Czerwony Multivan 6.1 z przodu po przekątnej
Czerwony Multivan 6.1 z przodu po przekątnej
Czerwony Multivan 6.1 z przodu po przekątnej
Czerwony Multivan 6.1 z przodu po przekątnej
Multivan 6.1

Volkswagen Samochody Dostawcze prezentuje Multivana 6.1

Multivan 6.1

Volkswagen Samochody Dostawcze prezentuje Multivana 6.1

18 lutego 2019

Od ponad 70 lat Multivan jest idealnym towarzyszem wszelakich wyzwań, jakie stawia na naszej drodze codzienność. Jego dostosowywana do potrzeb klientów, przytulna przestrzeń i nieporównywalny wygląd  od zawsze były inspirujące. Zastanawialiśmy się, czy bylibyśmy w stanie jeszcze bardziej udoskonalić to, co doskonałe. Dlatego, wspólnie z naszymi klientami, opracowaliśmy wszechstronny model samochodu spełniający wszelkie nowoczesne wymagania.

 

Multivan 6.1 na żywo

Multivan 6.1 został po raz pierwszy zaprezentowany szerokiej publiczności podczas Geneva Motor Show w marcu 2019 roku. To tam wszyscy fani mogli z bliska przyjrzeć się pojazdowi uznawanemu za prawdopodobnie najlepszego towarzysza podróży. Tam przekonali się również o jego nowoczesnych systemach informacyjno-rozrywkowych i wspomagających kierowcę, oraz o jego bezkompromisowej wielofunkcyjności.

Tablica rozdzielcza Multivana 6.1 w szczegółach
Studium koncepcyjne Multivana 6.1
Multivan 6.1 z profilu

Wielkie wejście

Oprócz przeprojektowanego wyglądu zewnętrznego i nowych felg z metalu lekkiego, reflektorów (H7 i LED) oraz świateł tylnych (standardowych i LED), w Multivanie 6.1 znajduje się kolejna, ulepszona wersja elektroniki pokładowej, a także komfortowe wnętrze zapewniające użytkownikom odpowiednią przestrzeń. Nowe wyposażenie samochodu umożliwia wygodne życie w ciągłym ruchu.

Z myślą o komforcie

Tablica rozdzielcza Multivana 6.1

Oczywiście, Multivan 6.1 oferuje również wiele innowacyjnych i użytecznych udogodnień, które podwyższają poziom komfortu. Obejmują one znacznie ulepszone wyposażenie standardowe i wiele dodatków przyczyniających się do nieskomplikowanej obsługi samochodu. Podwyższona pozycja foteli i opcjonalna elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego w czterech kierunkach zapewniają doskonały komfort jazdy.

Całkowicie nowa koncepcja z elektromechanicznym układem kierowniczym oferuje aktywne i adaptacyjne wsparcie w praktycznie wszystkich sytuacjach drogowych. Jednocześnie stanowi podstawę dla szerokiej gamy zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy, takich jak asystent wiatru bocznego, parkowania, utrzymywania pasa ruchu i wyjazdu, oraz system rozpoznawania znaków drogowych.

Duże, cyfrowe wyświetlacze pokazują w całkowicie nowy sposób istotne informacje.

Przyszłość w zasięgu wzroku

Multivan 6.1 na nowo definiuje sprawdzone standardy dzięki swojemu zmodernizowanemu, modułowemu panelowi sterowania. Dostępny na życzenie „Digital Cockpit” o wysokiej rozdzielczości 26 cm (10,25 cala) oprócz prędkości i wskaźnika paliwa dostarcza kierowcy wielu dodatkowych informacji. 

Nie ma znaczenia, czy podczas jazdy prowadzisz rozmowę telefoniczną, otrzymujesz najnowsze informacje o ruchu drogowym, czy po prostu dobrze się bawisz: opcjonalny intuicyjny system nawigacji „Discover Pro” to centrum informacyjno-rozrywkowe Multivana 6.1. Ekran dotykowy o przekątnej 23 cm (9,2 cala) i sterowanie za pomocą gestów sprawiają, że podczas drogi do celu podróży będziesz nie tylko doskonale poinformowany,  ale także zupełnie zrelaksowany.

To jeszcze nie wszystko. Innowacyjna funkcja internetowa „We Connect” zapewnia informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, aktualizacje map online, bezkluczowy dostęp do Twojego pojazdu i wiele więcej. Ponadto funkcja „App-Connect” umożliwia bezprzewodową integrację aplikacji na smartfony z systemem informacyjno-rozrywkowym. Dzięki temu możesz być online i pozostawać w kontakcie z innymi także w czasie jazdy.

Dynamika, najnowszy stan

Silnik w szczegółach

Nowoczesna technologia BlueMotion zastosowana w silniku Multivana 6.1 zapewnia moc i osiągi silnika oraz oszczędność. To doskonały wybór, jeśli na co dzień dużo jeździsz i chcesz cieszyć się dynamiką jazdy na wysokim poziomie.  Samochód dostępny jest w różnych wariantach silnika i skrzyni biegów. Opcjonalna dwusprzęgłowa skrzynia biegów (DSG) jest szczególnie wygodna w użytkowaniu i oszczędna: zapewnia brak przerw w przenoszeniu momentu obrotowego na koła podczas zmiany przełożeń. Multivan 6.1 posiada opcjonalny napęd na cztery koła 4MOTION, dzięki czemu pozostaje najbardziej terenowym pojazdem w swojej klasie.

Może zainteresują Cię również:

Rekord dostaw pojazdów
w pierwszym kwartale 2019 roku 

We współpracy z 4Mobility uruchamiamy usługę carsharingu

Pełna gama elektrycznych samochodów dostawczych Volkswagen

Może zainteresują Cię również: