Volkswagen Amarok Dark Label V6.

Amarok Dark Label

Elegancja. Twardo na ziemi.

Wytworny, jak mało który inny pickup, a mimo to nadający się do codziennego użytku – Amarok Dark Label bez trudu łączy przeciwieństwa, takie jak duże miasto i teren, elegancka dzielnica i stroma szutrowa droga. Estetyczne wzornictwo i solidne materiały. Liczne dodatki i pragmatyzm ekonomiczny. Nawet przy całej elegancji, jest to w pełni i w całości Amarok.

Robi wyjątkowe wrażenie

Ciemne wzornictwo, czysta siła

Wrażenie głębi: Ekskluzywny kolor samochodu Carbon Steel Metallic, orurowanie przestrzeni ładunkowej "Plus" i orurowanie boków ze stopniem w czarnym, matowym kolorze oraz 18-calowe koła ze stopów lekkich „Rawson” w kolorze antracytu z polerowaną na wysoki połysk powierzchnią sprawiają, że Amarok Dark Label na długo pozostaje w pamięci.

Eleganckie detale, takie jak czarne, matowe obudowy lusterek zewnętrznych, czarne klamki drzwi i napis Dark Label, dopełniają eleganckiego wyglądu samochodu. Ponadto reflektory biksenonowe ze światłami do jazdy dziennej LED i przyciemnione tylne lampy, we własciwym świetle nadają mu mocnego wyglądu.

100% Pickup. 100% Premium.

Męski design, solidna konstrukcja, duża moc – Amarok nie uznaje kompromisów.

Zadbamy o Twoje auto

Bezpieczeństwo i komfort podróżowania

Pozostań mobilny, cokolwiek się stanie

Zadbamy o Twoje auto

Może zainteresują Cię również:

Amarok Canyon jest tak samo nieposkromiony i potężny jak wygląda - i dzięki temu doskonale wyposażony na niemal każdą przygodę. Łączy on w sobie silnik V6 TDI o mocy 150 kW i stały napęd na cztery koła 4MOTION z funkcją ABS w terenie. Ruszaj na łono natury.

W modelu premium Amarok „Aventura” chodzi o najważniejsze cechy: najważniejsze cechy takie jak sportsbar, a także 20-calowe felgi aluminiowe gwarantujące wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

  • Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %). Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
  • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html