Po prostu efektywne zarządzanie flotą: nowa aplikacja We Connect Fleet1

Konieczność dotrzymywania terminów wizyt w serwisie, ewidencji kosztów i elastycznego reagowania w każdej sytuacji sprawia, że zarządzanie flotą staje się coraz bardziej złożone. Dlatego, dzięki nowej usłudze We Connect Fleet, maksymalnie to uprościliśmy - zarówno dla menedżerów floty, jak i dla kierowców.

Menedżer floty zyskuje szybki i łatwy dostęp do ważnych informacji za pośrednictwem nowego portalu We Connect Fleet. Aplikacja We Connect Fleet ułatwia kierowcom przesyłanie dokumentów lub prowadzenie cyfrowego dziennika pokładowego. Oznacza to korzyści dla wszystkich. A co najważniejsze, nowa usługa We Connect Fleet jest kompatybilna z wieloma modelami samochodów innych producentów, ponieważ jest dostępna zarówno w przypadku bezpośredniego zamówienia wraz z nowymi pojazdami lub jako doposażenie już posiadanych pojazdów. Tak w dzisiejszych czasach działa inteligentne zarządzanie flotą.

Już teraz uzyskaj specjalną ofertę na We Connect Fleet.

Tylko przez ograniczony czas – testuj nową aplikację We Connect Fleet przez jeden rok, bez opłat i bez zobowiązań

Rozpocznij już teraz i korzystaj z naszej bezpłatnej oferty specjalnej, aby sprawdzić jakie korzyści płyną z użytkowania usługi We Connect Fleet. Zarządzanie zadaniami serwisowymi, śledzenie GPS, czy analiza zużycia paliwa – usługi cyfrowe i funkcje We Connect Fleet są teraz dostępne bezpłatnie2. Przejdź na cyfrowe zarządzanie flotą i spraw, by codzienna praca stała się łatwiejsza.

Proste. Wydajne. Cyfrowe. Przegląd nowych usług We Connect Fleet

Zapoznaj się z naszymi usługami, które ułatwią Ci codzienną pracę

Zidentyfikowane. Sprawdzone. Pod kontrolą

Gdy pojazdy są niedostępne, jest to denerwujące i kosztowne. Dlatego nasza aplikacja We Connect Fleet pozwala Ci śledzić status technicznego utrzymania Twojej floty. Klocki hamulcowe, wymiana oleju lub niespodziewane problemy – w portalu internetowym We Connect Fleet wszystkie powiadomienia dotyczące pojazdów mogą być w łatwy sposób rejestrowane i automatycznie przekazywane do wybranego przez Ciebie autoryzowanego serwisu, gdy zachodzi taka potrzeba. To oszczędność czasu i pieniędzy.

Bezpieczeństwo i przejrzystość: Twoje dane pod Twoją kontrolą

We Connect Fleet pomaga uprościć Twój dzień, jeżeli chodzi o przetwarzanie danych Twojego pojazdu. Naszym najwyższym priorytetem jest ochrona Twoich danych. Dlatego też opracowujemy nasz system zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Dane są rzecz jasna przechowywane w certyfikowanym systemie serwerów z zastosowaniem ścieżek zaszyfrowanej transmisji i uwierzytelniania. Jako Klient sam odpowiadasz za przetwarzanie danych kierowcy i pojazdu przy użyciu usług We Connect Fleet. My wyłącznie przetwarzamy dane w imieniu i zgodnie z instrukcjami naszych Klientów We Connect Fleet, zgodnie z zawartą z nimi umową o ochronie danych. Nadal przysługuje Ci suwerenność danych i możesz kontrolować ich przetwarzanie w dowolnym momencie. Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://connectfleet.io/homeOpens an external link

Łatwa konfiguracja: jak zdigitalizować Twoją flotę

Niezależnie od tego, czy chodzi o nowe, czy już użytkowane pojazdy, Samochody Dostawcze Volkswagena, czy pojazdy innych producentów – usługi We Connect Fleet są dostępne fabrycznie lub jako doposażenie. Aby móc korzystać z tych usług, Twój pojazd musi być wyposażony w moduł Online Connectivity Unit. Moduł ten posiada zintegrowaną kartę SIM przesyłającą dane Twojego pojazdu szybko i bezpiecznie do portalu internetowego We Connect Fleet. Oznacza to, że masz optymalną łączność ze wszystkimi pojazdami w Twojej flocie.

