Wymiana oleju DSG

Ruszaj z pełną mocą
Wymień olej w skrzyni biegów DSG i wykorzystaj pełną moc koni mechanicznych w Twoim dostawczym Volkswagenie

Dlaczego należy wymieniać
olej w skrzyni biegów DSG? 

Profesjonalna, zgodna z planem serwisowym i zaleceniami producenta wymiana oleju w skrzyni DSG zapobiega uszkodzeniu skrzyni i wpływa na komfort jazdy. Wybierając usługę Autoryzowanego Serwisu Volkswagen Samochody Dostawcze masz pewność, że korzystasz z najlepszych środków dla Twojego Volkswagena, a usługa zostanie przeprowadzona maksymalnie fachowo.

 • Dłuższa żywotność skrzyni biegów DSG

  Dłuższa żywotność skrzyni biegów DSG 

  Pilnując regularnych wymian oleju, dbasz o wydajność dwusprzęgłowej skrzyni biegów, płynną pracę przełożeń, poprawiasz dynamikę jazdy i żywotność całego podzespołu.  

 • Utrzymanie odpowiednich parametrów pracy

  Utrzymanie odpowiednich parametrów pracy 

  Olej w skrzyni DSG odpowiada za ochronę pracujących elementów, przenoszenie obciążeń oraz odprowadzanie ciepła. Dbałość o jego jakość i regularną wymianę pomaga chronić poszczególne części przed zużyciem, a całą skrzynię przed usterkami. 

 • Oczyszczanie skrzyni biegów z zanieczyszczeń

  Oczyszczanie skrzyni biegów z zanieczyszczeń 

  Olej w skrzyni biegów ulega starzeniu, bo podczas jazdy poddawany jest działaniu wysokich temperatur i procesów chemicznych. Wymiana oleju zapewnia utrzymanie jego odpowiednich parametrów, a także wydłuża trwałość skrzyni biegów.

Skontaktuj się z serwisem

Dowiedz się więcej o usłudze i jej cenie korzystając z formularza kontaktowego lub zadzwoń do swojego Autoryzowanego Serwisu Volkswagen Samochody Dostawcze.

Praktyczne porady