Zadowolona rodzina podchodzi do parkującego VW Multivan Energetic.
Zadowolona rodzina podchodzi do parkującego VW Multivan Energetic.
Zadowolona rodzina podchodzi do parkującego VW Multivan Energetic.

Światowa premiera: Nowy Multivan

Witamy w nowym świecie

1.
Prezentowany pojazd jest modelem prototypowym
2.
Zdjęcia przedstawiają modele z wyposażeniem specjalnym

Witamy w nowym świecie

Nowy Multivan – pojazd orkiestra staje się prekursorem

Nowy Multivan stanowi świadectwo najnowocześniejszych innowacji. Dzięki wyższemu poziomowi bezpieczeństwa i inteligentnym systemom łączności jest przystosowany do wyzwań mobilności sieciowej. Kolejne stadium ewolucji w dziedzinie komfortu wyznacza nowa definicja praktyczności i wielofunkcyjności. Dzięki hybrydzie plug-in różnorodność napędów jest większa niż kiedykolwiek. Nowy Multivan, który wiąże się z zupełnie nową koncepcją pojazdu dopasowaną do niezliczonych scenariuszy mobilności symbolizuje przejście do nowej epoki. Jest stworzony na nowo od pierwszego do ostatniego milimetra, a zarazem nawiązuje do tradycji legendarnych poprzedników. Nowy Multivan łączy standard najnowocześniejszych aut osobowych klasy premium, urzeka zwiększonym bezpieczeństwem, wyrazistą dynamiką i charyzmatycznym designem. Dzięki temu Nowy Multivan staje się najbardziej postępowym „Bullim” wszech czasów. Przekonaj się o tym osobiśice, odkrywając Nowego Multivana!

--:--
We wnętrzu VW Multivana dwóch chłopców bawi się zabawkami.

Kiedy przestrzeń wewnętrzna staje się przestrzenią wolności

Multivan zawsze kojarzył się z dużą elastycznością – Nowy Multivan nie zostaje pod tym względem w tyle, urzekając przemyślaną w najdrobniejszych szczegółach koncepcją wnętrza. Absolutnie płaska podłoga aż do pierwszego rzędu siedzeń, nowy, innowacyjny system prowadnic i niezwykle łatwo wyjmowane oddzielne siedzenia pozwalają stworzyć bez większego wysiłku różne układy wnętrza. Zastosowanie elektromechanicznego hamulca postojowego sprawia, że przejście pomiędzy siedzeniami przednimi a przedziałem pasażerskim jest jeszcze wygodniejsze. Nowy stolik wielofunkcyjny3 może zmieniać nie tylko położenie, ale i kształt. Po złożeniu można go przesunąć w prowadnicach aż do siedzeń przednich i używać jako konsoli środkowej – jednym słowem, jest to najbardziej elastyczny stolik wszech czasów!

Dziewczynka wyciąga rękę w stronę szklanego dachu panoramicznego i patrzy na lecący nad autem dron.

Dach staje się niebem

Odkryj efektowny szklany dach panoramiczny3 – pierwszy dach tego typu zamontowany w Multivanie! Widok nieba nad głową i wnętrze pełne światła sprawiają, że auto wydaje się jeszcze przestronniejsze. Zresztą wnętrze Multivana wyposażonego w dwuczęściowy dach panoramiczny jest w środku jeszcze wyższe niż kiedykolwiek. Ponadto powłoka LowE​ ze szkła wielowarstwowego redukuje promieniowanie cieplne o 78%. Dzięki temu typowy dla Multivana komfort klasy premium osiąga nowy poziom.

Mężczyzna z ładowarką w ręku i dziewczynka w kasku przed VW Multivan Energetic

Kiedy napęd staje się alternatywą

Chcesz prawie bezdźwięcznie sunąć po mieście? Dzięki Nowemu Multivanowi w wersji hybrydy plug-in3 i to jest możliwe. To właściwa odpowiedź na wyzwania nowej epoki i więcej niż tylko deklaracja – nowy napęd zapewnia nowy poziom przyjemności z jazdy. Jednocześnie Multivan eHybrid został zaprojektowany tak, by mógł pokonywać zwykłe codzienne dystanse wyłącznie w trybie elektrycznym. Dla Ciebie oznacza to nową definicję przyjemności z jazdy, mniejsze zużycie paliwa, lokalną jazdę bezemisyjną tylko w trybie elektrycznym oraz elastyczny zasięg.

Kiedy samochód staje się miejscem spotkań

Każdy Nowy Multivan od zawsze zachwyca fanów unikatowymi zaletami. Innowacja jest u nas przecież tradycją. Nowego Multivana również stworzyliśmy zupełnie od nowa. Dzięki ponad dwudziestu układom
wspomagania zapewnia on bezpieczeństwo na zupełnie nowym poziomie. Dzięki innowacyjnym systemom łączności oraz zintegrowaniu usługi Amazon Alexa jest doskonale skomunikowany. Jest praktyczny i wielofunkcyjny jak nigdy dotąd. Dzięki napędowi hybrydowemu plug-in wyznacza przejście do nowej epoki. Odkryj nowe funkcje: nowy stolik wielofunkcyjny o zmiennym położeniu, kształcie i funkcji; nowe reflektory IQ.Light LED Matrix łączące wyższy poziom bezpieczeństwa i charyzmatyczny design; wreszcie udoskonalone właściwości praktyczne, które zapewniają nowe wymiary, i wielofunkcyjną koncepcję wnętrza. Nowy Multivan – nowe zalety.