Aktualności

Elegancja utrzymana w ciemnych odcieniach - specjalna edycja modelu Caddy: „Dark Label”

Aktualności

Elegancja utrzymana w ciemnych odcieniach - specjalna edycja modelu Caddy: „Dark Label”

15.07.2022

Volkswagen Samochody Dostawcze poszerza swą ofertę modelową o atrakcyjną, specjalną edycję Volkswagena Caddy – „Dark Label”. Elegancka, wzbogacona stylistycznie wersja dostępna będzie w sieci salonów marki już w sierpniu tego roku.

Edycja specjalna Caddy „Dark Label”, bazująca na specyfikacji linii wyposażeniowej „Life”, wyróżnia się wieloma czarnymi elementami stylistycznymi, a także wysokiej jakości wnętrzem. Już na pierwszy rzut oka widać czarne relingi dachowe, błyszczące czarno-srebrne 17-calowe felgi „Colombo” oraz stylizowane naklejki z nazwą modelu. Obudowy lusterek zewnętrznych są lakierowane na czarno, klamki drzwi utrzymane są w kolorze nadwozia, a prowadnica bocznych drzwi przesuwnych także jest czarna. W pakiecie wyposażenia znajduje się panoramiczny szklany dach, reflektory przednie LED ze światłami do jazdy w dzień, tylne światła LED oraz system bezkluczykowy.

Model ten, dostępny tylko w czterech stonowanych wersjach lakieru zewnętrznego, elegancko wyróżnia się na tle pozostałych wersji modelowych w gamie Caddy. Cztery kolory lakieru zewnętrznego do wyboru to: czarny - Deep Black Perl, szary - Indium Grey Metallic, niebieski - Starlight Blue Metallic oraz szary - Pure Grey.

Volkswagena Caddy „Dark Label” można zamówić z krótkim lub z długim rozstawem osi. Wersja dostępna jest z pełną gamą silników benzynowych i TDI Caddy oraz w dwóch wersjach napędu – zarówno z napędem na przednią oś, jak i z napędem na cztery koła.

Edycja specjalna „Dark Label” w polskiej sieci salonów marki Volkswagen Samochody Dostawcze dostępna będzie już w sierpniu tego roku.

Może zainteresują Cię również:

Pick-up udoskonalony w każdym calu: światowa premiera nowego Amaroka marki Volkswagen Samochody Dostawcze

Ruszyła przedsprzedaż: można już zamawiać modele ID. Buzz i ID. Buzz Cargo

Volkswagen ID. Buzz zdobywcą tytułu „Electric Car of the Year” w konkursie Top Gear Electric Awards 2022

Może zainteresują Cię również:

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

  • Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %). Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
  • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html