W zależności od pojazdu następujące rozwiązania i opcje łączności są dostępne:

Rozwiązanie fabryczne – Volkswagen Telematics Box

Volkswagen Telematics Box umożliwia korzystanie z pełnej gamy usług We Connect Fleet. Dzięki naszemu fabrycznemu rozwiązaniu możesz korzystać ze wszystkich usług We Connect Fleet ułatwiających Twoją codzienną pracę. Volkswagen Telematics Box można zamówić u dealera VW Samochody Dostawcze w konfiguratorze pojazdu, w połączeniu z pakietem „Przygotowanie do We Connect Fleet”. Następnie musisz tylko zarejestrować się w portalu internetowym We Connect Fleet.

VW Caddy przejeżdża przez most.

Wszystkie rozwiązania w skrócie

<b>Wszystkie rozwiązania</b> w skrócie<br>

Online Connectivity Unit

Kanał sprzedaży

Ceny i okresy umowy

Modele pojazdów

Dostępne usługi

Volkswagen Telematics Box
W pełni zainstalowany moduł Online Connectivity Unit ze zintegrowaną kartą SIM

Można zamówić w konfiguratorze pojazdu marki VW Samochody Dostawcze, w połączeniu z pakietem „Przygotowanie do We Connect Fleet”

Volkswagen Telematics Box nic nie kosztuje. Oprogramowanie jest dostępne przez 1 rok bezpłatnie w ramach oferty specjalnej w okresie promocji2. Później każda licencja dla pojazdu na We Connect Fleet kosztuje 12,00 EUR netto miesięcznie.

 • Caddy 5
 • Caravelle 6.1
 • Crafter od roku modelowego 2022
 • Multivan 6.1
 • Nowy Multivan
 • Transporter 6.1
 • Menedżer usług
 • Śledzenie GPS i Informacje o Trasie
 • cyfrowy Dziennik Pokładowy
 • Cyfrowy Dziennik Kosztów
 • Wydajności jazdy

LINK 610
W pełni zainstalowany moduł Online Connectivity Unit ze zintegrowaną kartą SIM

Dostępny za pośrednictwem portalu internetowego We Connect Fleet: www.connectfleet.ioOpens an external link

W przypadku okresu umowy wynoszącego trzy lata jednorazowy koszt zakupu LINK 610 wynosi  110,00 EUR netto, łącznie z dostawą i instalacją. Jest również miesięczna opłata w wysokości 12,00 EUR netto za zbieranie i przesyłanie danych przy użyciu zintegrowanej karty SIM.

Wyposażenie dostępne dla wielu modeli innych producentów i następujących starszych modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze:

 • Caddy 4
 • Multivan 6
 • Transporter 6
 • Caddy od roku modelowego 2019
 • Śledzenie GPS i Informacje o Trasie
 • Cyfrowy Dziennik Pokładowy
 • Cyfrowy Dziennik Kosztów

Kanał sprzedaży

Można zamówić w konfiguratorze pojazdu marki VW Samochody Dostawcze, w połączeniu z pakietem „Przygotowanie do We Connect Fleet”

Ceny i okresy umowy

Volkswagen Telematics Box nic nie kosztuje. Oprogramowanie jest dostępne przez 1 rok bezpłatnie w ramach oferty specjalnej w okresie promocji2. Później każda licencja dla pojazdu na We Connect Fleet kosztuje 12,00 EUR netto miesięcznie.

