Samochody dostawcze Volkswagen i przedsiębiorcy przed budynkiem
Aktualności

Autonajem i Profit Lease – Volkswagen Samochody Dostawcze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców

15 czerwca 2020

Autonajem Volkswagen Samochody Dostawcze, czyli leasing z pełną obsługą serwisową oraz Profit Lease, czyli leasing z rynkową wartością końcową, to dwa nowoczesne narzędzia finansowe przegotowane przez Volkswagen Samochody Dostawcze we współpracy z Volkswagen Financial Services. Dzięki nim, leasing dostawczego Volkswagena Caddy, Transportera, Craftera, czy Amaroka jest dziś jeszcze bardziej atrakcyjny i prostszy.

W obecnie dynamicznie zmieniających się realiach rynkowych, małe i średnie przedsiębiorstwa poszukujące odpowiedniego dla nich samochodu dostawczego, stoją przed dużym wyzwaniem. Muszą działać elastyczniej niż do tej pory, szukając rozwiązań, dzięki którym możliwa będzie realizacja bieżących planów przy jednoczesnej dbałości o płynność finansową swojego biznesu. Sytuacja wymaga specjalnego przygotowania i uwzględnienia różnych scenariuszy. Volkswagen Samochody Dostawcze, wychodząc naprzeciw przedsiębiorcom i ich potrzebom, oferuje dwa niezwykle atrakcyjne narzędzie finansowe pozwalające na użytkowanie odpowiedniego pojazdu. Narzędzia te to Autonajem Volkswagen Samochody Dostawcze oraz Profit Lease.

Autonajem Volkswagen Samochody Dostawcze to leasing z niską i stałą miesięczną ratą oraz z pełną obsługą serwisową w jej cenie. Nie wymaga żadnej opłaty wstępnej i ma opcję wymiany auta na nowe w ramach nowej umowy leasingowej lub jego wykupu po okresie użytkowania. Okres takiego leasingu to 24, 36 lub 48 miesięcy. W cenie raty klient otrzymuje pakiet usług, takich jak pełna opieka serwisowa i naprawy, w tym wszystkie przeglądy wymagane przez producenta wraz z odpowiednimi materiałami eksploatacyjnymi, okresowe badania techniczne, zarządzanie szkodami komunikacyjnymi. W cenie raty znaleźć się może również ubezpieczenie komunikacyjne. Dodatkowo Volkswagen Samochody Dostawcze oferuje pakiet usług opcjonalnych, a w nim pełny serwis opon – ich wymianę, wyważanie i przechowywanie, organizację samochodu zastępczego oraz ubezpieczenie GAP/RTI. Klient otrzymuje też profesjonalną opiekę Centrum Technicznego pomagającego na co dzień zarządzać flotą pojazdów oraz organizującego pomoc w sytuacjach kryzysowych. 

Autonajem to dla klienta przewidywalność kosztów, zwiększenie płynności finansowej firmy i łatwość budżetowania – właściciel firmy korzystającej z leasingu otrzymuje jedną miesięczną fakturę na stałą kwotę. Opłata miesięczna obejmująca leasing i część serwisową jest stała przez cały okres trwania kontraktu i stanowi dla przedsiębiorstwa koszt uzyskania przychodu. Warto zauważyć, że usługa ta przewiduje dodatkowe, bezpłatne opcje niezmiernie ważne w obecnych, trudnych gospodarczo czasach: możliwość bezkosztowego odstąpienia od umowy leasingu, przy założeniu minimum 5% opłaty wstępnej i spłaty minimum jednej raty – tego rodzaju wyjście z umowy leasingu obowiązuje przez 12 miesięcy od jej podpisania – lub możliwość skorzystania z promocji „2 pierwsze raty zapłacimy za Ciebie” – także przy założeniu minimum 5% wpłaty wstępnej. Promocje nie łączą się ze sobą. 

