--:--

Świat Elektromobilności

Klucz do przyszłości

Czysty i cichy transport, czyli marzenie każdego, komu ekologia nie jest obojętna, staje się rzeczywistością. Nie jest ważne, czy mamy do czynienia z ewolucją, czy też rewolucją. Istotne jest to, że w ostatnich kilku latach obserwujemy dynamiczny rozwój elektromobilności. Poczynając od spalinowo-elektrycznych hybryd, przez osobowe samochody elektryczne, po coraz bardziej pożądane elektryczne samochody dostawcze. Elektryczność w dziedzinie motoryzacji staje się słowem kluczem do przyszłości. Również marka Volkswagen Samochody Dostawcze intensywnie rozwija tę ideę.

Poznaj ID. BUZZ i ID. BUZZ Cargo

Pierwsza generacja nowej mobilności dla modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Prezentujemy pierwsze w pełni elektryczne: ID. Buzz i ID. Buzz Cargo. Zarówno jako samochód rodzinny, jak i dostawczy: poznaj nowy, kultowy design łączący nowoczesne proporcje z innowacyjną technologią. Całkowitą łączność, cyfrowe rozwiązania, zdefiniowaną na nowo przestronność. Twoją nową odpowiedzialną za klimat mobilność – wraz z modelami ID. Buzz i ID Buzz Cargo.

Dowiedz się więcej o ID. Buzz

Dowiedz się więcej o ID. Buzz Cargo

kobieta i mężczyzna w lesie przed ID. BUZZ
Biblioteka 
elektromobilności

Przeczytaj artykuły i poznaj ciekawostki ze Świata Elektromobilności. Bądź na bieżąco!

ID. Charger – zamów teraz i zapewnij sobie atrakcyjną cenę

Wybierając naszą ładowarkę ID. Charger, otrzymujesz nowoczesny system ładowania. System, który jest tak spersonalizowany, że zawsze znajdziesz idealny sposób, żeby zainstalować go tak, by spełniał wszystkie Twoje potrzeby. ID. Charger jest jednocześnie tak przyszłościowy, że idealnie wpasuje się w Twoje codzienne życie.

Gwarancja zielonej energii od Volkswagena i Polenergii

Przestrzeganie zasad zrównoważonego rozwoju powinno być łatwe. Dlatego oferujemy wszystko w jednym ekosystemie: od samochodu elektrycznego po energię elektryczną ze źródeł odnawialnych.

e‑Crafter dla biznesu

Dostawczy e‑Crafter jest teraz dostępny od ręki z wyjątkowo niską ratą. Elektryk jest idealny do pracy w mieście w ramach dostaw tzw. ostatniej mili. Ma do zaoferowania bezproblemowy załadunek, silnik elektryczny, moc i wydajność, a także możliwość korzystania z buspasów. Chcesz go mieć? Zapraszamy do kontaktu z Centrum Elektromobilności Volkswagen Samochody Dostawcze.

Marzysz o własnym samochodzie elektrycznym?

1
Wybierz odpowiedni model
2
Wypełnij formularz, a wkrótce skontaktujemy się z Tobą
3
Ciesz się czystą przyjemnością z jazdy