczyzna siedzi na przednim siedzeniu pasażera i korzysta z usług We Connect.

App-Connect: przenieś swoje aplikacje do samochodu

Czy możesz jeszcze wyobrazić sobie życie bez smartfonów? Pewnie nie – przecież oferują teraz aplikacje na niemal każdą sytuację. Dzięki App-Connect możesz również korzystać z tej praktycznej pomocy za kierownicą swojego Samochodu Dostawczego Volkswagen, w którym można łatwo wyświetlać i sterować wybranymi aplikacjami2 za pomocą radia lub systemu nawigacyjnego.

Car-Net lub VW Connect: App-Connect można używać w odniesieniu do trzech innowacyjnych technologii – MirrorLink®, CarPlay™ i Android Auto™. CarPlay™ w VW Connect umożliwia teraz także bezpośrednie połączenie z Twoim smartfonem w systemach nawigacyjnych „Discover Media” i „Discover Pro”.

Crafter / T 6.1 / Nowy Multivan

<b>Crafter / T 6.1 / Nowy Multivan</b>

Usługa

Aktywacja

Ready 2 Discover

Discover Media

Discover Pro

Uwagi

Nawigacja

Upgrades

Opcja zostanie wprowadzona w późniejszym czasie

Nawigacja

Caddy 5

<b>Caddy 5</b>

Usługa

Aktywacja

Ready 2 Discover

Discover Media

Discover Pro

Uwagi

Sterowanie głosowe

Upgrades

App-Connect

Upgrades

Nawigacja

Upgrades

Opcja zostanie wprowadzona w późniejszym czasie

Sterowanie głosowe

App-Connect

Nawigacja

Zwiastun tej strony

Wyższy poziom dla Twojego pojazdu

Poziom wyżej dla Ciebie i Twojego Volkswagena. Dzięki Upgrades możesz dodawać nowe usługi. Tutaj dowiesz się, które są dostępne i jak to działa.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Sterowanie głosowe (online) jest aktualnie dostępne w następujących językach: niemieckim, angielskim (Wielka Brytania i Stany Zjednoczone), francuskim, hiszpańskim, czeskim i włoskim.  
2.
Aby uniknąć rozpraszania uwagi, podczas jazdy można uruchamiać tylko certyfikowane aplikacje. W związku z tym pamiętaj, że niektóre aplikacje nie są dostępne dla każdej z tych trzech opcji, a dostępność danej technologii może być różna w poszczególnych krajach.
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html 
*5 letnim pakietem przeglądów serwisowych w standardzie objęte są tylko samochody z ceną z roku produkcji 2024, wyprodukowane w 2024 roku, limit przebiegu 50 000 km z możliwością rozszerzenia pakietu za dodatkową opłatą. Możliwe rozszerzenia limitu do 100 000 km za dopłatą 5000 zł netto (6150 zł brutto); 150 000 km za dopłatą 9000 zł netto (11 070 zł brutto); 200 000 km za dopłatą 13 000 zł netto (15 990 zł brutto); 250 000 km za dopłatą 19 000 zł netto (23 370 zł brutto). Podane ceny obowiązują dla wszystkich modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze, z wyłączeniem modelu ID. Buzz. Oferta dla modelu ID. Buzz to 3 letni pakiet przeglądów z limitem 90 000 km w standardzie. Możliwe rozszerzenie pakietu do 5 lat z limitem 150 000 km za dopłatą 1500 zł netto (1845 zł brutto).
*Warunki rabatowe na modele elektryczne marki Volkswagen Samochody Dostawcze: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/oferta-dla-samochodow-elektrycznych.html