Po prostu efektywne zarządzanie flotą: nowa aplikacja We Connect Fleet1

Konieczność dotrzymywania terminów wizyt w serwisie, ewidencji kosztów i elastycznego reagowania w każdej sytuacji sprawia, że zarządzanie flotą staje się coraz bardziej złożone. Dlatego, dzięki nowej usłudze We Connect Fleet, maksymalnie to uprościliśmy - zarówno dla menedżerów floty, jak i dla kierowców.

Menedżer floty zyskuje szybki i łatwy dostęp do ważnych informacji za pośrednictwem nowego portalu We Connect Fleet. Aplikacja We Connect Fleet ułatwia kierowcom przesyłanie dokumentów lub prowadzenie cyfrowego dziennika pokładowego. Oznacza to korzyści dla wszystkich. A co najważniejsze, nowa usługa We Connect Fleet jest kompatybilna z wieloma modelami samochodów innych producentów, ponieważ jest dostępna zarówno w przypadku bezpośredniego zamówienia wraz z nowymi pojazdami lub jako doposażenie już posiadanych pojazdów. Tak w dzisiejszych czasach działa inteligentne zarządzanie flotą.

Już teraz uzyskaj specjalną ofertę na We Connect Fleet.

Tylko przez ograniczony czas – testuj nową aplikację We Connect Fleet przez jeden rok, bez opłat i bez zobowiązań

Rozpocznij już teraz i korzystaj z naszej bezpłatnej oferty specjalnej, aby sprawdzić jakie korzyści płyną z użytkowania usługi We Connect Fleet. Zarządzanie zadaniami serwisowymi, śledzenie GPS, czy analiza zużycia paliwa – usługi cyfrowe i funkcje We Connect Fleet są teraz dostępne bezpłatnie2. Przejdź na cyfrowe zarządzanie flotą i spraw, by codzienna praca stała się łatwiejsza.

Proste. Wydajne. Cyfrowe. Przegląd nowych usług We Connect Fleet

Zapoznaj się z naszymi usługami, które ułatwią Ci codzienną pracę

Zidentyfikowane. Sprawdzone. Pod kontrolą

Gdy pojazdy są niedostępne, jest to denerwujące i kosztowne. Dlatego nasza aplikacja We Connect Fleet pozwala Ci śledzić status technicznego utrzymania Twojej floty. Klocki hamulcowe, wymiana oleju lub niespodziewane problemy – w portalu internetowym We Connect Fleet wszystkie powiadomienia dotyczące pojazdów mogą być w łatwy sposób rejestrowane i automatycznie przekazywane do wybranego przez Ciebie autoryzowanego serwisu, gdy zachodzi taka potrzeba. To oszczędność czasu i pieniędzy.

Bezpieczeństwo i przejrzystość: Twoje dane pod Twoją kontrolą

We Connect Fleet pomaga uprościć Twój dzień, jeżeli chodzi o przetwarzanie danych Twojego pojazdu. Naszym najwyższym priorytetem jest ochrona Twoich danych. Dlatego też opracowujemy nasz system zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Dane są rzecz jasna przechowywane w certyfikowanym systemie serwerów z zastosowaniem ścieżek zaszyfrowanej transmisji i uwierzytelniania. Jako Klient sam odpowiadasz za przetwarzanie danych kierowcy i pojazdu przy użyciu usług We Connect Fleet. My wyłącznie przetwarzamy dane w imieniu i zgodnie z instrukcjami naszych Klientów We Connect Fleet, zgodnie z zawartą z nimi umową o ochronie danych. Nadal przysługuje Ci suwerenność danych i możesz kontrolować ich przetwarzanie w dowolnym momencie. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://connectfleet.io/homeOpens an external link

Łatwa konfiguracja: jak zdigitalizować Twoją flotę

Niezależnie od tego, czy chodzi o nowe, czy już użytkowane pojazdy, Samochody Dostawcze Volkswagena, czy pojazdy innych producentów – usługi We Connect Fleet są dostępne fabrycznie lub jako doposażenie. Aby móc korzystać z tych usług, Twój pojazd musi być wyposażony w moduł Online Connectivity Unit. Moduł ten posiada zintegrowaną kartę SIM przesyłającą dane Twojego pojazdu szybko i bezpiecznie do portalu internetowego We Connect Fleet. Oznacza to, że masz optymalną łączność ze wszystkimi pojazdami w Twojej flocie.

