• Moc silnika204 KM
  • Zużycie paliwa8,4 - 9,2 l
  • Liczba miejsc7

Ikona najnowszego stanu techniki

Czy można udoskonalić coś, co już jest perfekcyjne? Oto nasza próba – nowa generacja Multivana konsekwentnie kontynuuje sprawdzone mocne strony i wyznacza nowe standardy w swojej klasie. Wspólnie z naszymi klientami opracowaliśmy najlepsze rozwiązanie wyposażone w najnowocześniejsze systemy informacyjno-rozrywkowe (infotainment), systemy wspomagania kierowcy oraz systemy bezpieczeństwa. Zachowaliśmy przy tym niezmienną bezkompromisową wielofunkcyjność. Solidny, przestronny Multivan 6.1 to wszechstronny pojazd dla tych, którzy żyją w ciągłym ruchu.

Korzyści, aż po dach

Wyprzedaż 2023

Korzyści, aż po dach

Wyprzedaż 2023

Multivan 6.1

Ile korzyści można pomieścić w ramach jednej wyprzedaży?​

W przypadku dostawczych Volkswagenów – tyle, że wystarczy aż na 5 lat! Kupując nowego Volkswagena podczas tegorocznej wyprzedaży dostajesz też pełen zestaw benefitów.

Rabat do 25%
5-letnia gwarancja
Pakiet Przeglądów w promocyjnej cenie

DNA kultowego Bulli

Gdy w 1950 roku z taśmy zjeżdżał pierwszy Volkswagen T1, znany dziś jako Bulli, nikt nie przewidywał, że podbije on cały świat. Najpierw jako „Fenster-Bus”, później między innymi również jako „Samba”, stopniowo stawał się Multivanem, jakiego znamy dzisiaj – i uwielbiamy za jego jakość. Ale jedna rzecz nie zmienia się w nim od lat: DNA kultowego Bulli. Podobnie jak niegdyś Bulli, tak i dziś Multivan 6.1 jest symbolem swobody i elastyczności.

Wszechstronne wnętrze

Przesuwaj, obracaj, składaj. Wpadliśmy na kilka pomysłów, dzięki którym Multivan 6.1 robi prawie wszystko, co mógłbyś sobie wyobrazić. Jego wnętrze jest elastyczne, wszechstronne i przemyślane. Jeśli jednak wciąż potrzebujesz dodatkowej przestrzeni, fotele możesz w mgnieniu oka zdemontować i ponownie zamontować – pozwoli Ci to na niemal nieograniczoną radość i mnóstwo spontanicznych planów podróży.

  • obracane fotele i łatwo składana trzymiejscowa kanapa w przedziale pasażerskim
  • system szyn do płynnego przesuwania foteli i montowania ich w każdym miejscu
  • możliwość załadunku długich przedmiotów, np. nart, pod trzymiejscową kanapą.

Najlepsze połączenie z siecią

Pojazdy stają się coraz inteligentniejsze. Również Multivan 6.1 wyposażony jest dzisiaj wiele cyfrowych technologii, które zwiększają komfort jazdy. Na przykład w kokpit cyfrowy z ekranem o wysokiej rozdzielczości1 wyświetlający mapy nawigacji lub w Volkswagen We Connect2: usługę, która zmienia smartfon w pilota zdalnego sterowania samochodem. A to dopiero początek.

  • kolorowy kokpit cyfrowy o wysokiej rozdzielczości1
  • nowe systemy radiowo-nawigacyjne z ekranem dotykowym o przekątnej do 23,4 cm (9,2 cala)3
  • połączenie z internetem dzięki zintegrowanej karcie SIM4 
  • mobilne usługi online We Connect
  • ładowanie indukcyjne3 smartfonów.

Finansowanie

Przejdź do kalkulatoraOpens an external link i sprawdź możliwości finansowania dla wybranego modelu

Design

Świecące piękno

Diodowe reflektory przednie robią nie tylko to, czego od nich oczekujesz. Nadają też pojazdowi atrakcyjną sygnaturę świetlną, jednocześnie zapewniając daleki zasięg świecenia i dużą ilość światła.

Gdy zaczyna się długi weekend i gościsz całą rodzinę

Nawet 40 cm więcej może robić różnicę. Na przykład gdy na weekendową wycieczkę chętna jest także dalsza rodzina. Nagle nie potrzeba już tylko pięciu czy siedmiu miejsc siedzących – teraz musisz zapewnić ich osiem. Dla Multivana 6.1 Comfortline z długim rozstawem osi nie stanowi to problemu6.

Technologia & Infotainment

Technologia & Infotainment

Systemy asystujące –  poznaj systemy wspomagające kierowcę, które podejmują działania zapobiegawcze w krytycznych sytuacjach, aby można mieć pewność, że każda podróż kończy się tak przyjemnie jak się zaczyna. 

Infotaiment – cyfrowy kokpit, wielofunkcyjna kierownica nawigacja czy interfejs smartfona? Dowiedz się więcej tutaj i bądź na bieżąco z rozwojem technologicznym w Twoim samochodzie.

Wydajność

Siła razy cztery

Sama siła nie wystarczy. Napęd na cztery koła 4MOTION niezawodnie wykonuje swoją pracę wszędzie tam, gdzie jest potrzebny. Za pomocą elektronicznie sterowanego sprzęgła wielopłytkowego na tylnej osi, automatycznie dostosowuje przenoszenie mocy do warunków jazdy. Niewielka masa systemu jest podstawą dla optymalnego prowadzenia i wysokiej dynamiki jazdy.

Dobierz finansowanie

Finansowanie dla klientów indywidualnych

Dobierz finansowanie

Zadbamy o Twoje auto

Bezpieczeństwo i komfort podróżowania

Pozostań mobilny, cokolwiek się stanie

Zadbamy o Twoje auto