Rata Autonajmu już od
2282zł bez VAT1
Rata CarePort Leasing już od
3121zł bez VAT1

Od mikrobusa do shuttle busa

Jego nazwę wspominamy zazwyczaj wtedy, gdy mówimy o profesjonalnych przewozach osób: Caravelle 6.1. W ciągu ostatnich 30 lat model ten stał się niemalże synonimem idealnego shuttle busa. Jego kluczowe kompetencje? Komfort i elastyczność. Jego umiejętności? Inteligentne usługi cyfrowe i nowoczesny system Infotainment. A po pracy? Od czasu do czasu przekształca się z pojazdu dla członków zarządu w rodzinnego minibusa.

Wersje wyposażenia

Robi wyjątkowe wrażenie

Pomieści wielu pasażerów – oraz ich życzenia

Twoi pasażerowie są różni i różne są ich wymagania. Cztery walizki na weekendowy wyjazd? Spontaniczne zastępstwo dla całkowicie przepełnionego hotelu przy targach? Bez względu na to, jak zaskakujące będą wymagania: Caravelle 6.1 nie da się przez nie wytrącić z równowagi. Wszystkie trzy linie wyposażenia są dostępne z dwoma rozstawami osi i z róznorodnymi pakietami foteli. Modułowy system mocowania foteli z 3-miejscową składaną kanapą, pozwala w dowolnym momencie stworzyć dodatkową przestrzeń bagażową. Oparcia można natomiast składać do przodu, tworząc płaską powierzchnię.

Przemyślany w każdym szczególe

Wszystkie kategorie

Dobierz finansowanie

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2021 i 2022 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.
2.
Wyposażenie dodatkowe dostępne za dopłatą.
3.
Standardowe wyposażenie Caravelle 6.1 Highline. Dodatkowe wyposażenie  Caravelle 6.1 Trendline i Caravelle 6.1 Comfortline dostępne za dopłatą.
4.
Wyposażenie dodatkowe Caravelle 6.1 Comfortline i Caravelle 6.1 Highline dostępne za dopłatą.
5.
Wyposażenie dodatkowe dostępne za dopłatą w systemie radiowym „Composition Audio”. Standardowe wyposażenie dla wszystkich wyższych systemów audio-informacyjnych.
6.
Aby korzystać z usług We Connect, musisz posiadać konto użytkownika Volkswagen ID i zalogować się do We Connect za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Ponadto oddzielna umowa We Connect lub umowa We Connect Plus muszą zostać zawarte online z Volkswagen AG. W przypadku We Connect Plus masz 90 dni od przekazania pojazdu na zarejestrowanie pojazdu na portalu.volkswagen-we.com i korzystanie z usług przez cały okres uzgodnionego bezpłatnego okresu. Mobilne usługi online firmy Connect dostarczane są za pośrednictwem zintegrowanego połączenia internetowego. Związane z tym koszty danych poniesione w Europie ponosi Volkswagen AG w ramach zasięgu sieci, z wyjątkiem usług „Streaming i Internet”. Za korzystanie z usług „Streaming i Internet” oraz hotspotu WLAN pakiety danych podlegające opłacie można uzyskać od zewnętrznego partnera mobilnego „Cubic Telecom” i wykorzystywać je w obszarze zasięgu sieci w wielu krajach europejskich. Ceny i obsługiwane kraje znajdują się na stronie vw.cubictelecom.com. Alternatywnie możliwe jest korzystanie z radia internetowego, radia hybrydowego i strumieniowego przesyłania multimediów za pośrednictwem urządzenia mobilnego (np. smartfona) z możliwością działania jako mobilny hotspot WLAN. W takim przypadku odpowiednie usługi są dostępne tylko z istniejącą lub osobną umową na telefon komórkowy między tobą a twoim dostawcą telefonii komórkowej i tylko w zasięgu odpowiedniej sieci telefonii komórkowej. Odbieranie pakietów danych z Internetu może powodować dodatkowe koszty (np. Opłaty roamingowe), w zależności od taryfy twojego telefonu komórkowego, a zwłaszcza podczas prowadzenia działalności za granicą. Aby korzystać z bezpłatnej aplikacji We Connect, potrzebujesz smartfona z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM z opcją danych z istniejącą lub osobno zawartą umową na telefon komórkowy między tobą a twoim dostawcą telefonii komórkowej. We Connect i We Connect Plus mogą się różnić w zależności od kraju. Usługi są dostępne przez uzgodniony okres obowiązywania umowy i mogą ulec zmianie lub zostać przerwane w trakcie obowiązywania umowy. Więcej informacji jest dostępnych na stronie portal.volkswagen-we.com i u Twojego Volkswagena lub partnera Volkswagen. Skontaktuj się z dostawcą usług bezprzewodowych, aby uzyskać warunki taryfy bezprzewodowej.
  • Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %). Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
  • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html