--:--

Świat Elektromobilności

Klucz do przyszłości

Czysty i cichy transport, czyli marzenie każdego, komu ekologia nie jest obojętna, staje się rzeczywistością. Nie jest ważne, czy mamy do czynienia z ewolucją, czy też rewolucją. Istotne jest to, że w ostatnich kilku latach obserwujemy dynamiczny rozwój elektromobilności. Poczynając od spalinowo-elektrycznych hybryd, przez osobowe samochody elektryczne, po coraz bardziej pożądane elektryczne samochody dostawcze. Elektryczność w dziedzinie motoryzacji staje się słowem kluczem do przyszłości. Również marka Volkswagen Samochody Dostawcze intensywnie rozwija tę ideę.

Witaj, przyszłość! 
Witaj, ID. Buzz!

Intuicyjny samochód z szeregiem cyfrowych funkcji, który na nowo definiuje komfort oraz użyteczność w życiu codziennym i jest dowodem na maksymalną wolność. ID. Buzz to coś więcej niż tylko pojazd z silnikiem elektrycznym. Jest stworzony dla każdego, kto chce razem z nami rozpocząć nową erę mobilności.

kobieta i mężczyzna w lesie przed ID. BUZZ
Biblioteka 
elektromobilności

Przeczytaj artykuły i poznaj ciekawostki ze Świata Elektromobilności. Bądź na bieżąco!

ID. Charger – zamów teraz i zapewnij sobie atrakcyjną cenę

Wybierając naszą ładowarkę ID. Charger, otrzymujesz nowoczesny system ładowania. System, który jest tak spersonalizowany, że zawsze znajdziesz idealny sposób, żeby zainstalować go tak, by spełniał wszystkie Twoje potrzeby. ID. Charger jest jednocześnie tak przyszłościowy, że idealnie wpasuje się w Twoje codzienne życie.

Gwarancja zielonej energii od Volkswagena i Polenergii

Przestrzeganie zasad zrównoważonego rozwoju powinno być łatwe. Dlatego oferujemy wszystko w jednym ekosystemie: od samochodu elektrycznego po energię elektryczną ze źródeł odnawialnych.

e‑Crafter dla biznesu – od ręki

Dostawczy e‑Crafter jest teraz dostępny od ręki z wyjątkowo niską ratą. Elektryk jest idealny do pracy w mieście w ramach dostaw tzw. ostatniej mili. Ma do zaoferowania bezproblemowy załadunek, silnik elektryczny, moc i wydajność, a także możliwość korzystania z buspasów. Chcesz go mieć? Zapraszamy do kontaktu z Centrum Elektromobilności Volkswagen Samochody Dostawcze.

Marzysz o własnym samochodzie elektrycznym?

1
Wybierz odpowiedni model
2
Wypełnij formularz, a wkrótce skontaktujemy się z Tobą
3
Ciesz się czystą przyjemnością z jazdy