Produkowane w Polsce
Doceniane na świecie

Zagranica się zachwyca

Poznaj samochody, które Volkswagen Samochody Dostawcze produkuje w Polsce, a które docenia cały świat. Caddy, Caddy Cargo i Crafter Furgon zawładnęły sercami użytkowników ze Szwajcarii, Hiszpanii czy Meksyku. Kierowcy docenili nie tylko nowoczesne systemy, ale także wygodę i pojemność. Nasze auta dostawcze sprawdzają się idealnie, zarówno gdy trzeba załatwić codzienne rodzinne sprawy, ale także jako samochody wykorzystywane na potrzeby firmy. Wszystko, aby właściciel był zadowolony, niezależnie od tego, gdzie akurat mieszka.

Caddy1

Auto rodzinne do zadań specjalnych? Caddy jest do nich gotowy, gdy tylko wsiądziesz za kierownicę. Masz nowego bohatera w rodzinie!

 • Panoramiczny dach2
 • Nowoczesny system rozrywkowo informacyjny
 • Innowacyjne systemy wspomagania jazdy3
 • 5-lat darmowych przeglądów4 i 5-letnia gwarancja w standardzie auta5

Caddy Cargo1

Szukasz samochodu do zadań specjalnych? Caddy Cargo zatrudnisz w niemal każdej branży

 • Przestrzeń ładunkowa na dwie europalety
 • Szerokie drzwi przesuwne w wersji Maxi
 • Oświetlenie LED w przestrzeni ładunkowej2
 • 5-lat darmowych przeglądów4 i 5-letnia gwarancja w standardzie auta5

Crafter Furgon1

Naprawdę duże zadanie? Crafter Furgon podejmie się go bez wahania. Tak już ma.

 • Wybór napędu na przednie/tylne koła i 4MOTION
 • Przestrzeń ładunkowa dostosowywalna w zależności od potrzeb
 • Dopuszczalna masa całkowita aż do 5000 kg
 • 5-lat darmowych przeglądów4 i 5-letnia gwarancja w standardzie auta5

Dlaczego warto wybrać nasze samochody

5-letnia gwarancja w standardzie

Teraz nasze modele mają 5-letni okres gwarancji w cenie auta, aby każdy kierowca czuł pewność i komfort użytkowania naszych samochodów.

5 lat darmowych przeglądów w standardzie4

Twój dostawczy Volkswagen przez 5 lat ma zagwarantowaną opiekę najlepszych fachowców, którzy wykorzystują jedynie oryginalne części oraz płyny eksploatacyjne. A to wszystko otrzymujesz w cenie auta.

Pakiet przeglądów pokrywa m.in.:

 • obowiązkowe przeglądy okresowe wykonywane wyłącznie w Autoryzowanych Serwisach Volkswagen Samochody Dostawcze
 • wymianę materiałów eksploatacyjnych, takich jak: olej, filtry przeciwpyłkowy, paliwa, oleju i powietrza, czy płyn hamulcowy

Opieka pogwarancyjna

A kiedy skończy Ci się gwarancja, również zapraszamy do autoryzowanego serwisu Volkswagen Samochody Dostawcze, w którym znajdziesz zniżki na części dla samochodów 3-letnich i starszych w ramach programu Service Pro. Skorzystaj również z rabatu nawet do 700 zł6 na usługi serwisowe dzięki voucherom.

Sprawdź opcje finansowania Twojego nowego Dostawczego Volkswagena

Autonajem

W leasingu Autonajem Volkswagen Samochody Dostawcze, skierowanym do przedsiębiorców, już przy opłacie wstępnej 0% możesz mieć nowe auto w naprawdę niskiej racie. Dlaczego? Bo nie spłacasz całego kosztu samochodu, a jedynie utratę jego wartości podczas użytkowania. Ponadto w racie, poza finansowaniem i przeglądami otrzymujesz dodatkowo pełną obsługę serwisową oraz wsparcie w zarządzaniu szkodami. Pod koniec umowy to Ty decydujesz, czy wykupujesz auto, czy oddajesz je do salonu i wybierasz nowe w ramach nowej umowy.

CarePort Leasing 101,9%

Klasyczna forma finansowania auta, w której cały koszt samochodu jest rozkładany na opłatę wstępną, miesięczne raty, wartość wykupu. Elastyczne parametry leasingu pozwalają dopasować wysokość rat do potrzeb Twojej firmy. Po zakończeniu umowy możesz wykupić auto już za 1% jego wartości początkowej. CarePort Leasing wyróżnia się niską sumą opłat wynoszącą jedynie 101,9% ceny samochodu przy parametrach: opłata wstępna 20%, okres leasingu 3 lata, wartość końcowa 1%.

Dowiedz się więcej na temat produktów finansowych

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa i emisji CO2 oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie. W zależności od wariantu i wersji zużycie paliwa w cyklu mieszanym dla Caddy 5 Osobowe od 4,8 l/100 km do 6,9 l/100 km, emisja CO2 od 127 g/km do 157 g/km, dla Caddy 5 Cargo od 4,9 l/100 km do 6,7 l/100 km, emisja CO2 od 128 g/km do 152 g/km, dla Craftera od 8,6 l/100 km do 11,6 l/100 km, emisja CO2 od 225 g/km do 304 g/km  (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie paliwa i emisja CO2 zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera marki Volkswagen Samochody Dostawcze lub sprawdź na stronie https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html
2.
Wyposażenie dodatkowe dostępne za dopłatą.
3.
Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności.
4.
Oferta "5-lat darmowych przeglądów" dotyczy wybranych modeli Volkswagen Samochody Dostawcze. Warunkiem skorzystania z darmowych przeglądów jest zakup samochodu w danej ofercie. Oferta obejmuje okres 60 miesięcy od momentu zakupu samochodu lub 150 tys. km całkowitego przebiegu dla modeli Caddy 5 z wyłączeniem modelu Caddy California oraz 200 tys. km całkowitego przebiegu dla modelu Crafter” z wyłączeniem modelu Grand California. O szczegóły zapytaj autoryzowanego dealera marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Zasady świadczenia usług oraz wykaz materiałów eksploatacyjnych, części i elementów objętych pakietem przeglądów i napraw serwisowych określone są w umowie. Produkt dla przedsiębiorców na wybrane modele Volkswagen Samochody Dostawcze, przygotowana przez Volkswagen Financial Services Polska Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.
5.
Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów lub odwołania. O szczegóły zapytaj autoryzowanego dealera marki Volkswagen Samochody Dostawcze.
6.
Kwota 700 zł jest kwotą brutto oraz dotyczy vouchera 700 zł na wymianę koła zamachowego. Warunki korzystania z niniejszego vouchera określa regulamin, który jest do pobrania na stronie internetowej www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/oferty-specjalne-w-serwisie/vouchery.html
 • Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %). Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
 • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html