Volkswagen Amarok Dark Label V6.
Volkswagen Amarok Dark Label V6.
Volkswagen Amarok Dark Label V6.

Amarok Dark Label

Elegancja. Twardo na ziemi.

Wytworny, jak mało który inny pickup, a mimo to nadający się do codziennego użytku – Amarok Dark Label bez trudu łączy przeciwieństwa, takie jak duże miasto i teren, elegancka dzielnica i stroma szutrowa droga. Estetyczne wzornictwo i solidne materiały. Liczne dodatki i pragmatyzm ekonomiczny. Nawet przy całej elegancji, jest to w pełni i w całości Amarok.

Robi wyjątkowe wrażenie

Ciemne wzornictwo, czysta siła

Wrażenie głębi: Ekskluzywny kolor samochodu Carbon Steel Metallic, orurowanie przestrzeni ładunkowej "Plus" i orurowanie boków ze stopniem w czarnym, matowym kolorze oraz 18-calowe koła ze stopów lekkich „Rawson” w kolorze antracytu z polerowaną na wysoki połysk powierzchnią sprawiają, że Amarok Dark Label na długo pozostaje w pamięci.

Eleganckie detale, takie jak czarne, matowe obudowy lusterek zewnętrznych, czarne klamki drzwi i napis Dark Label, dopełniają eleganckiego wyglądu samochodu. Ponadto reflektory biksenonowe ze światłami do jazdy dziennej LED i przyciemnione tylne lampy, we własciwym świetle nadają mu mocnego wyglądu.

100% Pickup. 100% Premium.

Męski design, solidna konstrukcja, duża moc – Amarok nie uznaje kompromisów.

Na skróty

Katalog Amarok

Pobierz katalog rocznika modelowego 2020 Volkswagen Amarok w formacie PDF.

Zadbamy o Twoje auto

Bezpieczeństwo i komfort podróżowania

Pozostań mobilny, cokolwiek się stanie

Zadbamy o Twoje auto

Może zainteresują Cię również:

Amarok Canyon jest tak samo nieposkromiony i potężny jak wygląda - i dzięki temu doskonale wyposażony na niemal każdą przygodę. Łączy on w sobie silnik V6 TDI o mocy 150 kW i stały napęd na cztery koła 4MOTION z funkcją ABS w terenie. Ruszaj na łono natury.