Volkswagen Multivan 6.1 Edition.

Multivan 6.1
Edition

  • Cena katalogowaOd 306 180 zł netto
  • Moc silnika204 KM
  • Zużycie paliwa8,4 - 9,2 l
  • Liczba miejsc7

Pojazd o wielu sportowo-eleganckich obliczach

Lubisz sportowy charakter, elegancję i różnorodność? W takim razie Multivan Edition to idealny samochód dla Ciebie: łączy w sobie styl, wielofunkcyjność, sportowy wygląd i dużą dozę komfortu jazdy.

Zmienny – jednak to wciąż Multivan 6.1 Edition 

Multivan 6.1 Edition jest stworzony dla Ciebie. W najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Masz w nim bowiem do wyboru kilka powłok lakierniczych. Każda z nich stanowi idealną podstawę dla eleganckich kontrastów, które go wyróżniają: Dach w kolorze błyszczącej czerni i czarne elementy zewnętrzne, takie jak lusterka, zapewniają elegancję, a nowe folie dekoracyjne1 z czerwonym konturem nadają autu sportowo-dynamicznego wyglądu.

Radość z designu jasna jak słońce

To jasne, że aranżacja oświetlenia Multivana 6.1 Edition może zachwycić: diodowe reflektory przednie i przyciemnione tylne światła diodowe, nadają mu eleganckiego wyglądu. Reflektory przeciwmgielne ze zintegrowaną funkcją doświetlania zakrętów, wspierają Cię także w nocy i przy złej pogodzie.

Stworzona dla niego. I dla Ciebie. 

Zarezerwowane wyłącznie dla Multivana Edition: czarne 17-calowe felgi ze stopów lekkich „Aracaju” z polerowaną maszynowo powierzchnią, to jeden z wielu detali, które czynią Multivana 6.1 Edition tak wyjątkowym.

Finansowanie

Przejdź do kalkulatoraOpens an external link i sprawdź możliwości finansowania dla wybranego modelu

Wersje wyposażenia

Ikona najnowszego stanu techniki

Czy można udoskonalić coś, co już jest perfekcyjne? Oto nasza próba – nowa generacja Multivana konsekwentnie kontynuuje sprawdzone mocne strony i wyznacza nowe standardy w swojej klasie. Solidny, przestronny Multivan 6.1 to wszechstronny pojazd dla tych, którzy żyją w ciągłym ruchu.

Jazda testowa

Chcesz poznać Multivan 6.1 Edition na żywo podczas jazdy? Czekamy na Twoją propozycję terminu jazdy testowej. Dealer z Twojej okolicy zapozna Cię z Multivan 6.1 Edition.

Dobierz finansowanie

Zadbamy o Twoje auto

Bezpieczeństwo i komfort podróżowania

Pozostań mobilny, cokolwiek się stanie

Zadbamy o Twoje auto

Zastrzeżenia prawne Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

1.
Folie dekoracyjne mogą wykazywać oznaki zużycia i starzenia w ciągu jednego roku, szczególnie w bezpośrednim świetle słonecznym, po jednym do trzech lat lub w bardzo gorącym klimacie. Jeśli folia dekoracyjna pozostaje w pojeździe przez dłuższy czas, mogą występować różnice wizualne między obszarem lakieru chronionym folią dekoracyjną a obszarem nieobjętym folią.
  • Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Prezentowane dane dotyczące wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są danymi zgodnymi ze świadectwem homologacji typu wyznaczonymi zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na temat WLTP na stronie: https://www.vwdostawcze.pl/pl/swiat-volkswagena/warto-wiedziec/wltp.html  Wszelkie prezentowane informacje, w szczególności zdjęcia, wykresy, specyfikacje, opisy, rysunki lub parametry techniczne nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 556(1)§2 Kodeksu cywilnego. Z uwagi na ograniczenia parametrów ekranu, na którym obraz jest wyświetlany,  przedstawione kolory mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Prezentowane ceny są wyłącznie cenami rekomendowanymi i obejmują podatek VAT (23 %). Marka Volkswagen Samochody Dostawcze zastrzega sobie możliwość wprowadzenia zmian w prezentowanych wersjach. Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne, dostępne za dopłatą. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Zastrzegamy sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie informacje prezentowane na stronie są aktualne na dzień ich zamieszczania. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem Marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Nie wszystkie obręcze/opony są dostępne w momencie konfiguracji. Niektóre obręcze/opony są oferowane w limitowanej ilości lub mogą nie być dostępne w momencie zakupu. Prosimy zapytać Dealera o dostępność obręczy/opon i sprawdzić, czy skonfigurowany przez Państwa samochód posiada wybrane wyposażenie dodatkowe. Ze względów logistycznych i technologicznych zamówienie opon ściśle określonego producenta jest niemożliwe. Informacje o etykiecie UE opon dostępne u Partnerów marki Volkswagen Samochody Dostawcze oraz na stronie https://www.volkswagen.pl/pl/serwis-i-akcesoria/czesci-i-akcesoria/kola-i-opony/informacje-o-oponach.html 
  • Dla Craftera 50 o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5t parametry zużycia paliwa i emisji CO2 zostały określone zgodnie z procedurą NEDC i wynoszą w zależności od wariantu i wersji: zużycie paliwa od 9,3 l/100 km do 9,4 l/100 km, emisja CO2 - od 244 g/km do 247 g/km. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki Volkswagen Samochody Dostawcze są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki Volkswagen sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji. Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państwo na stronach: https://www.vwdostawcze.pl/pl/uslugi-i-serwis/wazne-informacje-dla-klientow/recykling-pojazdow-wycofanych-z-eksploatacji.html