Zadowolona rodzina podchodzi do parkującego VW Multivan Energetic.

Nowy Multivan

1.
Zdjęcia przedstawiają modele z wyposażeniem opcjonalnym

Nowy Multivan – pojazd orkiestra staje się prekursorem

Nowy Multivan stanowi świadectwo najnowocześniejszych innowacji. Dzięki wyższemu poziomowi bezpieczeństwa i inteligentnym systemom łączności jest przystosowany do wyzwań mobilności sieciowej. Kolejne stadium ewolucji w dziedzinie komfortu wyznacza nowa definicja praktyczności i wielofunkcyjności. Dzięki hybrydzie plug-in różnorodność napędów jest większa niż kiedykolwiek. Nowy Multivan, który wiąże się z zupełnie nową koncepcją pojazdu dopasowaną do niezliczonych scenariuszy mobilności symbolizuje przejście do nowej epoki. Jest stworzony na nowo od pierwszego do ostatniego milimetra, a zarazem nawiązuje do tradycji legendarnych poprzedników. Nowy Multivan łączy standard najnowocześniejszych aut osobowych klasy premium, urzeka zwiększonym bezpieczeństwem, wyrazistą dynamiką i charyzmatycznym designem. Dzięki temu Nowy Multivan staje się najbardziej postępowym „Bullim” wszech czasów. Przekonaj się o tym osobiśice, odkrywając Nowego Multivana!

--:--
We wnętrzu VW Multivana dwóch chłopców bawi się zabawkami.

Kiedy przestrzeń wewnętrzna staje się przestrzenią wolności

Multivan zawsze kojarzył się z dużą elastycznością – Nowy Multivan nie zostaje pod tym względem w tyle, urzekając przemyślaną w najdrobniejszych szczegółach koncepcją wnętrza. Absolutnie płaska podłoga aż do pierwszego rzędu siedzeń, nowy, innowacyjny system prowadnic i niezwykle łatwo wyjmowane oddzielne siedzenia pozwalają stworzyć bez większego wysiłku różne układy wnętrza. Zastosowanie elektromechanicznego hamulca postojowego sprawia, że przejście pomiędzy siedzeniami przednimi a przedziałem pasażerskim jest jeszcze wygodniejsze. Nowy stolik wielofunkcyjny2 może zmieniać nie tylko położenie, ale i kształt. Po złożeniu można go przesunąć w prowadnicach aż do siedzeń przednich i używać jako konsoli środkowej – jednym słowem, jest to najbardziej elastyczny stolik wszech czasów!

Dziewczynka wyciąga rękę w stronę szklanego dachu panoramicznego i patrzy na lecący nad autem dron.

Dach staje się niebem

Odkryj efektowny szklany dach panoramiczny2 – pierwszy dach tego typu zamontowany w Nowym Multivanie! Widok nieba nad głową i wnętrze pełne światła sprawiają, że auto wydaje się jeszcze przestronniejsze. Zresztą wnętrze Nowego Multivana wyposażonego w dwuczęściowy dach panoramiczny jest w środku jeszcze wyższe niż kiedykolwiek. Ponadto powłoka LowE​ ze szkła wielowarstwowego redukuje promieniowanie cieplne o 78%. Dzięki temu typowy dla Multivana komfort klasy premium osiąga nowy poziom.

Mężczyzna z ładowarką w ręku i dziewczynka w kasku przed VW Multivan Energetic

Kiedy napęd staje się alternatywą

Chcesz prawie bezdźwięcznie sunąć po mieście? Dzięki Nowemu Multivanowi w wersji hybrydy plug-in2 i to jest możliwe. To właściwa odpowiedź na wyzwania nowej epoki i więcej niż tylko deklaracja – nowy napęd zapewnia nowy poziom przyjemności z jazdy. Jednocześnie Nowy Multivan eHybrid został zaprojektowany tak, by mógł pokonywać zwykłe codzienne dystanse wyłącznie w trybie elektrycznym. Dla Ciebie oznacza to nową definicję przyjemności z jazdy, mniejsze zużycie paliwa, lokalną jazdę bezemisyjną tylko w trybie elektrycznym oraz elastyczny zasięg.

Wersje wyposażenia

Kiedy samochód staje się miejscem spotkań

Każdy Nowy Multivan od zawsze zachwyca fanów unikatowymi zaletami. Innowacja jest u nas przecież tradycją. Nowego Multivana również stworzyliśmy zupełnie od nowa. Dzięki ponad dwudziestu układom
wspomagania zapewnia on bezpieczeństwo na zupełnie nowym poziomie. Dzięki innowacyjnym systemom łączności oraz zintegrowaniu usługi Amazon Alexa jest doskonale skomunikowany. Jest praktyczny i wielofunkcyjny jak nigdy dotąd. Dzięki napędowi hybrydowemu plug-in wyznacza przejście do nowej epoki. Odkryj nowe funkcje: nowy stolik wielofunkcyjny o zmiennym położeniu, kształcie i funkcji; nowe reflektory IQ.Light LED Matrix łączące wyższy poziom bezpieczeństwa i charyzmatyczny design; wreszcie udoskonalone właściwości praktyczne, które zapewniają nowe wymiary, i wielofunkcyjną koncepcję wnętrza. Nowy Multivan – nowe zalety.

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

2.
Wyposażenie opcjonalne dostępne za dopłatą
  • Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %). Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
  • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html