Pakiet olejowy

Pakiet olejowy

Skorzystaj z pakietu olejowego dla swojego używanego samochodu

Dzięki niemu będziesz w stanie kontrolować stan techniczny samochodu z pomocą fachowców a także unikniesz kosztownych napraw i awarii.
Wybierz pakiet olejowy dla swojego samochodu i ciesz się zadbanym silnikiem oraz regularną wymianą oleju w autoryzowanym serwisie.

W ramach pakietu olejowego, w ciągu 2 lat możesz zlecić:

 • wymianę oleju (2 razy)
 • sprawdzenie stanu technicznego pojazdu (2 razy)

Dla kogo przeznaczony jest pakiet olejowy?

Pakiet przeznaczony jest dla właścicieli samochodów używanych marki Volkswagen Samochody Dostawcze, 4-letnich i starszych (roczniki 2011-2019)

Dla kogo przeznaczony jest pakiet olejowy?

Zakres pakietu

<b>Zakres pakietu</b>

Zakres pakietu

Twoje korzyści

2 wymiany oleju silnikowego
(części uwzględnione w pakiecie: olej silnikowy,
filtr oleju, niezbędne korki/podkładki do wymiany oleju)

To Ty decydujesz, kiedy chcesz wymienić olej; nie ma konieczności przejechania określonego limitu kilometrów

Sprawdzenie stanu technicznego pojazdu w zakresie:

 • układu kierowniczego i zawieszenia,
 • układu hamulcowego,
 • układu napędowego i komory silnika,
 • opon i kół,
 • płynów eksploatacyjnych,
 • szyb i ich systemów oczyszczania.
 • dzięki narzędziom w autoryzowanym serwisie, masz zapewnioną profesjonalną diagnostykę samochodu
 • otrzymujesz listę kontrolną stanu technicznego auta, z jasną rekomendacją, co wymaga ewentualnej naprawy wraz z określonym kosztem
 • pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na ewentualne naprawy w autoryzowanym serwisie, jesteś uprawniony do korzystania z aktualnie obowiązującej oferty promocyjnej na usługi i towary

2 wymiany oleju silnikowego
(części uwzględnione w pakiecie: olej silnikowy,
filtr oleju, niezbędne korki/podkładki do wymiany oleju)

Sprawdzenie stanu technicznego pojazdu w zakresie:

 • układu kierowniczego i zawieszenia,
 • układu hamulcowego,
 • układu napędowego i komory silnika,
 • opon i kół,
 • płynów eksploatacyjnych,
 • szyb i ich systemów oczyszczania.

Dlaczego warto?

 • Cena gwarantowana

  Cena gwarantowana

  Płatność jednorazowa lub w postaci rat, przy zachowaniu cen części i usług, wchodzących w skład pakietu (nie dotyczą Cię podwyżki)

 • Profesjonalna obsługa

  Profesjonalna obsługa

  Tylko oryginalne części i narzędzia wskazane przez producenta oraz najwyższa jakośc obsługi Autoryzowanego Serwisu.

 • Wiarygodność

  Wiarygodność

  Serwisowanie auta w autoryzowanym serwisie to wiarygodność dla przyszłego nabywcy auta. Możesz sprzedać auto łatwiej i za lepszą cenę.

Ile kosztuje pakiet olejowy?
Korzystaj z usług autoryzowanego serwisu, na poziomie
cenowym równym temu jaki oferują nieautoryzowane serwisy.

<b>Ile kosztuje pakiet olejowy?</b><br> Korzystaj z usług autoryzowanego serwisu, na poziomie<br> cenowym równym temu jaki oferują nieautoryzowane serwisy.

Pakiet olejowy na 24 miesiące*

Volkswagen Samochody Dostawcze

Model

Caddy

Pozostałe modele

Płatność jednorazowa

1 199 zł

1 499 zł

Płatność ratalna (24 równe raty)

55 zł

70 zł

*Cena obejmuje 2 wymiany oleju i 2-krotne sprawdzenie stanu technicznego pojazdu. Części uwzględnione w pakiecie: olej silnikowy, filtr oleju, niezbędne korki/podkładki do wymiany oleju. Pakiet nie uwzględnia wymiany pozostałych części przeglądowych/eksploatacyjnych.

Model

Płatność jednorazowa

Płatność ratalna (24 równe raty)

*Cena obejmuje 2 wymiany oleju i 2-krotne sprawdzenie stanu technicznego pojazdu. Części uwzględnione w pakiecie: olej silnikowy, filtr oleju, niezbędne korki/podkładki do wymiany oleju. Pakiet nie uwzględnia wymiany pozostałych części przeglądowych/eksploatacyjnych.

Pakiet olejowy

 • jest ważny przez 24 miesiące,
 • możesz z niego skorzystać od razu w dowolnym autoryzowanym serwisie Twojej marki pojazdu.

 

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

Skontaktuj się z serwisem

Dowiedz się więcej o usłudze i jej cenie korzystając z formularza kontaktowego lub zadzwoń do swojego Autoryzowanego Serwisu Volkswagen Samochody Dostawcze.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
 • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html