Rata Autonajmu już od
1841,70zł bez VAT1
Rata CarePort Leasing 101,9% już od
2838zł bez VAT1
Atrakcyjny pakiet przeglądów już od
2 490zł bez VAT
Promocyjne stawki ubezpieczeń już od
1,90%

Od mikrobusa do shuttle busa

Jego nazwę wspominamy zazwyczaj wtedy, gdy mówimy o profesjonalnych przewozach osób: Caravelle 6.1. W ciągu ostatnich 30 lat model ten stał się niemalże synonimem idealnego shuttle busa. Jego kluczowe kompetencje? Komfort i elastyczność. Jego umiejętności? Inteligentne usługi cyfrowe i nowoczesny system Infotainment. A po pracy? Od czasu do czasu przekształca się z pojazdu dla członków zarządu w rodzinnego minibusa.

Wersje wyposażenia

Robi wyjątkowe wrażenie

Pomieści wielu pasażerów – oraz ich życzenia

Twoi pasażerowie są różni i różne są ich wymagania. Cztery walizki na weekendowy wyjazd? Spontaniczne zastępstwo dla całkowicie przepełnionego hotelu przy targach? Bez względu na to, jak zaskakujące będą wymagania: Caravelle 6.1 nie da się przez nie wytrącić z równowagi. Wszystkie trzy linie wyposażenia są dostępne z dwoma rozstawami osi i z róznorodnymi pakietami foteli. Modułowy system mocowania foteli z 3-miejscową składaną kanapą, pozwala w dowolnym momencie stworzyć dodatkową przestrzeń bagażową. Oparcia można natomiast składać do przodu, tworząc płaską powierzchnię.

Przemyślany w każdym szczególe

Wszystkie kategorie

Dobierz finansowanie

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Produkt Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Ofertą objęte są wyłącznie nowe samochody. Oferta obejmuje wybrane modele z rocznika 2020 i 2021 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Podana rata miesięczna stanowi orientacyjną wysokość raty miesięcznej wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.
2.
Wyposażenie dodatkowe dostępne za dopłatą.
3.
Standardowe wyposażenie Caravelle 6.1 Highline. Dodatkowe wyposażenie  Caravelle 6.1 Trendline i Caravelle 6.1 Comfortline dostępne za dopłatą.
4.
Wyposażenie dodatkowe Caravelle 6.1 Comfortline i Caravelle 6.1 Highline dostępne za dopłatą.
5.
Wyposażenie dodatkowe dostępne za dopłatą w systemie radiowym „Composition Audio”. Standardowe wyposażenie dla wszystkich wyższych systemów audio-informacyjnych.
6.
Aby korzystać z usług We Connect, musisz posiadać konto użytkownika Volkswagen ID i zalogować się do We Connect za pomocą nazwy użytkownika i hasła. Ponadto oddzielna umowa We Connect lub umowa We Connect Plus muszą zostać zawarte online z Volkswagen AG. W przypadku We Connect Plus masz 90 dni od przekazania pojazdu na zarejestrowanie pojazdu na portalu.volkswagen-we.com i korzystanie z usług przez cały okres uzgodnionego bezpłatnego okresu. Mobilne usługi online firmy Connect dostarczane są za pośrednictwem zintegrowanego połączenia internetowego. Związane z tym koszty danych poniesione w Europie ponosi Volkswagen AG w ramach zasięgu sieci, z wyjątkiem usług „Streaming i Internet”. Za korzystanie z usług „Streaming i Internet” oraz hotspotu WLAN pakiety danych podlegające opłacie można uzyskać od zewnętrznego partnera mobilnego „Cubic Telecom” i wykorzystywać je w obszarze zasięgu sieci w wielu krajach europejskich. Ceny i obsługiwane kraje znajdują się na stronie vw.cubictelecom.com. Alternatywnie możliwe jest korzystanie z radia internetowego, radia hybrydowego i strumieniowego przesyłania multimediów za pośrednictwem urządzenia mobilnego (np. smartfona) z możliwością działania jako mobilny hotspot WLAN. W takim przypadku odpowiednie usługi są dostępne tylko z istniejącą lub osobną umową na telefon komórkowy między tobą a twoim dostawcą telefonii komórkowej i tylko w zasięgu odpowiedniej sieci telefonii komórkowej. Odbieranie pakietów danych z Internetu może powodować dodatkowe koszty (np. Opłaty roamingowe), w zależności od taryfy twojego telefonu komórkowego, a zwłaszcza podczas prowadzenia działalności za granicą. Aby korzystać z bezpłatnej aplikacji We Connect, potrzebujesz smartfona z odpowiednim systemem operacyjnym iOS lub Android oraz karty SIM z opcją danych z istniejącą lub osobno zawartą umową na telefon komórkowy między tobą a twoim dostawcą telefonii komórkowej. We Connect i We Connect Plus mogą się różnić w zależności od kraju. Usługi są dostępne przez uzgodniony okres obowiązywania umowy i mogą ulec zmianie lub zostać przerwane w trakcie obowiązywania umowy. Więcej informacji jest dostępnych na stronie portal.volkswagen-we.com i u Twojego Volkswagena lub partnera Volkswagen. Skontaktuj się z dostawcą usług bezprzewodowych, aby uzyskać warunki taryfy bezprzewodowej.
 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.
  Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Informujemy, iż całkowita cena danego modelu wymaga dodatkowej weryfikacji i potwierdzenia z Autoryzowanym Dealerem marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Brak informacji o cenie niektórych elementów wyposażenia nie oznacza, że wchodzą one w skład wyposażenia standardowego. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Wszelkie informacje prezentowane w pliku pobranym z Konfiguratora lub jego wydruku są aktualne na dzień pobrania pliku. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze.
  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html
 • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km.
  Wszystkie powyższe wartości podano na podstawie świadectw homologacji typu, dla cyklu mieszanego. Wartości oparte na NEDC nie są porównywalne z wartościami opartymi na WLTP. Pojazdy z roku modelowego 2020 i 2021 uzyskały homologacje zgodnie z procedurą WLTP, więcej informacji na stronie: WLTP. Dane na podstawie świadectw homologacji typu: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html
  O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Volkswagen Samochody Dostawcze lub sprawdź na stronie vwdostawcze.pl
 • Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państw o na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html