Innym narzędziem finansowym dostępnym dla przedsiębiorców chcących użytkować Volkswagena Caddy, Transporter, Crafter lub Amarok, jest leasing z rynkową wartością końcową Profit Lease. W przypadku leasingu Profit Lease wysokość miesięcznych rat zależy od długości użytkowania i całkowitego przebiegu w kilometrach zadeklarowanego przy zawieraniu umowy. Klient w tym przypadku decyduje, czy po upływie okresu użytkowania wykupuje auto, czy oddaje je do salonu i wybiera nowe w ramach nowej umowy leasingu. Profit Lease to idealna propozycja dla firm, które chcą płacić niższe raty aby inwestować w rozwój firmy, które preferują elastyczny wybór zakończenia kontraktu – decyzję o przyszłości samochodu klient podejmuje dopiero pod koniec umowy, wreszcie dla takich, które nie chcą mieć kłopotu ze sprzedażą auta na własną rękę po zakończeniu umowy i chcą jeździć nowym, dostawczym Volkswagenem wymienianym nawet co dwa lata. 

Profit Lease dostępny jest w dwóch wersjach: jako Profit Lease 1%, gdzie przy umowie zawartej na 48 miesięcy, przy 0% opłaty wstępnej i przy założeniu 20 000 km przebiegu rocznie, rata miesięczna netto wynosi zaledwie 1% wartości samochodu brutto (umowę zawrzeć można również na 60 miesięcy i 30 000 km przebiegu) oraz jako elastyczny wariant Profit Lease, w którym kontrakt zawrzeć można na 24, 36, 48 lub 60 miesięcy i z różnymi możliwościami przebiegu rocznego, nie przekraczającego jednak w sumie 240 000 km. Również tu Volkswagen Samochody Dostawcze zapewnia możliwość bezkosztowego odstąpienia od umowy w ciągu 12 pierwszych miesięcy oraz promocję „2 raty gratis” (obie promocje przy minimalnej opłacie wstępnej 5%).

Skorzystanie z promocji „bezkosztowa rezygnacja z leasingu” lub z promocji „2 raty gratis” zarówno w przypadku Autonajmu, jak i leasingu Profit Lease, nie powoduje wzrostu pozostałych rat leasingowych, jak również łącznego kosztu leasingu. 

Więcej informacji na temat możliwości elastycznego finansowania użytkowania nowego dostawczego Volkswagena znaleźć można na www.vwdostawcze.plOpens an external link oraz w najbliższym salonie sprzedaży marki Volkswagen Samochody Dostawcze.

Może zainteresują Cię również:

Nowy poziom kooperacji pomiędzy Volkswagen Samochody Dostawcze a Fordem - trzy nowe projekty samochodów

Dostawcze Volkswageny z tarczą korzyści

Volkswagen e‑Crafter w najmie długoterminowym. To się opłaca!

Może zainteresują Cię również:

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %), chyba, że zaznaczono inaczej. Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html 
*5 letnim pakietem przeglądów serwisowych w standardzie objęte są tylko samochody z ceną z roku produkcji 2024, wyprodukowane w 2024 roku, limit przebiegu 50 000 km z możliwością rozszerzenia pakietu za dodatkową opłatą. Możliwe rozszerzenia limitu do 100 000 km za dopłatą 5000 zł netto (6150 zł brutto); 150 000 km za dopłatą 9000 zł netto (11 070 zł brutto); 200 000 km za dopłatą 13 000 zł netto (15 990 zł brutto); 250 000 km za dopłatą 19 000 zł netto (23 370 zł brutto). Podane ceny obowiązują dla wszystkich modeli marki Volkswagen Samochody Dostawcze, z wyłączeniem modelu ID. Buzz. Oferta dla modelu ID. Buzz to 3 letni pakiet przeglądów z limitem 90 000 km w standardzie. Możliwe rozszerzenie pakietu do 5 lat z limitem 150 000 km za dopłatą 1500 zł netto (1845 zł brutto).
*Warunki rabatowe na modele elektryczne marki Volkswagen Samochody Dostawcze: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/oferta-dla-samochodow-elektrycznych.html