Multivany T3
Multivany T3
Multivany T3
Multivany T3
Aktualności

Nowe dostawcze Volkswageny z 5-letnią gwarancją producenta

Aktualności

Nowe dostawcze Volkswageny z 5-letnią gwarancją producenta

18.09.2020
18.09.2020

Dobiega końca produkcja niezwodnego, dostawczego Volkswagena – produkowanego w Polsce modelu Caddy 4. Ostatnie egzemplarze zjeżdżają w tym tygodniu z linii produkcyjnej poznańskiej fabryki Volkswagena. To doskonały moment, aby stać się posiadaczem nowego Caddy 4 w specjalnej ofercie Legend Edition. Samochód ten stał się już legendą i wzorcem dla uniwersalnych pojazdów, które w zależności od wersji mogą być dostawcze, rodzinne, a nawet turystyczne i które od wielu lat cieszą się uznaniem kierowców na całym świecie. Ale to nie koniec jesiennych promocji marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Na klientów czekają produkowane w fabryce w Białężycach k. Wrześni Craftery LT Edition, nawiązujące nazwą do popularnego modelu Volkswagen LT.

„To wyjątkowa okazja dla osób poszukujących sprawdzonych samochodów dostawczych. Oferta dotyczy aut wyprodukowanych w 2020 roku, a pojazdy są dostępne od ręki. Dodatkowo, tylko teraz, oferujemy na nie bardzo atrakcyjne ceny, a nowe pojazdy objęte są 5-letnią gwarancją” – mówi Mikołaj Matuszewski, kierownik komunikacji marketingowej i PR marki Volkswagen Samochody Dostawcze. „Komfort użytkowania, jakość i bezawaryjność są symbolami marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Teraz, wraz z 5-letnią fabryczną gwarancją, możemy zaoferować naszym klientom jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa.”

Decydujący się na zakup Caddy Legend Edition i Craftera LT Edition klienci, mogą skorzystać nie tylko z wydłużonej do 5 lat gwarancji, ale również z atrakcyjnych rabatów i specjalnej oferty finansowania. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze przygotowała atrakcyjną ofertę leasingu, który charakteryzuje się niską ratą i oprócz finansowania pojazdu zawiera pokrycie kosztów przeglądów i napraw samochodu. Innym narzędziem finansowym, którym można sfinansować zakup Caddy Legend Edition oraz Crafter LT Edition dostępnym w ofercie Volkswagena Samochody Dostawcze, jest leasing z rynkową wartością końcową Profit Lease. W leasingu Profit Lease koszt miesięcznych rat zależy od długości użytkowania i całkowitego przebiegu w kilometrach zadeklarowanego przy zawieraniu umowy. To klient decyduje, czy po upływie okresu użytkowania wykupuje auto, czy oddaje je do salonu i wybierze nowy model w ramach umowy leasingu.

Więcej informacji na temat aktualnej oferty można znaleźć na stronie www.vwdostawcze.pl  oraz w najbliższym salonie sprzedaży marki Volkswagen Samochody Dostawcze.

Caddy Legend Edition

Caddy Legend Edition

Crafter LT Edition

Crafter LT Edition

Twoja przeglądarka jest nieaktualna!

Twoja przeglądarka wydaje się być nieaktualna przez to nasza strona może nie wyświetlać się dobrze u Ciebie.

Zalecane przeglądarki:

  • Chrome od wersji 68
  • Safari od wersji 11
  • Firefox od wersji 61
  • Edge od wersji 42
  • Opera od wersji 55
  • Samsung IE od wersji 7.2

Zalecamy aktualizację przeglądarki internetowej!

Dziękujemy za wizytę,
Zespół Volkswagen Samochody Dostawcze