Czyszczenie klimatyzacji

Nie miej tego w nosie...
Oczyść na wiosnę klimatyzację w dostawczym Volkswagenie i odetchnij z ulgą

Dlaczego należy czyścić klimatyzację i regularnie wymieniać filtr
przeciwpyłkowy?

Regularne czyszczenie klimatyzacji i wymiana filtrów są podstawą do utrzymania czystego i zdrowego powietrza w samochodzie. Autoryzowany Serwis Volkswagen Samochody Dostawcze oferuje profesjonalne wykonanie usługi z użyciem oryginalnych i jakościowych filtrów. 

 • Większa wydajność

  Odetchnij pełną piersią

  Przynajmniej raz do roku powinno wykonywać się serwis klimatyzacji. Właściwie wykonane czyszczenie eliminuje pyłki, bakterie, grzyby i wszelkiego rodzaju alergeny, które psują jakość powietrza w kabinie. 

 • Niezawodność i bezpieczeństwo działania

  Stop zanieczyszczeniom

  Filtr przeciwpyłkowy oczyszcza przedostające się do wnętrza samochodu powietrze z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Dzięki temu oddychasz świeżym powietrzem, co pozytywnie wpływa na Twoje zdrowie i samopoczucie, w tym także refleks za kółkiem. 

 • Wysoka jakość materiałów

  Masz wybór

  Dokonując wymiany filtra w Autoryzowanym Serwisie Volkswagen Samochody Dostawcze, możesz wybrać wariant z węglem aktywnym, który filtruje powietrze z zanieczyszczeń takich jak sadza i pyłki lub wariant antyalergiczny, szczególnie polecany, ponieważ blokuje także napływ alergenów. 

Skontaktuj się z serwisem

Dowiedz się więcej o usłudze i jej cenie korzystając z formularza kontaktowego lub zadzwoń do swojego Autoryzowanego Serwisu Volkswagen Samochody Dostawcze.

Praktyczne porady