Wirtualne stosiko targowe Volkswagen Samochody Dostawcze
Wirtualne stosiko targowe Volkswagen Samochody Dostawcze
Wirtualne stosiko targowe Volkswagen Samochody Dostawcze
Wirtualne stosiko targowe Volkswagen Samochody Dostawcze
Aktualności

Volkswagen Samochody Dostawcze prezentuje najnowsze modele na internetowym stoisku targowym

Aktualności

Volkswagen Samochody Dostawcze prezentuje najnowsze modele na internetowym stoisku targowym

24.09.2020

Pomimo tego, że tegoroczne targi samochodów dostawczych IAA w Hanowerze zostały odwołane, i tak odwiedzić można przygotowane z tej okazji stoisko marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Począwszy od 23 września, z myślą o klientach, fanach marki i wszystkich zainteresowanych osobach, Volkswagen Samochody Dostawcze uruchomił możliwość internetowego i interaktywnego zwiedzania targowego stoiska marki. By znaleźć się wśród najnowszych modeli dostawczych Volkswagenów wystarczy kliknąć:
http://bit.ly/VWN_virtuelle_nfz_messe_startOpens an external link

Spacerując po stoisku marki Volkswagen Samochody Dostawcze, przyglądając się ze wszystkich stron nowemu Caddy 5 i pozostałym modelom marki, prowadząc pouczające rozmowy i poznając szczegóły techniczne, zyskać można ogromną wiedzę. To, co wcześniej kojarzyło się z wizytą na wystawie, w 2020 roku po raz pierwszy jest możliwe przez kliknięcie myszką. Wszystkie pojazdy pokazywane na targach IAA i na samym stoisku targowym, zostały odtworzone cyfrowo i można je oglądać w układzie 360°. Przez to wywołują ogromne wrażenie wśród zwiedzających i dają im poczucie obecności na targowej imprezie.

„Dla wszystkich, którzy tak jak my z niecierpliwością czekali na targi i którzy nie mogli się na nie wybrać, wymyśliliśmy alternatywę - szybko zdigitalizowaliśmy nasze stoisko targowe”- mówi Heinz-Jürgen Löw, członek zarządu Volkswagen Samochody Dostawcze ds. marketingu i sprzedaży. „Na wirtualnym stoisku marki znaleźć można szeroki wachlarz prezentacji produktów i poszczególnych modeli, m.in. filmy z komentarzami naszych ekspertów na temat nowości produktowych, trójwymiarowe modele pojazdów oraz pokaz usług We Connect. Oczywiście nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji i na wszelkie pytania odpowiadać będą w kanałach cyfrowych. Porady można uzyskać również za pośrednictwem połączeń video na żywo” – dodaje Heinz-Jürgen Löw.

Stoisko koncentruje się na głównych, nowych produktach marki Volkswagen Samochody Dostawcze z roku 2020: „Pokażemy Państwu wszystkie wersje nowego Caddy 5 - od Cargo po Style. Model ten charakteryzuje się nowoczesnym designem z w pełni cyfrowym kokpitem Innovision Cockpit oraz z gamą usług We Connect. Caddy zachwyca również wieloma dodatkami, takimi jak duży panoramiczny dach i pojedyncze fotele w trzecim rzędzie siedzeń, które można łatwo zdemontować. W Caddy Cargo pojawiły się nowe funkcje: pełne tylne drzwi skrzydłowe (opcja), szersze drzwi przesuwne (wystarczająco szerokie w Caddy Maxi, by załadować Euro paletę) oraz na nowo zaprojektowane miejsce kierowcy z ergonomicznymi fotelami AGR. Wszystko, czego można oczekiwać od prawdziwego pojazdu użytkowego" – podsumowuje Heinz-Jürgen Löw. Na stoisku zobaczyć można po raz pierwszy nowego Caddy jako pojazd - chłodnię lub jako wóz serwisowy z wyposażeniem warsztatowym. Volkswagen Samochody Dostawcze pokaże też nowe, ekscytujące rozwiązania producenta nadwozi dla odelu e‑Crafter: wywrotkę, pick-upa oraz w pełni elektryczny ambulans medyczny. Ofertę dopełnią warianty modelu T6.1 - Transporter, Multivan i wersja do indywidualnej zabudowy.

Użytkownicy mogą wziąć udział w zwiedzaniu stoiska targowego z przewodnikiem, ale mogą też zwiedzać je na swój własny, indywidualny sposób. Całość jest interaktywna: eksponaty można odwracać, dokładać im różne dodatki, a w przypadku nowego Caddy zmieniać kolory jego nadwozia i wyposażać go w różne felgi.

Może zainteresują Cię również:

Nowe dostawcze Volkswageny z 5-letnią gwarancją producenta

30 lat Volkswagena Transportera T4

35 lat Multivana T3, samochodu łączącego cechy minivana, kampera i auta codziennego użytku

Może zainteresują Cię również: