Volkswagen California 6.1 na Caravans Salon Poland 2020
Volkswagen California 6.1 na Caravans Salon Poland 2020
Volkswagen California 6.1 na Caravans Salon Poland 2020
Volkswagen California 6.1 na Caravans Salon Poland 2020
Aktualności

Volkswagen California 6.1 na Caravans Salon Poland 2020

Aktualności

Volkswagen California 6.1 na Caravans Salon Poland 2020

09.10.2020
09.10.2020

Odbywający się w dniach od 2 do 4 października w Poznaniu Caravans Salon Poland, to jedno z największych wydarzeń związanych z turystyką caravaningową w naszym kraju. Podczas trzech dni imprezy, swoją ofertę pokazują najwięksi producenci i dystrybutorzy pojazdów turystycznych w Polsce. Nie zabrakło tam oczywiście marki Volkswagen Samochody Dostawcze, która wspólnie z magazynem Polski Caravaning przedstawia model Volkswagen California 6.1 w wersji Beach.

Podczas targów Caravans Salon Poland co roku wystawiane są najnowsze modele kamperów, przyczep kempingowych, czy namiotów. Odbywają się też spotkania z obieżyświatami, miłośnikami kempingu, czy autorami książek podróżniczych. Jednym z wystawców, a jednocześnie patronów medialnych wydarzenia jest magazyn Polski Caravaning, na którego stoisku w tej edycji targów pojawi się najnowszy kamper Volkswagena – California 6.1 Beach.

„Marka Volkswagen Samochody Dostawcze jest dla nas bardzo ważnym partnerem. Charakterystyczny znaczek „VW” jest pewnikiem przyciągnięcia uwagi wielu zwiedzających. To samochody-legendy, które istnieją
w świadomości osób nawet niezwiązanych bliżej z caravaningiem. Nasi Czytelnicy doceniają jakość tych pojazdów, ich wygląd i możliwość wyróżnienia się na tle konkurencji. Warto również zaznaczyć, że Volkswagen na przestrzeni lat wyrósł na bardzo poważnego „gracza” w świecie caravaningu. Jako pierwszy duży producent motoryzacyjny wykorzystał szansę, rozpoczął promocję i zyskał w bardzo krótkim czasie. Za takie podejście należą się od nas szczere brawa” – podkreśla Bartłomiej Ryś, dziennikarz magazynu i portalu internetowego Polski Caravaning.

Biało-zielony Volkswagen California 6.1 Beach pokazywany na targach Caravans Salon Poland 2020 wyposażony jest we wszystkie elementy niezbędne na kempingu. Na jego pokładzie znajdziemy m.in. cztery miejsca sypialne, z czego dwa pod unoszonym, aluminiowym dachem, rozkładaną na zewnątrz markizę przeciwsłoneczną, składany stolik turystyczny umieszczony w drzwiach przesuwnych wraz z dwoma turystycznymi krzesłami umieszczonymi w tylnej klapie, obrotowe fotele kierowcy i pasażera, mini-kuchenkę oraz chłodziarkę. Samochód napędzany jest wysokoprężnym silnikiem 2.0 TDI o mocy 110 kW z automatyczną, siedmiobiegową skrzynią DSG. Ten nowoczesny, rodzinny kamper wyposażono w szereg systemów zwiększających bezpieczeństwo i komfort prowadzenia pojazdu. Są to m.in. asystent bocznego wiatru Cross Wind Assist, asystent ułatwiający ruszanie z miejsca na wzniesieniach Hill hold control, moduł elektryczny dla samochodu kempingowego, nawigacja „Discovery Media Pro” z możliwością połączenia z internetem i streamingu muzycznego, czy w pełni cyfrowy kokpit – Digital Cockpit.

Volkswagen California 6.1 Beach robi wyjątkowe wrażenie na podróżnikach” – podkreśla Mikołaj Matuszewski, kierownik komunikacji marketingowej i PR marki Volkswagen Samochody Dostawcze. „Ten nowoczesny kamper to wolność w czystej postaci. Dzięki wygodnemu wyposażeniu wnętrza oraz przemyślanym detalom, każda podróż nim zamienia się w niezapomnianą przygodę. Można cieszyć się niezależnością, podróżując nim tam dokąd się zechce i kiedy się zechce – nie tylko na urlopie, ale też popołudniami lub w weekendy. Pamiętajmy, że caravaning trwa cały rok!”

Volkswagen Samochody Dostawcze przygotował dla klientów specjalną ofertę na kampery. Z jej szczegółami zapoznać się można w najbliższym salonie dealerskim marki.

Caravans Salon Poland 2020 potrwa na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich od 2 do 4 października br., a California 6.1 Beach pokazywana jest na stoisku magazynu Polski Caravaning w pawilonie 3A. Przypomnijmy, że w roku ubiegłym, również we współpracy z tym wydawnictwem, Volkswagen Samochody Dostawcze pokazywał na targach większy model kampera – Volkswagena Grand Californię. Pomimo ograniczeń i sytuacji związanych z pandemią Covid-19, organizatorzy spodziewają się, że w ciągu trzech dni Salon odwiedzi ok. 6000 gości.

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68
  • Safari od wersji 11
  • Firefox od wersji 61
  • Edge od wersji 42
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,
Zespół Volkswagen Samochody Dostawcze