Pakiet olejowy

Pakiet olejowy

Skorzystaj z pakietu olejowego dla swojego używanego samochodu

Dzięki niemu będziesz w stanie kontrolować stan techniczny samochodu z pomocą fachowców a także unikniesz kosztownych napraw i awarii.
Wybierz pakiet olejowy dla swojego samochodu i ciesz się zadbanym silnikiem oraz regularną wymianą oleju w autoryzowanym serwisie.

W ramach pakietu olejowego, w ciągu 2 lat możesz zlecić:

 • wymianę oleju (2 razy)
 • sprawdzenie stanu technicznego pojazdu (2 razy)

Dla kogo przeznaczony jest pakiet olejowy?

Pakiet przeznaczony jest dla samochodów używanych marki Volkswagen Samochody Dostawcze nie starszych niż 12 lat.

Dla kogo przeznaczony jest pakiet olejowy?

Zakres pakietu

<b>Zakres pakietu</b>

Zakres pakietu

Twoje korzyści

2 wymiany oleju silnikowego
(części uwzględnione w pakiecie: olej silnikowy,
filtr oleju, niezbędne korki/podkładki do wymiany oleju)

To Ty decydujesz, kiedy chcesz wymienić olej; nie ma konieczności przejechania określonego limitu kilometrów

Sprawdzenie stanu technicznego pojazdu w zakresie:

 • układu kierowniczego i zawieszenia,
 • układu hamulcowego,
 • układu napędowego i komory silnika,
 • opon i kół,
 • płynów eksploatacyjnych,
 • szyb i ich systemów oczyszczania.
 • dzięki narzędziom w autoryzowanym serwisie, masz zapewnioną profesjonalną diagnostykę samochodu
 • otrzymujesz listę kontrolną stanu technicznego auta, z jasną rekomendacją, co wymaga ewentualnej naprawy wraz z określonym kosztem
 • pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na ewentualne naprawy w autoryzowanym serwisie, jesteś uprawniony do korzystania z aktualnie obowiązującej oferty promocyjnej na usługi i towary

2 wymiany oleju silnikowego
(części uwzględnione w pakiecie: olej silnikowy,
filtr oleju, niezbędne korki/podkładki do wymiany oleju)

Sprawdzenie stanu technicznego pojazdu w zakresie:

 • układu kierowniczego i zawieszenia,
 • układu hamulcowego,
 • układu napędowego i komory silnika,
 • opon i kół,
 • płynów eksploatacyjnych,
 • szyb i ich systemów oczyszczania.

Dlaczego warto?

 • Cena gwarantowana

  Cena gwarantowana

  Płatność jednorazowa lub w postaci rat, przy zachowaniu cen części i usług, wchodzących w skład pakietu (nie dotyczą Cię podwyżki)

 • Profesjonalna obsługa

  Profesjonalna obsługa

  Tylko oryginalne części i narzędzia wskazane przez producenta oraz najwyższa jakośc obsługi Autoryzowanego Serwisu.

 • Wiarygodność

  Wiarygodność

  Serwisowanie auta w autoryzowanym serwisie to wiarygodność dla przyszłego nabywcy auta. Możesz sprzedać auto łatwiej i za lepszą cenę.

Ile kosztuje pakiet olejowy?
Korzystaj z usług autoryzowanego serwisu, na poziomie
cenowym równym temu jaki oferują nieautoryzowane serwisy.

<b>Ile kosztuje pakiet olejowy?</b><br> Korzystaj z usług autoryzowanego serwisu, na poziomie<br> cenowym równym temu jaki oferują nieautoryzowane serwisy.

Pakiet olejowy na 24 miesiące*

Volkswagen Samochody Dostawcze

Model

Caddy

Pozostałe modele

Płatność jednorazowa

1 199 zł

1 499 zł

Płatność ratalna (24 równe raty)

55 zł

70 zł

*Cena obejmuje 2 wymiany oleju i 2-krotne sprawdzenie stanu technicznego pojazdu. Części uwzględnione w pakiecie: olej silnikowy, filtr oleju, niezbędne korki/podkładki do wymiany oleju. Pakiet nie uwzględnia wymiany pozostałych części przeglądowych/eksploatacyjnych.

Model

Płatność jednorazowa

Płatność ratalna (24 równe raty)

*Cena obejmuje 2 wymiany oleju i 2-krotne sprawdzenie stanu technicznego pojazdu. Części uwzględnione w pakiecie: olej silnikowy, filtr oleju, niezbędne korki/podkładki do wymiany oleju. Pakiet nie uwzględnia wymiany pozostałych części przeglądowych/eksploatacyjnych.

Pakiet olejowy

 • jest ważny przez 24 miesiące,
 • możesz z niego skorzystać od razu w dowolnym autoryzowanym serwisie Twojej marki pojazdu.

 

Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany, przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów.

Skontaktuj się z serwisem

Dowiedz się więcej o usłudze i jej cenie korzystając z formularza kontaktowego lub zadzwoń do swojego Autoryzowanego Serwisu Volkswagen Samochody Dostawcze.

Poznaj także Pakiet przeglądów i wybierz najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Oszczędzaj na serwisowaniu z programem rabatowym ServicePRO.

Poznaj 11 nieoczywistych zalet korzystania z naszych autoryzowanych serwisów.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html 
*5 letnim pakietem przeglądów serwisowych w standardzie objęte są tylko samochody z ceną z roku produkcji 2024, wyprodukowane w 2024 roku, limit przebiegu 50 000 km z możliwością rozszerzenia pakietu za dodatkową opłatą. Możliwe rozszerzenia limitu do 100 000 km za dopłatą 5000 zł netto (6150 zł brutto); 150 000 km za dopłatą 9000 zł netto (11 070 zł brutto); 200 000 km za dopłatą 13 000 zł netto (15 990 zł brutto); 250 000 km za dopłatą 19 000 zł netto (23 370 zł brutto). Podane ceny obowiązują dla wszystkich modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze, z wyłączeniem modelu ID. Buzz. Oferta dla modelu ID. Buzz to 3 letni pakiet przeglądów z limitem 90 000 km w standardzie. Możliwe rozszerzenie pakietu do 5 lat z limitem 150 000 km za dopłatą 1500 zł netto (1845 zł brutto).