W zależności od pojazdu następujące rozwiązania i opcje łączności są dostępne:

Rozwiązanie fabryczne – Volkswagen Telematics Box

Volkswagen Telematics Box umożliwia korzystanie z pełnej gamy usług We Connect Fleet. Dzięki naszemu fabrycznemu rozwiązaniu możesz korzystać ze wszystkich usług We Connect Fleet ułatwiających Twoją codzienną pracę. Volkswagen Telematics Box można zamówić u dealera VW Samochody Dostawcze w konfiguratorze pojazdu, w połączeniu z pakietem „Przygotowanie do We Connect Fleet”. Następnie musisz tylko zarejestrować się w portalu internetowym We Connect Fleet.

VW Caddy przejeżdża przez most.

Wszystkie rozwiązania w skrócie

<b>Wszystkie rozwiązania</b> w skrócie<br>

Online Connectivity Unit

Kanał sprzedaży

Ceny i okresy umowy

Modele pojazdów

Dostępne usługi

Volkswagen Telematics Box
W pełni zainstalowany moduł Online Connectivity Unit ze zintegrowaną kartą SIM

Można zamówić w konfiguratorze pojazdu marki VW Samochody Dostawcze, w połączeniu z pakietem „Przygotowanie do We Connect Fleet”

Volkswagen Telematics Box nic nie kosztuje. Oprogramowanie jest dostępne przez 1 rok bezpłatnie w ramach oferty specjalnej w okresie promocji2. Później każda licencja dla pojazdu na We Connect Fleet kosztuje 12,00 EUR netto miesięcznie.

 • Caddy 5
 • Caravelle 6.1
 • Crafter od roku modelowego 2022
 • Multivan 6.1
 • Nowy Multivan
 • Transporter 6.1
 • Menedżer usług
 • Śledzenie GPS i Informacje o Trasie
 • cyfrowy Dziennik Pokładowy
 • Cyfrowy Dziennik Kosztów
 • Wydajności jazdy

LINK 610
W pełni zainstalowany moduł Online Connectivity Unit ze zintegrowaną kartą SIM

Dostępny za pośrednictwem portalu internetowego We Connect Fleet: www.connectfleet.ioOpens an external link

W przypadku okresu umowy wynoszącego trzy lata jednorazowy koszt zakupu LINK 610 wynosi  110,00 EUR netto, łącznie z dostawą i instalacją. Jest również miesięczna opłata w wysokości 12,00 EUR netto za zbieranie i przesyłanie danych przy użyciu zintegrowanej karty SIM.

Wyposażenie dostępne dla wielu modeli innych producentów i następujących starszych modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze:

 • Caddy 4
 • Multivan 6
 • Transporter 6
 • Caddy od roku modelowego 2019
 • Śledzenie GPS i Informacje o Trasie
 • Cyfrowy Dziennik Pokładowy
 • Cyfrowy Dziennik Kosztów

Kanał sprzedaży

Można zamówić w konfiguratorze pojazdu marki VW Samochody Dostawcze, w połączeniu z pakietem „Przygotowanie do We Connect Fleet”

Ceny i okresy umowy

Volkswagen Telematics Box nic nie kosztuje. Oprogramowanie jest dostępne przez 1 rok bezpłatnie w ramach oferty specjalnej w okresie promocji2. Później każda licencja dla pojazdu na We Connect Fleet kosztuje 12,00 EUR netto miesięcznie.

Modele pojazdów

 • Caddy 5
 • Caravelle 6.1
 • Crafter od roku modelowego 2022
 • Multivan 6.1
 • Nowy Multivan
 • Transporter 6.1

Dostępne usługi

 • Menedżer usług
 • Śledzenie GPS i Informacje o Trasie
 • cyfrowy Dziennik Pokładowy
 • Cyfrowy Dziennik Kosztów
 • Wydajności jazdy

Zarejestruj się za darmo w portalu internetowym We Connect Fleet

Portal internetowy We Connect Fleet jest Twoim centralnym punktem dostępu do wszystkich usług cyfrowych We Connect Fleet. Zarejestruj się już teraz i ułatw sobie codzienną pracę dzięki naszemu nowemu cyfrowemu systemowi zarządzania flotą.

