Czyszczenie klimatyzacji

Nie miej tego
w nosie...

Oczyść na wiosnę klimatyzację w dostawczym Volkswagenie i odetchnij z ulgą

Oczyść na wiosnę klimatyzację w dostawczym Volkswagenie i odetchnij z ulgą

Dlaczego należy czyścić klimatyzację i regularnie wymieniać filtr
przeciwpyłkowy?

Regularne czyszczenie klimatyzacji i wymiana filtrów są podstawą do utrzymania czystego i zdrowego powietrza w samochodzie. Autoryzowany Serwis Volkswagen Samochody Dostawcze oferuje profesjonalne wykonanie usługi z użyciem oryginalnych i jakościowych filtrów. 

 • Większa wydajność

  Odetchnij pełną piersią

  Przynajmniej raz do roku powinno wykonywać się serwis klimatyzacji. Właściwie wykonane czyszczenie eliminuje pyłki, bakterie, grzyby i wszelkiego rodzaju alergeny, które psują jakość powietrza w kabinie. 

 • Niezawodność i bezpieczeństwo działania

  Stop zanieczyszczeniom

  Filtr przeciwpyłkowy oczyszcza przedostające się do wnętrza samochodu powietrze z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Dzięki temu oddychasz świeżym powietrzem, co pozytywnie wpływa na Twoje zdrowie i samopoczucie, w tym także refleks za kółkiem. 

 • Wysoka jakość materiałów

  Masz wybór

  Dokonując wymiany filtra w Autoryzowanym Serwisie Volkswagen Samochody Dostawcze, możesz wybrać wariant z węglem aktywnym, który filtruje powietrze z zanieczyszczeń takich jak sadza i pyłki lub wariant antyalergiczny, szczególnie polecany, ponieważ blokuje także napływ alergenów. 

Skontaktuj się z serwisem

Dowiedz się więcej o usłudze i jej cenie korzystając z formularza kontaktowego lub zadzwoń do swojego Autoryzowanego Serwisu Volkswagen Samochody Dostawcze.

Praktyczne porady

Czy wiesz, że...

­̶  serwisowana klimatyzacja oczyszcza powietrze z sadzy, grzybów, bakterii oraz wirusów,

­̶  przynajmniej raz w roku powinien być wykonany serwis klimatyzacji,

­̶  w nagrzanym samochodzie przy niesprawnie działającej klimatyzacji kierowca szybciej się męczy, a jego reakcje się wydłużają.                                                        

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

 • Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %). Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
 • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html