Modele pojazdów

 • Caddy 5
 • Caravelle 6.1
 • Crafter od roku modelowego 2022
 • Multivan 6.1
 • Nowy Multivan
 • Transporter 6.1

Dostępne usługi

 • Menedżer usług
 • Śledzenie GPS i Informacje o Trasie
 • cyfrowy Dziennik Pokładowy
 • Cyfrowy Dziennik Kosztów
 • Wydajności jazdy

Zarejestruj się za darmo w portalu internetowym We Connect Fleet

Portal internetowy We Connect Fleet jest Twoim centralnym punktem dostępu do wszystkich usług cyfrowych We Connect Fleet. Zarejestruj się już teraz i ułatw sobie codzienną pracę dzięki naszemu nowemu cyfrowemu systemowi zarządzania flotą.

Prosto, szybko i w drogę

1
Rejestracja/logowanie7:

Wystarczy utworzyć konto użytkownika w portalu internetowym We Connect Fleet.
Utwórz konto użytkownikaOpens an external link

2
Tworzenie kont kierowców

Po zarejestrowaniu możesz z łatwością tworzyć konta kierowców w portalu internetowym We Connect Fleet.

3
Pobranie aplikacji We Connect Fleet

Twoi kierowcy mogą pobrać darmową aplikację We Connect Fleet ze sklepu Apple App Store lub Google Play.

4
Dodawanie pojazdów

Do dodawania Twoich pojazdów w portalu internetowym We Connect Fleet wystarczy komputer i dokumenty rejestracyjne.

5
Zaczynamy!

Pytania i odpowiedzi: nasze FAQ

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Kontakt

Potrzebujesz pomocy?

Mężczyzna obsługuje smartfona.

Zadzwoń na naszą bezpłatną infolinię lub wyślij wiadomość e-mail do naszego zespołu pomocy.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Aby móc korzystać z usług We Connect Fleet, musisz utworzyć konto użytkownika biznesowego za pośrednictwem strony connectfleet.io. Ponadto, należy zawrzeć z firmą Volkswagen AG odrębną, cyfrową umowę dotyczącą We Connect Fleet. Aby móc korzystać z usług przez cały uzgodniony bezpłatny okres, zapoznaj się z informacjami na temat terminów indywidualnej aktywacji po dostarczeniu pojazdów, w sekcji Terms of Use (Warunki) na stronie connectfleet.io. Dodatkowe opłaty są naliczane od drugiego roku w przypadku aktywnego przedłużenia okresu. Dostępne wyłącznie w połączeniu ze zgodnym systemem multimedialnym (Infotainment).
2.
Oferta dotyczy pojazdów ze skrzynką Volkswagen Telematics Box i jest ważna przez dany okres.
3.
Dostępne tylko dla modeli Crafter i T6.1 ze skrzynką Volkswagen Telematics Box w połączeniu z We Connect Fleet (oraz samochodu osobowego Volkswagen przygotowanego do obsługi We Connect dla usług zarządzania flotą online).
4.
Trasa przedstawiona w portalu internetowym jest obliczana na podstawie sygnału GPS i może różnić się od trasy rzeczywistej. W zależności od wyposażenia pojazdu funkcja ta może być ograniczona. Dokładna trasa nie jest dostępna w pojazdach wyposażonych w skrzynkę Volkswagen Telematics Box drugiej generacji (Crafter).
5.
Możliwe tylko dla pojazdów ze skrzynką Volkswagen Telematics Box trzeciej generacji oraz z włączoną funkcją „Wydajności jazdy” w We Connect Fleet.
6.
Przez okres trzech lat.
7.
Korzystanie jest uzależnione od zarejestrowania się klienta do ONE Business ID, z podaniem numeru rejestracji spółki, a następnie dodania odpowiednich pojazdów w portalu internetowym We Connect Fleet. Z usług We Connect Fleet można korzystać w portalu internetowym stosownie do potrzeb.
 • Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %). Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
 • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html