Prosto, szybko i w drogę

1
Rejestracja/logowanie7:

Wystarczy utworzyć konto użytkownika w portalu internetowym We Connect Fleet.
Utwórz konto użytkownikaOpens an external link

2
Tworzenie kont kierowców

Po zarejestrowaniu możesz z łatwością tworzyć konta kierowców w portalu internetowym We Connect Fleet.

3
Pobranie aplikacji We Connect Fleet

Twoi kierowcy mogą pobrać darmową aplikację We Connect Fleet ze sklepu Apple App Store lub Google Play.

4
Dodawanie pojazdów

Do dodawania Twoich pojazdów w portalu internetowym We Connect Fleet wystarczy komputer i dokumenty rejestracyjne.

5
Zaczynamy!

Pytania i odpowiedzi: nasze FAQ

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Mężczyzna obsługuje smartfona.

Zadzwoń na naszą bezpłatną infolinię lub wyślij wiadomość e-mail do naszego zespołu pomocy.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Aby móc korzystać z usług We Connect Fleet, musisz utworzyć konto użytkownika biznesowego za pośrednictwem strony connectfleet.io. Ponadto, należy zawrzeć z firmą Volkswagen AG odrębną, cyfrową umowę dotyczącą We Connect Fleet. Aby móc korzystać z usług przez cały uzgodniony bezpłatny okres, zapoznaj się z informacjami na temat terminów indywidualnej aktywacji po dostarczeniu pojazdów, w sekcji Terms of Use (Warunki) na stronie connectfleet.io. Dodatkowe opłaty są naliczane od drugiego roku w przypadku aktywnego przedłużenia okresu. Dostępne wyłącznie w połączeniu ze zgodnym systemem multimedialnym (Infotainment).
2.
Oferta dotyczy pojazdów ze skrzynką Volkswagen Telematics Box i jest ważna przez dany okres.
3.
Dostępne tylko dla modeli Crafter i T6.1 ze skrzynką Volkswagen Telematics Box w połączeniu z We Connect Fleet (oraz samochodu osobowego Volkswagen przygotowanego do obsługi We Connect dla usług zarządzania flotą online).
4.
Trasa przedstawiona w portalu internetowym jest obliczana na podstawie sygnału GPS i może różnić się od trasy rzeczywistej. W zależności od wyposażenia pojazdu funkcja ta może być ograniczona. Dokładna trasa nie jest dostępna w pojazdach wyposażonych w skrzynkę Volkswagen Telematics Box drugiej generacji (Crafter).
5.
Możliwe tylko dla pojazdów ze skrzynką Volkswagen Telematics Box trzeciej generacji oraz z włączoną funkcją „Wydajności jazdy” w We Connect Fleet.
6.
Przez okres trzech lat.
7.
Korzystanie jest uzależnione od zarejestrowania się klienta do ONE Business ID, z podaniem numeru rejestracji spółki, a następnie dodania odpowiednich pojazdów w portalu internetowym We Connect Fleet. Z usług We Connect Fleet można korzystać w portalu internetowym stosownie do potrzeb.
 • Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne, nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %).
  Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Informujemy, iż całkowita cena danego modelu wymaga dodatkowej weryfikacji i potwierdzenia z Autoryzowanym Dealerem marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Brak informacji o cenie niektórych elementów wyposażenia nie oznacza, że wchodzą one w skład wyposażenia standardowego. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. Wszelkie informacje prezentowane w pliku pobranym z Konfiguratora lub jego wydruku są aktualne na dzień pobrania pliku. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze.
  Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen Samochody Dostawcze sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html
 • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km.
  Wszystkie powyższe wartości podano na podstawie świadectw homologacji typu, dla cyklu mieszanego. Wartości oparte na NEDC nie są porównywalne z wartościami opartymi na WLTP. Pojazdy z roku modelowego 2020 i 2021 uzyskały homologacje zgodnie z procedurą WLTP, więcej informacji na stronie: WLTP. Dane na podstawie świadectw homologacji typu: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html
  O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera Marki Volkswagen Samochody Dostawcze lub sprawdź na stronie vwdostawcze.pl